Sayfa 3 / 10 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 273 sonuç

Konu: Gerçek Bir Kariyer | Beşiktaş

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Beşiktaş, ikinci hazırlık maçında kendi evinde Kartalspor'u konuk etti. Maçı 6 bin kadar seyirci izledi. Sıcaklar nedeniyle hakemin maç boyunca 4 kere su molası verdiği maç, iki takımın da gol bulamaması ile 0-0 sona erdi. İlk yarı yedek ağırlıklı sahaya çıkan Beşiktaş, ikinci yarı as oyuncularını sahaya sürse de skoru kendi lehine çeviremedi. Maç boyunca etkili taraf Siyah Beyazlı ekipti.

Beşiktaş sahaya şu 11 ile çıktı:

Maçın istatistikleri ise şu şekilde:
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by attirson View Post
    Senin kariyerlerde bir başka oluyor be. Basın toplantısına yetisemedim..
    Başka sefere artık
    FM Gazetesi

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

Transferler nerede hocam ?
    Büyük Başarılar Yakın Meşaleyi Yakın! | Galatasaray SK - Kariyerime Beklerim ...
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=108961

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Burak Kaplan'ı Sağ Kanatta AMR Olarak Oynatırsan Daha Çok Verim Alabilirsin ..
    Ayrıca Sağ ve Sol Beke Takviye Yaparsan İyi Olur ..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Beşiktaş'ta hareketli saatler yaşanıyor. Siyah Beyazlılar, borsaya bildirdiği yazıda futbolcu Cristiano Zanetti ve Iván Hurtado ile birer yıllık sözleşme imzaladıklarını açıkladılar. Borsaya gönderilen yazıda

"Yeni transferlerimizden Cristiano Zanetti, yıllık 165 bin Euro ve maç başı 1.300 Euro alacaktır. Yeni transferlerimizden Iván Hurtado yıllık 130 bin ve maç başı 1.100 Euro alacaktır"

şeklinde açıklandı.

Ayrıca borsaya gönderilen bir diğer yazıda;

"Futbolcularımızdan Escude ile 600 bin Euro'ya sözleşmemizi karşılıklı fesh etmiş bulunmaktayız, ayrıca yine futbolcularımızdan Uğur Boral ile 900 bin Euro karşılığında sözleşmemizi karşılıklı olarak fesh etmiş bulunmaktayız"

şeklinde yazı gönderildi.

Böylece Beşiktaş maddi anlamda çok hafiflemiş oldu zira Escude ve Uğur Boral'ın aldığı yıllık para toplam 2 milyon Euro iken, alınan bu iki futbolcunun yıllık toplam değeri 300 bin Euro ediyor.

Şimdi Beşiktaş'ın yeni transferlerini tanıyalım:
    Cristiano Zanetti: Cristiano Zanetti 14 Nisan 1977 yılında Carrara'da doğmuştur.İtalyan futbolcu defansif ortasaha mevkisinde oynamaktadır. Futbol hayatına Fiorentina altyapısında başlayıp, sırasıyla Reggiana, İnter, Cagliari, Roma, tekrar İnter, Juventus'da oynamış ve sonra tekrar yuvaya yani Fiorentina'ya dönmüştür. 2 sene orada oynadıktan sonra Brescia'ya transfer olmuş ve 1 sene oynamıştır.

Iván Hurtado: 37 yaşında, Ekvador'lu tecrübeli defans oyuncusu Hurtado, futbol hayatına Esmeraldas takımında başlamıştır. Şu ana kadar Avrupa'da herhangi bir takımda oynamayan tecrübeli defans, bu deneyimi ilk defa Beşiktaş'ta yaşayacak.

FM Gazetesi

Abi 37 yaşında adamı ne yapacaksın

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by MeliksahAydogan View Post
    Transferler nerede hocam ?
    Geliyor yavaştan

Quote Originally Posted by SmtSvm View Post
    Burak Kaplan'ı Sağ Kanatta AMR Olarak Oynatırsan Daha Çok Verim Alabilirsin ..
    Ayrıca Sağ ve Sol Beke Takviye Yaparsan İyi Olur ..
    Burak yedek olacak zaten büyük ihtimal. Onun dışında sağ back de Hilbert'ten memnunum. Ama sol back gelecek.

Quote Originally Posted by lionelforlan View Post
    Abi 37 yaşında adamı ne yapacaksın
    Bu sene amaç takıma ucuza tecrübe katmak. Zaten 1'er yıllık imzaladım
    FM Gazetesi

37 yaşında ama profili fena değilmiş

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by manu4 View Post
    37 yaşında ama profili fena değilmiş
    Kötü oynasa bile yıllık kaybedeceğim miktar fazla bir şey değil zaten
    FM Gazetesi

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

Sol back Drenthe olmalı bence
    Büyük Başarılar Yakın Meşaleyi Yakın! | Galatasaray SK - Kariyerime Beklerim ...

quintero,wilfried gibi oyunun bug'lu oyuncularına bakabilirsinAlmeida'nın yerine,tabi para yeterse

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sol back Drenthe olmalı bence
    Kötü bir haberim var sana Drenthe'yi Paok kaptı ne yazık ki. Geçen yaptığım kariyerde ekstra ücret basmadığım halde ben almıştım ama bu sefer öyle olmadı ne yazık ki.

quintero,wilfried gibi oyunun bug'lu oyuncularına bakabilirsinAlmeida'nın yerine,tabi para yeterse
    Aaaah ah
    FM Gazetesi

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Ralf View Post
    Kötü bir haberim var sana Drenthe'yi Paok kaptı ne yazık ki. Geçen yaptığım kariyerde ekstra ücret basmadığım halde ben almıştım ama bu sefer öyle olmadı ne yazık ki.

Aaaah ah
    Kötü olmuş oynatıp 1 sezon sonra hemen satıp fena bir meblağ sayılmayacak bir para kazanabilirdiniz Drenthe'den hem vereceği performans da cabası.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kötü olmuş oynatıp 1 sezon sonra hemen satıp fena bir meblağ sayılmayacak bir para kazanabilirdiniz Drenthe'den hem vereceği performans da cabası.
    Drenthe gerçekten çok süratli ve istekli oynuyordu maçlarda gerçekten kötü oldu dediğin gibi. Mecbur başka adam bakıcam. Alabileceğim pek kişi kalmadı ama bulucam birini artık mecbur. Tanju ile bir sezon geçmez.
    FM Gazetesi

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Ralf View Post
    Drenthe gerçekten çok süratli ve istekli oynuyordu maçlarda gerçekten kötü oldu dediğin gibi. Mecbur başka adam bakıcam. Alabileceğim pek kişi kalmadı ama bulucam birini artık mecbur. Tanju ile bir sezon geçmez.
    Çok üzüldüm bu arada İsmail'in sakatlık süresi ne kadardı ve ne sakatlığıydı hocam ? Ne zaman dönüyor ?

Demo'da Türkiye ligi olmadığı için oynama şansım olmadı;Beşiktaş'ın durumu o kadar kötü mü yahuu

Nesil
    2006
    Yer
    konya

cok renkli bi kariyerle devam ediyorsun tebrikler ve basarılar kadro olarak kısıtlı olan besiktasımızda tatik olarak en uygun olan nedir bu konu hakkında düsüncelerin ve taktigin hakkında bilgilerini almak isteriz ???

Transferlerini hiç beğenmedim, Quaresma falan da fasa fiso, bizimle diyılsın.

Şaka şaka, transferler yaşlı başlı ama takım olmak önemli. Başarılar hocam.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hazırlık maçlarının 3. evresini de tamamlayan Beşiktaş, kendi evinde Boluspor'u rahat bir oyunla 3-0 yenmeyi başardı. Goller Mehmet Akyüz, Mustafa ve Toraman'dan geldi. İlk yarı yine yedek ve genç ağırlıklı kadro sahaya sürek teknik direktör Görkem, ikinci yarı as oyuncuları sahaya sürdü ve farklarını ortaya koydular.
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Çok üzüldüm bu arada İsmail'in sakatlık süresi ne kadardı ve ne sakatlığıydı hocam ? Ne zaman dönüyor ?
    Şu an oyunda değilim sakatlığını unuttum ama ligin ikinci devresinde dönecek. Ben dün site kitlenince bu ss leri atamamıştıkm, şimdi atayım dedim

Demo'da Türkiye ligi olmadığı için oynama şansım olmadı;Beşiktaş'ın durumu o kadar kötü mü yahuu
    O kadar içler acısı değil aslında.

Quote Originally Posted by matias delgado View Post
    cok renkli bi kariyerle devam ediyorsun tebrikler ve basarılar kadro olarak kısıtlı olan besiktasımızda tatik olarak en uygun olan nedir bu konu hakkında düsüncelerin ve taktigin hakkında bilgilerini almak isteriz ???
    Teşekkürler Hazırlık maçları bittikten sonra taktiği açıklamayı düşünüyorum.

Quote Originally Posted by soules34 View Post

Transferlerini hiç beğenmedim, Quaresma falan da fasa fiso, bizimle diyılsın.

Şaka şaka, transferler yaşlı başlı ama takım olmak önemli. Başarılar hocam.
    Yaşlı kurt onlar
    FM Gazetesi

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Transferler yerinde,keşke U.Boral ile yollar ayrılmasaydı vardır bir bildiğin

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Namzet View Post
    Transferler yerinde,keşke U.Boral ile yollar ayrılmasaydı vardır bir bildiğin
    Bütçemizi çok zorluyordu, onun yerine 2 adam alırım daha iyi Yedek için aldığa para fazla.
    FM Gazetesi

23. Default

Kariyerin hayırlı olsun. Başarılar

Nesil
    2010
    Yer
    Kırşehir

Başarılar dilerim, yeni gördüm. Bütçe bayağı yetersiz ama yerinde olsam Quaresma'yı satardım. Onun parasıyla hem sol bek hem de ortalama bir sol açık alabilirdin.

Uğur Boral ile Escude'yi o kadar yüksek meblaya sözleşmesini feshetmeni de anlamadım ama vardır bir bildiğin. Uğur Boral'ı 900.000 Euro'ya feshedeceğime oynatırdım.

Quote Originally Posted by HeracLes View Post
    Başarılar dilerim, yeni gördüm. Bütçe bayağı yetersiz ama yerinde olsam Quaresma'yı satardım. Onun parasıyla hem sol bek hem de ortalama bir sol açık alabilirdin.

Uğur Boral ile Escude'yi o kadar yüksek meblaya sözleşmesini feshetmeni de anlamadım ama vardır bir bildiğin. Uğur Boral'ı 900.000 Euro'ya feshedeceğime oynatırdım.
    Ben de buraya takıldım hocam. İki oyuncunun yıllık maaşı 2 m euro iken 1,3 m euro'ya sözleşme feshetmenin kârlı bir iş olmadığını düşünüyorum.

Ayrıca kariyer anlatımı çok zevkli gidiyor. Ben ot gibi anca ss atıyomuşum ya 5 sezondur

Keşke serbest bırakmak yerine maaşının %100 + bir kaç yüz bin bonservis geliriyle kiralama yada satma yoluna gitseydin, az da olsa kasana bir meblağ girebilirdi.

Başarılar..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kiraya vermeyi dusundum ama onceki kariyerlerden bılıyorum.kımse almaya yada kiralamaya yanasmıyor.bende bir an once kurtulmaya baktım.merak etmeyın cok daha ıyı bır kadro olacak.su anda tek sorun drentheyı elımızden kacırmıs olmamız.
    FM Gazetesi

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Gokhan Suzeni al sol beke ayrica ismaili bekleyeceksen Bridgeyi FM12de ManC kiralamaya izin veriyordu onu kiralayabilirsin.

süper anlatım,
    bir beşiktaşlı olarak takipteyim,
    başarılar...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

@pele96
    alternatifler arasına onuda aldım sağol

@dragunov78
    tesekkurler

iki saate evde olurum.kariyere ozaman devam ederim