1 ile 30 arası toplam 30 sonuç

Konu: Akdenizin İncisi Alanyaspor

Default Akdenizin İncisi Alanyaspor

Merhaba arkadaşlar. Sonunda güncell full sürümümüze kavuştuk. Uzun soluklu olacak kariyerini açmayı başardım sayılır. Onaylandığında heyecanı hep birlikte yaşayacağız... FM'ye 1 sezon ara verdikten sonra 2013'te kaldığım yerden bu sefer 2. lig takımlarımızdan Alanyaspor ile devam edeceğim. Daha güzel takımlara teklif gelirse yakalarsam oyun içi kabul edebilirim. Ölene kadar Alanyalı değiliz :=)

Gelelim Alanyaspor'a. 1948'de Doktor Ali Nazım Köseoğlu ve Alanyalı Aydın Gençlerin katkılarıyla kurulan kulübümüzün başkanlığını Hasan Çavuşoğlu üstlenmekte.
    1988-1989 yıllarında 2. Lig'e yükselen Alanyaspor artık çıtasını yükseltmiş durumda. Yönetim bu hayalin ancak genç, dinamik ve hırslı bir çalıştırıcıyla başarılacağını düşündüğü için ben göreve getirildim.

Maçlarını 15 bin kişilik Alanya OBA Stadyumunda oynayan Alanyaspor'da hedef 1.Lig'e yükselmek.

Kariyer kurallarını okudum. Kabul ediyorum...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Kariyeriniz onaylanmıştır , başarılar dilerim.
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya

Memleket kolay gelsin
    You'll Never BeatThe Irish !

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Doğduğum yer Başarılar memleketime.
    FM Gazetesi

Transfer ve takım yönetimine çok vakit harcadım. 3 saatir başındayım yedeklerle anca maç yapabildim. Var mı 2. lig için oyuncu öneriniz. Yoksa transfer yapmayı düşünmüyorum. Direk bu şekilde üst lige çıkarım diye düşünmekteyim.

Uzun bir kariyer olacağı için database'i biraz büyük seçtim. Bu yüzden yavaş ilerleyebilirim takımı kurana kadar. Sonra hızlanırım...

Türkiye için 2. lig ve üstü seçtim, geri kalan ligleri ilk iki lig ayarında açtım.

Alanyaspor... Ben başa geçtiğimdeki hali

3 saat süren uğraşlar sonucu oluşturduğum kadro... Maçı 1-0dan 2-1 aldı... Pek memnun olmadığımı dile getirdim. Ateşlendiler...

Nesil
    2012
    Yer
    Trabzon

Başarılar,takipteyiz.

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Başarılar. Malatyaspor'un grubundaysan işin zor
    malatyAdana!

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya

Azıcık yatırımla hem şehir olabilicek hemde takımı iyi yerlere gelebilicek bir yer Alanya dogdugum yer cok da güzel Oba'da maç kaybetmemeye dikkat içerde iyi bir seri yakalanırsa üst ligi zorlayabilirsin
    You'll Never BeatThe Irish !

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hocam bu yaz orada tatildeyim her türlü başarıyı hak eden bir yer başarılar

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Başarılar Hocam...
    Stadı çok beğendim gerçekten, hayran kalmamak elde değil

Kesinlikle katılıyorum, stadyum gerçekten harika.

Başarılar dilerim.

Vay anasını sayın seyirciler. 2 kere oyun masaüstüne attı. Hayırdır inşallah. Neyse. Zaten Gs'den 4, Fenerden 5 yiyince. Az sinirim bozuldu Kazanmak için çıktım sahaya :P Psikolojiye bak bendeki

Şu şekilde fena bayıldık :=)

İkinci Lig A Grubunda mücadele ediyoruz. Tabii ki hedef liderlik. Çünkü uğraşmak istemiyorum. Stres istemiyorum.

Bu da finansal durum. Bunu her ay koymak istiyorum. Çünkü hazırlık maçlarıyla gelir elde edilebiliyor gördüğüm kadarıyla. Sonuçta bi gs bi fener maçıyla 20k para aldım ki bu 2. lig takımı için iyi bir tutar. Arada da bi maç yaptık mı olay bomba. Gerçi bu bilet parasının %80i rakip takima gidiyor ya neyse

Dün ortak bi kariyer oynadığım için buraya devam edemedim. Uyku tutmadı. Hazırlık maçlarını ve transferleri bugün tamamlamak istiyorum.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Başarılar.Takipteyim
    ASLINDA FUTBOL KOLAYDIR, ZOR OLAN FUTBOLU KOLAY OYNAMAK.!

Hiçbir hazırlık maçını kazanamıyorum

Başarılar küçük takımları yönetip büyük işler başarmak gerçekten eğlenceli ve zevkli oluyor takipçin'im

Quote Originally Posted by cilqin View Post
    Başarılar küçük takımları yönetip büyük işler başarmak gerçekten eğlenceli ve zevkli oluyor takipçin'im
    eyv umarım başarıyı yakalayabilriiz

Süper kupa maçını merak edenler varsa buyrun...

Mali durum beklentisi geçen ay -€680K iken, bu ay görüldüğü üzere beklenti -€600K seviyesine çekilmiş durumda. Bu politikalarımın ne kadar doğru olduğunu gösteriyor. Finans hakkındaki ipuçlarını takip etmeye sizlerle detaylı paylaşmaya devam edeceğim. Henüz çözme aşamasındayım.

Hazırlık kampımız 6/0/4 formunda geçti. Mağlubiyetlerimiz Galatasaray, Fenerbahçe, Denizlispor ve Kasımpaşa gibi bizden çok üstün takımlara karşı geldi. Konyaspor gibi bir üst lig takımını farklı geçmek ise bize hayli moral verdi.

Transferlerimiz bu şekilde oldu. Senol'u neden aldığımı bilmiyorum iyi sandım ama Levent isimli kalecimden farkı yok

Ortak kariyerimden sonra bugün oynarsam caps atarım

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Dostum transferler biraz vasat olmuş keşke kiralık alsaydın. Psikopat Şenol eski kalecimiz ama çok yaşlı be
    malatyAdana!

Quote Originally Posted by Papi44 View Post
    Dostum transferler biraz vasat olmuş keşke kiralık alsaydın. Psikopat Şenol eski kalecimiz ama çok yaşlı be
    Çok denedim kimse gelmedi. Beceremedim. Geç aklıma geldi. yetişemedim

İlk 4 maç tamam. Sonunda ilk galibiyetimi aldım. Taktik değiştirdim. Ligin favori isimlerinden Bayrampasa ile oynadigim macta bir turlu iki tarafda skora gidemedi. Ama mac ici talimatlari akillica kullanan ben kendi olusturdugum seslenmelerden "Bas, bas!" ile 80.dakikadan sonra baskımı artırdım ve 90+2'de gelen golle 3 puanla tanıştım Buyrun capsler ve 4. hafta sonu puan durumu. Maç eksiği olanlar var onların Türkiye Kupası maçı olduğu için sonra oynayacaklar.

İlk maç favori Körfez ile...

İkinci maçım lider Kırklareli ile...

Üçüncü maç Y. Malatya ile...

Ve işte hasret olunan 3 puanın geldiği maç...

Ve ligde puan durumu... 9. sıradayız...

Benim takım mı kötü acaba? bi çözemedim işleri. Defans çok pozisyon veriyo. Forvet atıyor. Attığı kadar yiyor. 6nın üzerinde alıyo elemanlar. Ama maçı ya kaybediyoruz ya son dakika golüyle berabere kalıyoruz. 3 maç 2-0 öne geçtim sonra 2-2 berabere kaldım. Anlamadım. devre arası transfer yapmam şart. Kiralık almam gerekli.

Orta sahaya hakim taraf benim. Ama gol pozisyonu yaratamadım bu maç.

Mali rapor geldi. Sezon sonu -€570B içerde olacağımız öngörülüyor. Yönetim nasıl toparlayacak merak ediyorum.

Kızılcahamamsporla deplasmanda 2-0 öne geçtikten sonra 90+3de yediğim golle 2-2 berabere kaldım.

Yine 90+2de gelen bi golle 2-2 berabere kaldım.

Bu sefer 79da gelen çok saçma bi golle 2-2 berabere kaldım.

Lig tablosu. 1/6/1 lik performansla yerlerdeyim....

Bu arada verilmeyen bir penaltı sorusunda hakemi eleştirdiğim için federasyondan uyarı aldım
    Last edited by fermanager : 05.Kasım.2012 at 16:52 Reason: caps ekledim

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Malatyam lider Kardeşim aynı sorun bendede var galibiyet alamıyorum ya bildiğin.
    malatyAdana!

oyuncular çok kötü. sadece 2-3 üzellikleri 10 üstü. o yüzden çok yönlü oynayamıyorlar. ama defansı yerinde tutmak gerçekten zor. sen şu yorumu yapmasaydın bu kariyeri kapatmayı düşünüyordum. ama en azından devre arasına gidip bi kaç kiralık almaya veya 35 yaş üstü artık emekli olmaya aday birinci lig oyuncularını alıcam. araştırmaya başladım bile. yoksa toparlayamayacağım vasa bi taktik tavsiyesi olan dinlerim.

Büyük Altay'la yine 2-2 berabere kaldım...

Tokat maçında bi ara 2-2 kalcaz sandım yine ama 2-1i yakaladıktan sonra yüklenme taktiğinden vazgeçmeyince sonuç bu oldu

Kupa maçında rahat kaybettik

Kasım ayı öngörülen bilançı yine azaldı -€550K oldu. Ama sezon arası oyuncu alacağım için bunu pek sallamam sanırım.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Kasım ayı öngörülen bilançı yine azaldı -€550K oldu. Ama sezon arası oyuncu alacağım için bunu pek sallamam sanırım.
    Sponsorlardan kazancın çok az, Sezon sonunda diğer girdilerde fazla yüksek olmazsa ve Başkan'da kıyak adam olmazsa transfer bütçen olmaz maaş bütçesi de kısıtlanabilir. Hiç oynatmadığın maaşı yüksek oyuncular varsa yolları ayır, gereksiz yere para gitmesin.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Quote Originally Posted by balde_mir_07 View Post
    Sponsorlardan kazancın çok az, Sezon sonunda diğer girdilerde fazla yüksek olmazsa ve Başkan'da kıyak adam olmazsa transfer bütçen olmaz maaş bütçesi de kısıtlanabilir. Hiç oynatmadığın maaşı yüksek oyuncular varsa yolları ayır, gereksiz yere para gitmesin.
    eet sezon sonunda mecburen daha ucuz kalitesi daha yuksek oyuncu arayacağım. şimdiden 2 isim buldum çok para alıyor ama performansı 6nın üstüne çıkmıyor.

Tipik durumlar devam ediyor. 2-0 öne geçip 3-2 maç verdim kendi evimde.

2-0 geçtim zayıf bi takımı. Bu puanlar beni bu sezon kümede tutacak. Önümüzdeki sezon hatta devre arası kadronun ...

Ligin ligerine tek farkla yenildik. Kanatlara pres yapmayan savunmam sayesinde yedik golü. Nasıl kanatları savundurucam ben? Mal gibi ortada toplanıyorlar. Geniş oynatsam olur mu ki?

Ya Allah! Sezonu bitirmeye kararlıyım bugün. Küme düşmesek bari

Denizli Bld maçım. Korktum savunmalı çıktım 3-1 yendim

Aralık ay sezonluk tahmini bilanço -€515B'e kadar geriledi.

Maç içi talimatlarını çok kucaladım. Sonuç ortada...

Önemli bir galibiyet aldm. Rakiplerin hepsi güçlü.

Önümüzdeki transfer dönemi oyuncu aldık aldık yoksa son maçlara kdar küme savaşı veririm...

Yuh maçım ertelendi. Güzel ve gerçekçi bir uygulama olmuş. Saha zemininin suyla dolu olması nedeniyleymiş

Mesaj Yetkileri