Sayfa 1 / 6 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 172 sonuç

Konu: Kartal'da FEDA Yabancılara VEDA Zamanı | 2.Sezon

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Default Kartal'da FEDA Yabancılara VEDA Zamanı | 2.Sezon

Özel Açıklama

Sezon başında FEDA sloganıyla çıktığımız yolda hocamız Samet Aybaba ile fikir ayrılıklarına düştük ve bu işi birlikte yapamayacağımıza kanaat getirdik, yollarımızı ayırdık.

Bu ayrılıktan sonra klüp için genç bir isim olan Murat Özdemir ile görüştük ve takımın başına geçmesi konusunda anlaşma sağladık. Feda sloganıyla çıktığımız yolda göreve gelen yeni teknik direktör'ümüz Murat Özdemir ise VEDA dedi.

Klüpte bulunan hiçbir yabancı oyuncudan faydalanmak istemediğini yönetime ileten Murat Özdemir taraftarların büyük tepkisini çekerken yeni sezonda neler yapacağı ise merak konusu.

Sezon öncesinde tüm yabancı oyuncuları satılık listesine koyan Murat Özdemir'in 1 sezonu tamamlayıp tamamlayamayacağı ise merak konusu. Hep birlikte takip edelim...
    İyi seyirler...

Not: İngiltere, İspanya, Fransa, İtalya, Brezilya, Arjantin süper liglerinin yanı sıra Türkiye'den en alt kademeye kadar data açılmıştır.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

abi naptın sen ya küme düşmemeye oyna bence

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Yabancılara VEDA !

Yabancı operasyonu sonucu kasamıza 68 Trilyon para girmiş oldu.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Çok iyi karar süper.İyi de gelir elde ettik.Hasan Türk,Muhammed Demirci ve Oğuzhan'ı oynat bence.Başarılar...

ya hocam çok iyi düşünce cidden. çok zevkli ve farklı bi kariyer olacağına eminim. takipteyim. başarılar diliyorum.

ister şamp ligini al fernandesi satman olmamış. ne bileyim tek yabancı yapsaydın.

Harika! Şimdi bu parayı iyi değerlendirme vakti. Avrupa ve özellikle Almanya Bundesliga'da ki yetenekli türkleri takımında yararlı olabilecek mevkilere katmanı öneririm.

Başarılar dilerim.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Alternatif olması açısından 3 yeni oyuncu takıma monte ettik.

Bu sezonki Sahaya Dizilim...

Quote Originally Posted by LaigLeNoiR View Post
    Alternatif olması açısından 3 yeni oyuncu takıma monte ettik.

Bu sezonki Sahaya Dizilim...

ağzımın suyu aktı resmen

Forvete transfer düşünüyomusunuz? Muhammet Demir ya da Cenk Tosun olabilir. Para da bol geldi transferlerden, bir 15 Milyona Gökhan Töre çok yararlı olur.

Burhan Eşer dışında ki 2 transfer gayet iyi olmuş fakat Burhan da iyi bir alternatif olabilir. Tanju yerine bir sağ bek düşünmelisin bana kalırsa.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Turgay biraz pahalıya gelmiş sanki. Başarılar Murat.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Uğur Boral Yerine İsmail Daha Uygun Ya da İBB'den Gökhan Süzen Kiralanabilir ..

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Hazırlık Maçları

Süper Lig Maçları az sonra başlıyor.

Beşiktaş'ın Türk Oyuncularından kurulu kadrosu sezonun açılışında Galatasaray deplasmanına gidiyor !

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Quote Originally Posted by hakankaraduman View Post
    Forvete transfer düşünüyomusunuz? Muhammet Demir ya da Cenk Tosun olabilir. Para da bol geldi transferlerden, bir 15 Milyona Gökhan Töre çok yararlı olur.
    İkisi için de çok uğraştım ancak Antep kulübü kesinlikle Cenk'i satmıyor, Muhammet için ise 20 Trilyondan kapıyı açtılar biz de vazgeçtik.

Quote Originally Posted by SteveScarlett View Post
    Burhan Eşer dışında ki 2 transfer gayet iyi olmuş fakat Burhan da iyi bir alternatif olabilir. Tanju yerine bir sağ bek düşünmelisin bana kalırsa.
    Burhan kanat konusunda bize alternatif oldu.

Quote Originally Posted by nekop View Post
    Turgay biraz pahalıya gelmiş sanki. Başarılar Murat.
    Sağol Serhat, Turgay mecburiyetten kadroya katıldı. Kadir Arı ve Mertcan vardı yedek forvet olarak.

Quote Originally Posted by SmtSvm View Post
    Uğur Boral Yerine İsmail Daha Uygun Ya da İBB'den Gökhan Süzen Kiralanabilir ..
    Uğur şu an için mecburiyetten, İsmail'in uzun süreli bir sakatlığı var. Sağ beke Rıdvan sol beke de Tanju'yu geçirmeyi planlıyorum, duruma göre Emre Özkan'da sol bekte oynayacak.

Transfer dönemi sona erdi. Transferlerimiz bu şekilde. Devre arasında da yabancı transferi yapmayacağız.

Quote Originally Posted by LaigLeNoiR View Post

Transfer dönemi sona erdi. Transferlerimiz bu şekilde. Devre arasında da yabancı transferi yapmayacağız.

Hadi bakalım, mevcut kadronun son haliyle başarılar ozaman.

Çok merak ediyorum bu kariyeri açıkçası, takipteyim.

Nesil
    2006
    Yer
    bursa

Gerçekten güzel bi kariyere benziyor...Galatasaraylı olarak Galatasaray maçları dışında başarılar =)

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Transferlere bakmadan 2-4 arası dedim ama 5-10 arası olur gibi. Başarılar.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Süper Lig 1. Hafta
    Galatasaray 0-1 Beşiktaş

Deplasmanda büyük bir derbiyle başlamak bizim için büyük şanssızlıktı ancak bu durum büyük şans oldu. Türk oyunculardan kurulu kadromuz böyle bir deplasmandan galibiyetle ayrılırken otoritelerin ve taraftarlar büyük şaşkınlık içinde kaldı.

Süper Lig 2. Hafta
    Beşiktaş 0-0 Kayserispor

İlk hafta Galatasaray deplasmanından 3 puan alarak evinde seyiricisi önüne çıkan Beşiktaş, Kayseriye karşı üstünlük kuramadı. Orta saha mücadelesi şeklinde geçen maçta puanlar paylaşıldı.

Naptın hocam 1.dk da gol atıp maçın üstüne mi yattın :P

Şaka bir yana çok güzel bir başlangıç olmuş. Tebrik ederim.

Nesil
    2006
    Yer
    kediye kafa attığım yerde

15-18 arası tamamlar

Başarılar zevkli bir kariyer olacağa benziyor türk oyuncuları geliştir özellikle necip ve muhameti

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Başarılar abi oyumuzu da kullandık

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

başarılar.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Süper Lig 3. Hafta
    Akhisar Bld. 1-3 Beşiktaş

Maça çok hızlı başladık. Daha ilk dakikalarda Erkan Kaş'ın attığı gol ile öne geçtik. İkinci yarıya da golle başladık ve Mustafa Pektemek'in golüyle farkı 2'ye çıkardık. Bu golün sevinci fazla sürmedi ve eski oyuncumuz Kenan Özer'in attığı gol ile fark tekrar 1'e indi. Son sözü ise 79. dakikada yeni transferimiz Veysel Sarı söyledi ve skor 1-3.

Süper Lig 4. Hafta
    Beşiktaş 2-1 Sivasspor

Kendi sahamızda daha ilk dakikalarda Aatif'in attığı gol ile 1-0 geriye düştük. Bu dakikadan sonra herşeyi denedik ancak gol bulamadık. 73. dakikada yuvaya geri dönen Batuhan Karadeniz topu ağlara gönderirken haftanın en güzel golüne imza atan Necip ise 86. dakikada takımını öne geçirdi ve skoru tayin etti. 2-1.

Süper Lig 5. Hafta
    Eskişehirspor 0-1 Beşiktaş

Üstüste gelen galibiyetlerden sonra zorlanacağımızı bildiğimi Eskişehir deplasmanındaydık. Takımın kazanmasını sağlayan ise Burhan'ın kullandığı kornerde ön direğe güzel bir koşu yaparak topu ağlara gönderen Ersan Gülüm oldu.

Süper Lig 6. Hafta
    Beşiktaş 2-1 Bursaspor

Takım kazanmayı öğrendi, birkaç maçta da geri dönüş yapmayı başardı. Sivas maçında olduğu gibi ilk dakikalarda Pinto'nun golüyle geri düştük. İkinci yarıda baskıyı artırdık ve 58.de Mustafa Pektemek ve 61.de de Veysel'in attığı gollerle maçı 2-1 kazanmasını bildik.

Öte yandan Bursa maçından önce antrenmanda kaleci Cenk Gönen sakatlandı ve yaklaşık 10 gün sahalardan uzak kaldı. Bu zorlu maç öncesinde ise teknik direktör formayı genç kaleci Emre Metin'e verdi.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

İlginç ve güzel bir politika ile yoluna emin adımlarla devam ediyorsun, başarılar dilerim. 2-4 arası tamamlarsın dedim ama şampiyon olabilirsin bu gidişle.
    Canım FEDA olsun sana !

İlginç bir kariyer oluyor Başarılar.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Süper Lig 7. Hafta
    Beşiktaş 3-0 Gençlerbirliği

Bursa maçından sonra Gençlerbirliği maçında da kalede genç Emre vardı ve bu maçı gol yemeden tamamladı. Bu maçta Batuhan 1 ve Mustafa Pektemek'te 2 gol attı. Öte yandan Mustafa Pektemek, Batuhan'ın attığı golün de asistini yaparak maçın yıldızı oldu.

Puan Durumu

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Murat abi bu sezonu lider bitirir, net.
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2006
    Yer
    kediye kafa attığım yerde

Güzel gidiyorsunuz kadro genişmi kısıtlımı?

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Takim super gidiyor ama seneye avrupa icin kadro zorluk yaratir.

Sayfa 1 / 6 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri