Sayfa 3 / 16 İlkİlk 1234513 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 453 sonuç

Konu: Kırmızı Kara Burası Ankara | Gençlerbirliği SK

Quote Originally Posted by Duka View Post
    GS maçında ki taktiklere bakınca sonucun pek de süpriz olduğu söylenemez. 4-4-2 nin bariz aksayan, defans-ortasaha bağlantısından çok güzel faydalanmışsın ki kalabalık ortasaha ve pres ile oynayan takımlara karşı da zorlanıyor olduğunu taktiğinden anlıyorum. Normalde taktik, oyunu rakip sahaya yıkarak oynamaya yönelik ama mevcut kadron ile sana denk yada düşük takımlarda işlerken.. daha iyi takımlarda ters tepmelere neden olacaktır.

Zaten o taktik Galatasaray maçında ilk kez denediğim bir taktikti öncesinde Galatasaray gibi klasik 4-4-2 oynuyordum.Oyuncular hiçbir taktiğe uygun değil ben onu anladım.Jimmy,Hurşut,Özgür gibi hızlı oyunculardan kurulu bir ortasaha ile oynuyorum bu yüzden kontra iyi gider diye düşünüyorum ama defansif oyunculardan bu oyunculara düzgün pas gelmiyor.5 metreye atılamayan paslari,etrafında kimse yokken yeteneksizlikten taca auta atılan toplar filan tüm sistemi işlemez hale getiriyor.Böyle olunca da sahamıza hapsoluyoruz.Bütçe olarak iyi bir durumda değiliz devre arasında takviye yapabilirmiyiz bilmiyorum.Sene sonuna kadar böyle devam etmeye çalışacağım kovulmazsak gelecek sene iyi takviyelerle tamamen farklı bir oyun ortaya koymak istiyorum.

STSL 14.Hafta

Elazığspor 1-1 Gençlerbirliği

Son dakikalarda atılan karşılıklı gollerle maç 1-1 bitti.Kötü gidiyoruz ama yönetim saygı duyulan bir kulüp olma yolunda olduğumuz için mutluymuş Onlar mutluysa bizim için sorun yok biz sonuna kadar iyiyi bulmak için çalışacağız.

Nesil
    2011
    Yer
    Erzincan

Eğer denemek istersen, kariyerinde denemeyebilirsin.

http://forum.turksportal.net/vb/show...=1#post2349579

Burda ki taktiği kayıtlı oyununda bi kaç maç denemeni öneririm. Sahip olduğun kadroya uyacağını düşünüyorum.

Eğer denemek istersen, kariyerinde denemeyebilirsin.

http://forum.turksportal.net/vb/show...=1#post2349579

Burda ki taktiği kayıtlı oyununda bi kaç maç denemeni öneririm. Sahip olduğun kadroya uyacağını düşünüyorum.

Okudum o konuyu taktikte bazı komutları da orada okuduklarımdan esinlenerek verdim ama komple bir taktiği alıp kopyalamayı sevmiyorum.

İlgilendiğimiz bir oyuncuydu askerlik araya girdi

Nesil
    2011
    Yer
    Erzincan

Quote Originally Posted by Dennis Bergkamp View Post

İlgilendiğimiz bir oyuncuydu askerlik araya girdi
    Sangju acemi mi yoksa usta birliği mi?

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Aman hocam kovulma sakın. Ben geçen akşam kovulma aşamasındaydım son anda şansım yaver gittide bir maçı yendim ucuz kurtuldum İlhan başkan gözümün yaşına bakmazdı valla.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

STSL 15.Hafta

Gençlerbirliği 2-1 Antalyaspor

Oyunu dengede tutmayı başardık ve ligin ilk haftasında Gaziantepspor karşısında aldığımız galibiyetten sonra evimizde uzun bir aradan sonra 3 puanla tanıştık.

Puan Durumu

11.yiz fakat bu kötü formumuza rağmen hala 5. Beşiktaş ile aramızda sadece 4 puan fark var.4-5 maçlık bir seri bizi Avrupa için iddialı hale getirebilir.

Sangju acemi mi yoksa usta birliği mi?

22 ay dediğine göre direk usta birliğine transfer olmuş iyi formu sayesinde

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    Aman hocam kovulma sakın. Ben geçen akşam kovulma aşamasındaydım son anda şansım yaver gittide bir maçı yendim ucuz kurtuldum İlhan başkan gözümün yaşına bakmazdı valla.

Valla oyunculuk geçmişim de Pazar Ligi Oyuncusu tahammül yok o yüzden her kötü sonuçtan sonra gözümü kapatıyorum kovulduk mu acaba diye

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Bende şuan 11. sıradayım İnşallah kovulmayız devre arası Dejan Lekic ve Zec'i göndermek istiyorum pek tarzım olan oyuncular değil ve onlardan verim alamıyorum. Golleri ya kanatlardan atıyorum ya da Mehmet Akyüz şansa bir iki tane gol atarsa kazanıyorum

Ziraat Türkiye Kupası 4. Ön Eleme Turu

Sancaktepe Bld. 2-1 Gençlerbirliği

Rezillik söylenecek başka bir kelime yok Sancaktepe'ye karşı oyunu domine edemiyoruz.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Yazık oldu gerçekten bende Linyitspor'a elenmiştim. Takımın kanatları ve ortasahası hariç diğer bölgeleri vasat. Beklerde ve defansta sıkıntı forvetlerde verimli değil kovulmazsak o bölgelere takviye şart.

STSL 16.Hafta

Kayserispor 2-1 Gençlerbirliği

5 hafta sonra mağlup olmuşuz hadi bee diye bir tepki verdim Devre arasında büyük değişiklikler yapmayı düşünüyorum.Satabildiğim kadar oyuncu satıp yerine daha iyilerini almak istiyorum.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

En iyisini yaparsın satmakla. Kayserispor'a bende 3-0 mağlup olmuştum devre arası bende öyle yapacağım.

Nesil
    2011
    Yer
    Erzincan

Transfer yapmak genelde takımı ateşler. Transfer yapacağın mevkiler icin oyuncu araştırmasını şimdiden yapmaya başla bence.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

Başarılar... Kadro bence çok güzel....Transferlerde takıma katkı yapacak düzeyde. Bu sene iyi işler yapıacağını düşünüyorum.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Hocam devre arasında Eric Mathoho'yu aldım defansa taş gibi oyuncu Aykut ile beraber oynatıyorum defansa dinanizm geldi almanı öneririm.

Transfer yapmak genelde takımı ateşler. Transfer yapacağın mevkiler icin oyuncu araştırmasını şimdiden yapmaya başla bence.
    Araştırmaya başlıyorum şimdi oyunu açıp.İnşallah dediğin gibi kıvılcım ateş gibi işimize yarayan şeyler olur

Quote Originally Posted by kasım akdemir View Post
    Başarılar... Kadro bence çok güzel....Transferlerde takıma katkı yapacak düzeyde. Bu sene iyi işler yapıacağını düşünüyorum.
    İş yapamıyoruz ama inşallah düzeleceğiz.

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    Hocam devre arasında Eric Mathoho'yu aldım defansa taş gibi oyuncu Aykut ile beraber oynatıyorum defansa dinanizm geldi almanı öneririm.

Mathoho gibi çok tanınmış oyuncuları almamaya çalışıyorum ama çok zorda kalırsak alacağız artık.

Bu arada Azofeifa ve Curri'yi transfer listesine koymuştum sözleşmeleri sene sonu bitiyor benimle sözleşme imzalamıyorlar mutsuz oldukları için sanırım para kazanamayacağız bu iki oyuncudan ve bu çok kötü oldu.

Özgür Çek transferi mükemmel. Fm 2012'de istisnasız aldığım oyuncuydu kendisi. Bu sene de profili iyiymiş, Fener satarsa Hakan Balta'nın yerine alırım.

Quote Originally Posted by Arunas View Post
    Özgür Çek transferi mükemmel. Fm 2012'de istisnasız aldığım oyuncuydu kendisi. Bu sene de profili iyiymiş, Fener satarsa Hakan Balta'nın yerine alırım.
    Sezona iyi başlamıştı sonrası gelmedi ama yine de takımın en iyilerinden.

STSL 17.Hafta

Trabzonspor 1-0 Gençlerbirliği

İyi mücadele ettik ama bu seferde kalitemiz yetmedi.Artık tüm gözler ligin ikinci devresinde iyi bir çıkış yapmamız lazım artık yoksa bu sene zor günler bekleyecek hem takımı hem bizi.

Puan Tablosu

Transfer Haberleri

Wendel

31 yaşındaki tecrübeli sağ bek sezon sonuna kadar Gençlerbirliği'nin başarısı için ter dökecek.

Sölvi Ottesen

28 yaşındaki İzlandalı stoper de Wendel gibi sene sonuna kadar kiralanmıştır.

STSL 18.Hafta

Gaziantepspor 1-0 Gençlerbirliği

Gol yollarında son zamanlarda çok etkisiziz gol atamıyoruz hatta atak yapamıyoruz.Defansta ise iyi mücadelemize rağmen amatörce hatalardan doğan goller yiyoruz.

STSL 19.Hafta

Gençlerbirliği 1-1 Kasımpaşa

Uzun zaman sonra karşı takımdan iyi oynadık fakat 3 puanı alamadık yine de gelecek için umut verdik.

STSL 20.Hafta

Akhisar Bld. 2-4 Gençlerbirliği

Forvetlerin formsuzluğunda formayı verdiğimiz genç oyuncu Atabey 3 gol attı 1 golü tartışmalı bir ofsayt kararıyla iptal edildi 1 penaltı kaçırarak maça damgasını vurdu.Diğer golümüz ise yeni transfer Ottesen'den geldi.

Nesil
    2006
    Yer
    kediye kafa attığım yerde

Seri galibiyetlere başla bence yoksa böyle giderse kovar cavcav vallahi

Başarılar

STSL 21.Hafta

Gençlerbirliği 2-2 Orduspor

Azo-Sölvi ortaklığıyla 15 dakikada 2 gol atmamıza rağmen son saniyede yediğimiz golle 3 puandan olduk.Sölvi mental ve fiziksel özellikleriyle hava toplarında hem hücum hem savunmada çok etkili.

Quote Originally Posted by remzi1242 View Post
    Seri galibiyetlere başla bence yoksa böyle giderse kovar cavcav vallahi

Başarılar

Teşekkür ederim.Bu sene artık geçti bu seneyi kovulmadan tamamlamak tek hedef artık.Gelecek sene istediğim futbola daha yatkın oyuncularla anlaşıp daha iyi sonuçlar almak istiyorum.

STSL 22.Hafta

Mersin İ.Y. 1-1 Gençlerbirliği

En azından yenilmiyoruz Gol konusuna hala çözüm bulamadık.Düşme tehlikesini derinden hissetmeye başlıyoruz ne yazık ki.

Puan Durumu

Yönetimle bir görüşme yaptık ve gelecek sezon için yönetime daha iyi olacağımız konusunda söz verdik.Onlarda sağolsunlar bu sezonu unutacaklarını ama gelecek sezon takımda gözle görülür gelişmeler olmasını istedi.

Sayfa 3 / 16 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Mesaj Yetkileri