Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 77 sonuç

Konu: Microsoft Visual C++ Runtime Library Hatası

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Default Microsoft Visual C++ Runtime Library Hatası

Bu hatadan dolayı 2.kez kariyerimi siliyorum arkadaşlar çözümü yokmu o kadar orjinal sipariş ettik ama...

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Çözümü bulan olursa yazıversin.

aynı hatayı 7 8 defa bende aldım ama kariyerim falan gitmedi son save den devam ettım..bı kac kere 3 4 hafta gerıye gıttıkten sonra her hafta save alıyorum,o hatayı verırse en fazla 1 hafta gerıye gıdıyorum..full de duzelır sanırım

gpu rendering'den Software'e geç... diyorlar...

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Arayüz'den mi bahsediyorsun hocam ?

evet... oyun içinde teknik hata alan kim olursa olsun Neil Brock ilk bunu söylüyor... %50 başarı var

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Yazılım'a geçtim bakalım fark edecek mi ayrıca Microsoft Visual C++ yükleyemiyordum onu yükledim almam inşallah.

Quote Originally Posted by ozzymanborn View Post
    dediğini yapınca hatayı vermemeye başladı,teşekkürler..genelde oyunu aşağı aldıgım zaman veriyordu bu hatayı..internette birşeye bakıyordum oyuna gerı donemıyordum..artık sıkıntı kalmadı

Nesil
    2012
    Yer
    Wien/Vienna

Quote Originally Posted by ozzymanborn View Post
    Sagol bendede 10-12 defa olmuştur o yüzden kazandıgım maclar bile gitti isime yaradı

Default update sonrası hata

biraz önce steamdan oyun otomatik update yğkledi 300mb. oyunu açıp maçı başlattıntan bir süre sonra "R6025 run-time error in Visual C++ HATASI" almaya başladım googledan aradım bulamadım verilen çözümler işe yaramıyor yardım lütfen

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Maç esnasında taktik ekranında beklerken mi aldın hatayı

hayır normal maçı izlerken

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bende alıyorum o hatayı maç esnasında , ben taktik ekranında çok bekledğimde oluyor maç arka planda oynanırken, update olmadanda alıyordum hatayı düzelmemiş yine

bu hata oyunsal bir sorunmu yoksa benim sistem, visual c++ ,virüs gibi bir hatamı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Her maçı izlediğinde mi alıyorsun bu hatayı

maç bitmiyorki diğer maça geçemiyorum yani. oyunda kapanıyor hata yüzünden

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ozmn senin bilgdan olabilir çünkü ben arada dediğim ekranda alıyorum her zaman değil

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Aynı hata benim de başıma geldi oyunu sildim tekrar yükledim çözülmedi.

ben sırf bu yüzden bilgisayara format attım ama hala düzelmedi sorun birdce orjinal aldık oyunu işmi bu ya

Default Hata - Run time error - pure virtual function call

arkadaşlar bu demodan sonra çıkan patchden beri bu hatayı alıyorum neti altüst ettim yazan her yolu denedim düzelmedi, format dahi attım ama hiç bir şekilde düzelmiyor.

Nesil
    2007
    Yer
    İStanbul

Grafik ya da skin kullanıyor musun? Genelde onları kaldırmanı tavsiye ediyorlar. Dxdiag (directX) çalıştırıp bir sorun olup olmadığına da bak.

evet kullanıyorum şimdi onları silip bi deniycem. dxdiag ta hata vermedi. sonuctan sonra tekrar dönerim

silmeden önce bir program var nette direk o sorunu çözüyor diye onu denedim tarattım falan sonra oyunu açtım sorun başiladığından beri ilk defa bir maçı tamamladım hata almadan. bi kaç maç daha bakıcam eğer aynı hatayı alırsam grafik ve skinleri silip deniycem. bakalım nolcak bi kaç maça belli olur

Nesil
    2007
    Yer
    İStanbul

Sigames moderatörleri grafik ve skinleri kaldırın diyor hata alanlara. Kullandığına göre problem orda çıkmış. Hata alırsan mutlaka kaldır.

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

hocam neden her hatada format atıyorsunuz hard diskinize yazık..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

FMC skininde çok hata varmış.SI forumlarında yöneticiler bu konu altına genelde bunu yazıyor.Grafik dosyalarını silmeden normal FM 2013 teması ile oynanıyor oyun.Bende de aynı hata vardı şu an rahatça oynuyorum eski tema ile.

Ama yok illa FMC ile oynamak istiyorsanız oyunu tam ekran yaparak da oynayabilirsiniz.

Quote Originally Posted by serwan View Post
    hocam neden her hatada format atıyorsunuz hard diskinize yazık..
    her yolu denedim nette yazan hiç birisi olmadı. birileri tek çözüm format demiş o yüzden format attım

Quote Originally Posted by Kaan Souza View Post
    FMC skininde çok hata varmış.SI forumlarında yöneticiler bu konu altına genelde bunu yazıyor.Grafik dosyalarını silmeden normal FM 2013 teması ile oynanıyor oyun.Bende de aynı hata vardı şu an rahatça oynuyorum eski tema ile.

Ama yok illa FMC ile oynamak istiyorsanız oyunu tam ekran yaparak da oynayabilirsiniz.
    registry easy diye bir program buldum tarattım temizllettim şuan çalışıyor, ama tekrar olursa sorun orjinal temayla yada fmc ile full ekranı deniycem. ama sonunda sorunun kaynağını bulmuş olduk sağolun

Orijinal oyun daha çıkmadı ki, ne alaka?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by balgat80 View Post
    biraz önce steamdan oyun otomatik update yğkledi 300mb. oyunu açıp maçı başlattıntan bir süre sonra "R6025 run-time error in Visual C++ HATASI" almaya başladım googledan aradım bulamadım verilen çözümler işe yaramıyor yardım lütfen
    Sen farklı skin mi kullanıyormusun veya skine bir dosya ekledin mi ?

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri