1 ile 30 arası toplam 60 sonuç

Konu: Bütçe Yönetimi ve Kar Etme Rehberi

Hybrid View

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

2047 yılına kadar borcu olan bır klüp olan Beşiktaşın 2019 yılına geldim klüp maaş ve fınans olarak dünyanın en iyi klüpleri arasında fakat gene her ay 2-3 m gıder yapıyor bu borclar yuzunden fm de keske"Al baskan su parayla butun borclarımızı kapat" diye bırsey sunabılsek sımdı ben ne yaparsam yapayım 2047 yılına kadar bu borcu taksit taksit odemek zorundayım cok can sıkıcı bır durum.Keske butun borcları bır anda kapatmak olsaydı..

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by ozan42 View Post
    2047 yılına kadar borcu olan bır klüp olan Beşiktaşın 2019 yılına geldim klüp maaş ve fınans olarak dünyanın en iyi klüpleri arasında fakat gene her ay 2-3 m gıder yapıyor bu borclar yuzunden fm de keske"Al baskan su parayla butun borclarımızı kapat" diye bırsey sunabılsek sımdı ben ne yaparsam yapayım 2047 yılına kadar bu borcu taksit taksit odemek zorundayım cok can sıkıcı bır durum.Keske butun borcları bır anda kapatmak olsaydı..
    Bu konuyu daha önce açmıştım gerçekten cok sinir bozucu bir durum.Fenerbahce'yle...7 sene oynayıp 100 trilyon transfer bütcesine hiç dokunmuyordum 2 sezondur.200 trilyon oldu borç'ta hep aynı 2035 kredi var.Öde öde bitmiyordu.Buna el atsalar harika olur gerçekten.

Mesaj Yetkileri