Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 77 sonuç

Konu: Microsoft Visual C++ Runtime Library Hatası

Quote Originally Posted by HKi View Post
    Orijinal oyun daha çıkmadı ki, ne alaka?
    beta oynuyorum bu hata devam ederse anlamında söyledim

Quote Originally Posted by halil85 View Post
    Sen farklı skin mi kullanıyormusun veya skine bir dosya ekledin mi ?
    fmc kullanıyordum kullanmayı bıraktım birde bi programla temizleme yaptımm şuan sorun yok

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bende skini değitirdim tüm maçlarda hata almaya başladım , skin sildim ayarları sıfırladım düzeldi,
    Skin den muhtemelen veya skin'deki eklentilerden

4. Exclamation Hata veriyor, yardımm!!

Fenerbahçe ile yaptığım kariyerde Galatasaray ile oynadığım süper kupa maçında hiç bir seçeneğe tıklamaya bağlı olmadan bu 2 hatayı veriyor lütfen yardım edin.

5. Default

Yardım eden yok mu arkadaşlar?

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Oyun dosyalarını tekrar denetler misin steam ile

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

@Koraybahçe Oyunun orjinali dışında başka bir dosya yüklediniz mi? Logo , Forma özelliklede Tema(Skin)

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Default Runtime Error..Yardım Lütfen

Arkadaşlar maçtayken taktik bölümünde oyuncu tutup başka bir mevkiye sürüklerken hep bu hatayı alıyorum,benimle aynı sorunu yaşayan varmı, ya da bu hatadan kurtulmama yardım edecek birisi ?

visual c++ hatası mı ?

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Quote Originally Posted by balgat80 View Post
    visual c++ hatası mı ?
    aynen,bir forumda tercihler GPU'yu yazılım olarak değiştirince düzeldiğini söylemişler yazılım yaptım öyle denedim atmadı belki düzelmiştir emin olunca konuya yazacağım

bende o sorunu yaşadım sorun normal oyunda classic fmc 13 skin kullanmak olduğunu söyledi arkadaşlr. aşağılara bakarsan oradan inceleye bilirsin. ama ben resgistry easy diye programla tarattım herşeyi düzeldi. full bulup tarat yada o skini kullanma

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Skin ayarlamadım hiç eğer düzelmediyse dediğin gibi o programı deneyecem sağolasın

tamam bir sorun olursa sen aşağıdaki konulardan bak oralarıda oku. ama nette çözüm yok format dahi attım herşeyi denedim düzelmedi. o program sayesinde düzeldi

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Tamamdır GPU'yu yazılım yapınca sorun kalmadı

demek oda bir yol

Default Microsoft Ccc Runtime

Microsoft+++ccc Runtıme Hatası Olan Varsa Neden Kaynaklanıyor?

Son Sürümünü kurmayı denedinizmi veya son sürümmü ?

Nesil
    2007

Default Runtime Error!

Hata bu. Çevrimiçi kariyerde 3 kez böyle hata aldım. Hatadan sonra oyun kapanıyor haydee baştan oyna maçları. Çözümü nedir bunun?

Hatayı aynı yerde almadım. Oyunu baştan açıp devam edince o tarihi geçebiliyorum. 3 farklı tarihte alındı bu hata.

Default Microsoft Visual C++ Runtime Library hatası

milyonlarca çözüm denedim internetten üstüne defalarca sistem geri yükleme yaptım, virüs programları yükledim,regedit cmd komut işlemleriyle ugraştım çözmek için hiçbiri olmuyor orjinal fm13 var oynayamıyorum. steam sildim kurdum fm sildim kurdum java sildim kurdum olmuyor arkadaşlar olmuyor nasıl çözücem bunu

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

Kolay Çözüm:
    Windows XP Kullanıcıları

Çalıştır'a basıp "msconfig" yazıyoruz ve enter'lıyoruz.

1. Seçmeli Başlangıç'ı seçiyoruz.
    2. Başlangıç öğelerini yükle seçeneğini kaldırıyoruz.
    3. Tamam deyip bilgisayara reset atıyoruz.

Windows Vista Kullanıcıları

"Start Search"a tıklıyoruz ve boş alana "msconfig" yazıp Enter'a basıyoruz.

1. Seçmeli Başlangıç'ı seçiyoruz.
    2. Başlangıç öğelerini yükle seçeneğini kaldırıyoruz.
    3. Tamam deyip bilgisayara reset atıyoruz.

Geçici Çözüm:
    Herkes Kafasına Göre Çözüm Sunuyor. Benim Dediğim Tam Çözüm DeğiL Ama İşe %100 Yarıyor. Aynı Sorunu Ben de Yaşamıştım. Yapacağınız Tek Şey Hemen Yanınıza 4 GB veya Üstü Bir USB FLash Disk ALıp En Yakın İnternet Cafeye Gidiyosunuz. C Diskindeki Silkroad KLasörünü FLashınıza Atıyosunuz ve Eve GeLdiğinizde Kendi C Diskinize Atıyosunuz. Sorunsuzdur

Kesin Çözüm:
    Parite-B Virüsü OLarak Geçen Bir Kötü YazıLım Kurbanısınız. Üzerine Bir Anti-Virüs Kurdurmaz. Çoğu .exe DosyaLarının ÇaLışmasına İzin Vermez. WinRAR KuLLanımında CRC Hatası Verir. Kısacası Hayatı Dar Eder. Bu YazıLım YereL Disk Fark Etmeksizin (CDE...) Tüm ALt KLasörLerdeki ".exe ve .dll" UzantıLı DosyaLara YerLeşir. Eğerki Anti-Virüs YükLeyemiyor ve DoLayısıyLa Tarayıp SiLemiyorsanız En Pratik ve MantıkLı Yöntemi Bir FLash Diske BeLgeLerinizi ve D Diskinizden İşinize Yarar DosyaLarınızı ALın. C ve D (Varsa EF..hepsi) BiçimLendirerek Format Atın Tüm YereL DiskLerinize. Ardından FLASHI TAKMADAN Bir Anti-Virüs Kurun. FLashı Takın Ama Açmayın. BiLgisayarımdan Sağ TıkLayıp Anti-Virüsünüz iLe Taratın ve Virüsü SiLin.

Visual C++ Runtime Library hatası iyice sinir bozmaya başladı. Hiçbir çözüm işe yaramıyor. Lisanslı oyun kullanıcısı olarak net olarak mağdur duruma düşüyoruz. Bu çok ayıp bir şey!

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Bugün steam bişey yükledi ve save'im açılmıyor.Daha önce hiç almamıştım bu hatayı.Bunun bir çözümü varmı ?Silip yeniden yükledim.Dosyalarıda denetlettirdim

Default microsoft visual runtime sorunu

arkadaslar artık bu fm benı oldurecek.karıyer actım 3-4 mac sonra bu hata cıktı kayıt da etmemıstım tam butun transfer su bu gitti.oyundan sogudum.neyse gecen tekrar basladım yıne bu sefer her mac kayıt yaptım ama baktım olmuyor sorun yıne bellı bır sure kayıt yapmadım ve demın yıne bu hata maca gırdıgımde...neden kaynaklanıyor bu sorun???

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Pencere modunda mı oynuyordun ?

Default hata

Quote Originally Posted by Kaan Souza View Post
    hayır.....

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Quote Originally Posted by Kaan Souza View Post
    Pencere modunda oynamak hata almaya sebebmidir ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default Multiplayer oynarken "runtime error" hatası

Kuzenle Multi kariyer yapıyoruz ama sürekli bu hatayı alıyorum "server" olarak. Oyundan atıyor sürekli. Neden olabilir bilgisi olan var mı?

Kendim oynarken hiç almıyordum böyle bir hata. İlk defa başıma geliyor multiplayer oynarken.

FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yahu yok mu bunu çözüme ulaştıran kimse?
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Site yöneticililerinden "ingilizce bilenlerden birinden" rica etsem acaba SI forumlarına konuyu açıp sorabilir mi? Miles'e sordum Twitter'dan ama "forumda konu açın" diyor.
    FM Gazetesi

aynen ya forum yöneticileri lütfen şuna bir çözüm bulun...

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri