Sayfa 2 / 16 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 453 sonuç

Konu: Kırmızı Kara Burası Ankara | Gençlerbirliği SK

Quote Originally Posted by SteveScarlett View Post
    Takipteyim, iyi bir sezon geçirmeni dilerim.

Quote Originally Posted by Duka View Post
    Güzel bir kariyer çıkar bu başlangıçtan.

Umarım sende bir süre sonra kapattırmazsın. Sessiz sadasız takip ettiğim birkaç kariyerin ne yazık ki kapanmış olduğunu gördüğüm için yazmak istedim.

Başarılar diliyorum ve takipteyim.

Teşekkür ederim.Kapatmak gibi bir niyetim yok kariyeri en azından 4-5 sezon devam etmek istiyorum inşallah beklediğimden de uzun bir kariyer olur.

STSL 3.Hafta

Gençlerbirliği 0-0 Akhisar Belediye

Ortasını tutturamadık.Akhisar hakettiği bir beraberlik alıyor.Taktiği bir oturtamadım son çare hiçbir şeye dokunmadan bir kaç hafta ilerlemek olacak sanırım.İstediğim oyunu bir türlü sahaya yansıtamıyorum.Azo,Kouassi,Petrovic ortasahasının bu kadar etkisiz olmaması lazım.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Bahia'yı bende almıştım onun ile birlikte Spas Delav'ı da alabilirsin
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    Bahia'yı bende almıştım onun ile birlikte Spas Delav'ı da alabilirsin
    Delev ile ilgilendik ama hem yabancı sınırına takılacağından hemde sol kanata Özgür takviyesini yaptığımızdan almadık.

STSL 4.Hafta

Orduspor 0-3 Gençlerbirliği

İstikrarsızlık diz boyu Takımın ne yapacağı hiç belli değil.Özgür'ün 1 gol 2 asistlik performansıyla Ordu deplasmanından 3 puanla dönüyoruz.Atabey'in gol atması da bizi mutlu etti inşallah aynı şekilde devam edecek ve ilerleyen zamanlarda takımın iyi bir Türk forveti olacak.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Bende de öyle Ordu'yu 4-0 yendikten sonra Kasımpaşa'ya 1-0 yenildim sende yenilmişsin şmdi baktım da. 4-3-3 mü oynatıyorsun

Bende de öyle Ordu'yu 4-0 yendikten sonra Kasımpaşa'ya 1-0 yenildim sende yenilmişsin şmdi baktım da. 4-3-3 mü oynatıyorsun

Deplasmanda 4-3-3 evimizde 4-4-2 oynatıyorum ama Petrovic'i kesip tüm maçlara 4-4-2 çıkacağım sanırım.Azo 5 metreye pas atamıyor çıldırttı beni ama frikik olursa atar diye duruyor sahada

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Atıyor zaten Azo bir o artısı var onun. Forvetten verim alamıyorum bende bu gidişle çift forvet deneyeceğim bakalım

STSL 5.Hafta

Gençlerbirliği 0-2 Mersin İ.Y.

Bütün sezon böyle bitmez.Hani her maç yenilsek yine kabulüm taktikte sıkıntı var derim taktikte oynamalar yaparım ama 4 gün önce Ordu'ya deplasmanda 4 atıp 4 gün sonra Mersin'e evinde yenilirsek bende ne yapacağımı şaşırırım.Takımın en iyi oyuncularından olması gereken Aykut'ta çok kötü bir performans sergiliyor.Oynattığım her maç hatasından gol yiyoruz.

Puan Durumu

Atıyor zaten Azo bir o artısı var onun. Forvetten verim alamıyorum bende bu gidişle çift forvet deneyeceğim bakalım

Tabi atsın da arada bir de 17 pas 16 yaratıcılığının hakkını versin daha bir tane ara pas veremedi.Özgür bile sol kanatta takır takır kaçırıyor Zec'i.Lekic-Zec'i Hedef-Fırsatçı oynatıyorum boşluk bulduklarında iyi oynuyorlar.

Kestel Belediyespor'un filan içinden gittik Gaziantep'i çektik.Kupa erken başlıyor bizim için.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Mersin'de 1-0 yendi demin beni istikrarsızlık devam ediyor takımda inşallah şu kadro oturur yerine

Sorun sende değil bence bende de aynı durum mevcut orduya dört atıp mersine elazğa yeniliyorum

Mersin'de 1-0 yendi demin beni istikrarsızlık devam ediyor takımda inşallah şu kadro oturur yerine

Sorun sende değil bence bende de aynı durum mevcut orduya dört atıp mersine elazğa yeniliyorum

O zaman yapacak bir şey yok oyunun yüzümüze gülmesi için dua edeceğiz

STSL 6.Hafta

Sivasspor 0-1 Gençlerbirliği

Sezon başında transfer ettiğimiz Sural'ın tek golüyle Sivas deplasmanından 3 puanla döndük.Gerçek hayatın tam aksine deplasmanda iyi işler çıkarıp evimizde yokları oynuyoruz.Özgür İleri'de devre arasına kadar sağ bekim olacak sağ bek antremanlarına başladı.

STSL 7.Hafta

Gençlerbirliği 0-1 Beşiktaş

Beşiktaş 90 dakika 10 kişi oynamasına rağmen büyük baskı kurdu üstümüzde.Verilmeyen penaltı sayesinde 1 puandan olsak da puan almayı haketmeyen bir oyun ortaya koyduk.

Maçta sakatlanan Hurşut 3 hafta,Azofeifa 2 hafta takımdan ayrı kalacak

STSL 7.Hafta

Eskişehirspor 1-2 Gençlerbirliği

Biz böyle devam ederiz bu anlaşıldı.Evimizde yenilgi deplasmanda galibiyet temiz bir şekilde ilk 10'un içerisine gireriz.Sezon başından beri iyi oynadığımız tek maç Gaziantep maçı ve bir çare bulamıyorum buna ne yazık ki.

STSL 9.Hafta

Gençlerbirliği 0-2 Karabükspor

Şaşırdık mı tabi ki hayır.Şaka gibi gidiyor oyun haydi hayırlısı

Hocam deplasmanda kullandığınız taktiği evinizde de kullansanız?

Quote Originally Posted by hakankaraduman View Post
    Hocam deplasmanda kullandığınız taktiği evinizde de kullansanız?

Öyle yapıyorum zaten ilk 4-5 hafta 2 taktiğim vardı sonrasında tek taktiğe döndüm.Var bir şeyler de ne var çözemedim daha

STSL 10.Hafta

İ.B.B 1-0 Gençlerbirliği

Bu sefer deplasmanda da puan alamadık.Böyle gidersek senenin sonunu görürsek iyidir.Acilen bir şeyler yapmam lazım ama takım rakip takımın ayağından top bile alamıyor aldığı topu çok basit pas hatalarıyla kaybediyor buna çareyi nasıl bulabilirim çok merak ediyorum.

Puan Durumu

Ziraat Türkiye Kupası 2. Ön Eleme Turu

Gaziantepspor 1-1 Gençlerbirliği

Penaltılar:4-5

Yeni taktiğimizle çıktığımız maçta şansımız Antep'e tuttu penaltılarla da olsa bir üst tura çıkmayı başardık.Üst turda rakibimiz Pendikspor.

STSL 11. Hafta

Gençlerbirliği 0-3 Fenerbahçe

Yok ne yapsam olmuyor suyumuz gitgide ısınıyor bakalım nereye kadar gidecek böyle.

Takım toplantısı yaptık ve takımın tamamından çok olumlu tepkiler aldık bakalım bu durum maçlara nasıl yansıyacak.

Maç istatistiklerine bakıyorum her maçta direkten dönen 1 top var bu nasıl bi oyun ya

Quote Originally Posted by ablukaalarm34 View Post
    Maç istatistiklerine bakıyorum her maçta direkten dönen 1 top var bu nasıl bi oyun ya
    Bu maç motorunda direğe giden topların azaltılmış hali. Beta ilk çıktığında 3-4 ten aşağı olmazdı.

Quote Originally Posted by hakankaraduman View Post
    Bu maç motorunda direğe giden topların azaltılmış hali. Beta ilk çıktığında 3-4 ten aşağı olmazdı.
    Tam sürümdede bölemi olcak saçmalık bu

22. Default

Kasımpaşa kötü olmuş, ama çok eğlenceli

STSL 12.Hafta

Galatasaray 2-4 Gençlerbirliği

Artık takım konuşmasından mıdır yoksa Galatasaray'a karşı oynamaktan mıdır bilemeyeceğim ama bugün sahada basmadık yer bırakmadık inşallah böyle devam ederiz.

STSL 13.Hafta

Gençlerbirliği 1-1 Bursaspor

Yenilmedik mutluyuz artık devre arasına kadar en az puan kaybıyla gitmek istiyoruz devamına sonra bakacağız.

güzel bir kariyer başarılar takipçinim.

Nesil
    2011
    Yer
    Erzincan

GS maçında ki karşılıklı taktiklerin ne olduğunu yazabilir misin? 2-4 incelenmesi gereken bir skor bu maç için.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Durum kötü gidiyor.
    Sentugo.

Quote Originally Posted by 17batuhan17 View Post
    güzel bir kariyer başarılar takipçinim.

Teşekkür ederim.

Quote Originally Posted by Duka View Post
    GS maçında ki karşılıklı taktiklerin ne olduğunu yazabilir misin? 2-4 incelenmesi gereken bir skor bu maç için.

Quote Originally Posted by sentugo View Post
    Durum kötü gidiyor.
    Evet ama düzelmeliyiz artık ve 2 maçtır sinyallerini verdik bunun inşallah devamı gelir.

Ziraat Türkiye Kupası 3. Ön Eleme Turu

Pendikspor 0-1 Kayserispor

2 kırmızı kart gördüğümüz üstüne bir de 2 penaltı kaçırdığımız maçta Pendikspor'u uzatmalarda mağlup ettik.Son dakikalarda ecel terleri döktük ama penaltı açısından kötü olduğumuz bir günde sonucu penaltılara bırakmadan kazanmayı bildik.

Nesil
    2011
    Yer
    Erzincan

GS maçında ki taktiklere bakınca sonucun pek de süpriz olduğu söylenemez. 4-4-2 nin bariz aksayan, defans-ortasaha bağlantısından çok güzel faydalanmışsın ki kalabalık ortasaha ve pres ile oynayan takımlara karşı da zorlanıyor olduğunu taktiğinden anlıyorum. Normalde taktik, oyunu rakip sahaya yıkarak oynamaya yönelik ama mevcut kadron ile sana denk yada düşük takımlarda işlerken.. daha iyi takımlarda ters tepmelere neden olacaktır.

Sayfa 2 / 16 İlkİlk 123412 ... SonSon

Mesaj Yetkileri