Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 77 arası toplam 77 sonuç

Konu: Microsoft Visual C++ Runtime Library Hatası

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sıkıntı şurada, birbirimizin maçlarını izlemeye girersek Runtime veriyor. Ama girmezsek bir sıkıntı yok. Ama bu şekilde de şifreli maç gibi hissediyorsun Hala bulamadık çözümünü.
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

SI forumlarında bize yardımcı olacak bir üst düzey yönetici bu yazılarımı görene kadar bu yazıları yazmaya devam edeceğim. Kimse sallamıyor vallahi. Up up up mu yazayım yani anlamıyorum. Orjinal oyun alıyoruz multi oynayamıyoruz. Miles'e mesaj atıyorum, forumumuza yaz ben anlamam diyor. Buraya yazıyoruz yöneticilerden biri yardımcı olsun diye ama yine sallayan yok. İngilizcemiz olsa kendimiz yapacağız ama yok ne yazık ki.
    FM Gazetesi

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Yanılıyorsunuz. Şu ana kadar cevap vermememin nedeni henüz SI forumlarında çözümüne rastlamamamdı; zira dün ilgili konuyu kontrol ettiğimde herhangi bir cevap yoktu. Öncelikle yüklenilen tüm grafik paketlerinin kaldırılması gerekiyor. Bunun ardından, kullandığınız işletim sistemine bağlı olarak, bu linkte verilen talimatları yerine getirmelisiniz. Yapmanız gereken şey iki bölümden oluşuyor. Birincisinde, verilen talimatları yerine getirerek, ‘Gizli dosyaları ve klasörleri göster’ seçeneğini aktif etmelisiniz. İkincisinde ise ‘AppData’ gizli dosyasını kullanarak, sırasıyla ‘Roaming’ ve ‘Sports Interactive’ dosyalarını açıp, ‘Football Manager 2013’ dosyasını silmelisiniz.

Daha sonra içerik dosyalarının Steam aracılığı ile doğrulanması gerekiyor. Doğrulamak için aşağıdaki adımları izleyiniz.

1. Kütüphane bölümünden oyuna sağ tıklayın ve menüden ‘Özellikler’i seçin
    2. ‘Yerel Dosyalar’ sekmesinden ‘Oyunun İçerik Dosyalarını Doğrula’ butonuna tıklayın.
    3. Steam, içerik dosyalarını doğrulayacaktır. Bu işlem birkaç dakika sürebilir.
    4. İşlem tamamlandığında pencere kendiliğinden kapanacaktır.
    5. Tüm dosyaların indirildiğinden emin olmak için bu işlemi iki defa yapmanızı tavsiye ediyoruz.

SI yetkililerin yaptığı açıklamaya göre, bu yollar izlendiğinde bahsi geçen hatayı almamanız gerekiyor.
    Last edited by vivoperlei : 25.Ocak.2013 at 20:38

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by vivoperlei View Post
    Yanılıyorsunuz. Şu ana kadar cevap vermememin nedeni henüz SI forumlarında çözümüne rastlamamamdı; zira dün ilgili konuyu kontrol ettiğimde herhangi bir cevap yoktu. Öncelikle yüklenilen tüm grafik paketlerinin kaldırılması gerekiyor. Bunun ardından, kullandığınız işletim sistemine bağlı olarak, bu linkte verilen talimatları yerine getirmelisiniz. Yapmanız gereken şey iki bölümden oluşuyor. Birincisinde, verilen talimatları yerine getirerek, ‘Gizli dosyaları ve klasörleri göster’ seçeneğini aktif etmelisiniz. İkincisinde ise ‘AppData’ gizli dosyasını kullanarak, sırasıyla ‘Roaming’ ve ‘Sports Interactive’ dosyalarını açıp, ‘Football Manager 2013’ dosyasını silmelisiniz.

Daha sonra içerik dosyalarının Steam aracılığı ile doğrulanması gerekiyor. Doğrulamak için aşağıdaki adımları izleyiniz.

1. Kütüphane bölümünden oyuna sağ tıklayın ve menüden ‘Özellikler’i seçin
    2. ‘Yerel Dosyalar’ sekmesinden ‘Oyunun İçerik Dosyalarını Doğrula’ butonuna tıklayın.
    3. Steam, içerik dosyalarını doğrulayacaktır. Bu işlem birkaç dakika sürebilir.
    4. İşlem tamamlandığında pencere kendiliğinden kapanacaktır.
    5. Tüm dosyaların indirildiğinden emin olmak için bu işlemi iki defa yapmanızı tavsiye ediyoruz.

SI yetkililerin yaptığı açıklamaya göre, bu yollar izlendiğinde bahsi geçen hatayı almamanız gerekiyor.
    İşte beklediğim cevap buydu çok teşekkür ederim. Demek ki biraz atar yapmak yetiyormuş cevap için
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ne yazık ki yine işe yaramadı. Bütün logoları kaldırdım. Dosyaları tazeledim steam ile, dediğiniz klasörü de sildim ama yine olmadı.
    FM Gazetesi

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

İndirdiğiniz temaları, formaları ve diğer grafik eklentilerini de kaldırdınız mı? Üzgünüm ama SI yetkililerinden olan Neil Brock'un yaptığı açıklama bundan ibaretti. Dilerseniz konuya bizzat göz atabilirsiniz.

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bütün grafik paketlerini kaldırdım. Yani graphics klasöründen aldım. Oyunda görünmedi yani ne logolar ne de facepack ler.
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Benim de başıma gelmişti pencere modunda maç devam ederken masaüstüne dönüp herhangi bir şeyle ilgilendiğimde atıyordu.Tam ekran yapınca ve default temaya dönünce sorun ortadan kalktı.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Kaan Souza View Post
    Benim de başıma gelmişti pencere modunda maç devam ederken masaüstüne dönüp herhangi bir şeyle ilgilendiğimde atıyordu.Tam ekran yapınca ve default temaya dönünce sorun ortadan kalktı.
    Multiplayer oynarken mi?
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Ralf View Post
    Multiplayer oynarken mi?
    Single oynarken

Denilenlerin hepsini yaptık. Fakat sorun devam etmekte.. 2-3 maç sorunsuz gitsek 4. maçın ortasında çakıyor hatayı.

oyunum orjinal aynı hatayı bende alıyorum bazen.

Arkadaşlar bilgisayara format attım. Hata almaya devam edersem bilgilendireceğim sizleri.

Bu hatayı ben ve bir arkadaşım daha alıyor. Hem single oynarken hem multi oynarken. Bu SI ne yapıyor anlamış değilim 70-80 lira para verip oyun alıyoruz adam gibi oynayamıyoruz. Eğer her güncellemede böyle olacaksa güncelleme felan getirmesinler , sadece transfer güncellemelerini yapsınlar...

gercekten yeter ya kahroluyorum su hatadan dolayı...

Nesil
    2012
    Yer
    Wien/Vienna

Kac aydir böyle bir hata almiyordum,bugün kariyere devam edeyim dedim tak ayni hata valla paramizla rezil oluyoruz.

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by razerss View Post
    Arkadaşlar bilgisayara format attım. Hata almaya devam edersem bilgilendireceğim sizleri.
    Formattan sonra bu hatayı aldınız mı? Fm 2013'ten sonra Fm 2014'te de bu hatayı alıyorum. Şu anda grafik paketi var ama paket yokken de hata alıyordum, iki yıldır bi' hatayı düzeltemeyen yapım şirketi oyun ülkenizde orijinal alınmıyor diye ağlıyor sonra, bu kafayla devam ederlerse daha çok ağlarlar.

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri