Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 40 arası toplam 40 sonuç

Konu: Yardımcı Araştırmacı Alımı

İsim-Soy İsim: MAHMUT ÇAKAR
    İlgilendiği Takım(lar): KAHRAMANMARAŞSPOR
    18 yaş veya üstünde mi? EVET 21
    Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz? KAHRAMANMARAŞLIYIM. İSTANBULDAYIM AMA HEP TAKİP EDERİM VE MAÇLARINA DA FIRSAT OLDUKÇA GİDERİM

İsim soyisim :Emre Acar
    İlgilendiği Takım(lar):Kartalspor , Pendikspor
    18 yaş veya üstünde mi? 28 yaşındayım
    Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz?Bursaspor taraftarıyım fakat is sebebiyle istanbulda yasamaktayım.Fırsat buldukca takım ayırt etmeksizin macları izlemekteyim.Buludugum mevkiye yakın oldugu icin bu takımların maclarınıda zaman buldukca gitmekteyim.Oyunada katkıda bulunmak istedigimden sizin icin gerekli arastırmaları yapabilecegimi dusunmekteyim.

3. Default

Deniz LAÇİN
    Gaziantepspor
    20 Yaşındayım.
    2005den beri Football Manager oynuyorum. Bu oyunu çok seviyorum. Ülke takımlarımıza bir destek ve bu oyunu daha çok severek oynamak için bu görevi istiyorum. Bu oyunda bir katkım olması beni çok mutlu edicektir.

Deniz LAÇİN
    İZMİR
    [email protected]

Nesil
    2012
    Yer
    Zonguldak

İsim-Soy İsim: Umut Can ÇİFTÇİ
    İlgilendiği Takım(lar): BUGSAŞSPOR
    18 yaş veya üstünde mi? : Evet
    Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz?
    sevdiğim takım yaşadığım şehir de filan demiycem zaten değil ama sanırım sadece bu takıma başvuru yapılmamış o yüzden tabikide bide yıllardır severek oynadığımız oyunda bizimde katkımız olsun dedim

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

İsim-Soy İsim: Ufuk Ersop
    İlgilendiği Takım(lar): Tepecikspor ve Eyüpspor
    18 yaş veya üstünde mi? Evet.
    Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz? Tepecikspor, yıllar önce Küçükçekmecespor ile aynı ligde olduğu ve yönetim kurulu üyesinde bir akrabamın olmasından dolayı maçlarını canlı izleme fırsatı buluyordum. Kendi ilçe takımımdan sonra en çok sempatim olduğu ve takip ettiğim takımdır. Kulübün maçlarını canlı izleyebilmemin yanında yönetim içerisinden de rahatlıkla bilgi alabileceğim bir kulüp. Eyüpspor'da doğduğum yerin takımı olduğu için her iki takımında araştırmasını yapabilirim. Geçen yıldan beri maçlarını takip edemiyorum ancak araştırma için tekrar izlemeye başlayacağım.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2006
    Yer
    London

Alınan alınmayanların mesajları silinse (buda dahil ) liste güncellense pek fena olmaz gibi

İsim-Soy İsim: Mehmet Turan Demir
    İlgilendiği Takım(lar): Anadolu Selçuklusopor
    18 yaş veya üstünde mi? Evet
    Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz?
    Daha önceden GOP araştırmacısıydım üniversite sebebiyle bırakmak zorunda kaldım. Konya'da okuyorum ve maçlara gidiyorum gerek basketbol gerekse futbol maçlarına. Konyaspor araştırmacısını tanıyorum ve kontağım var bu yüzden Anadolu Selçukluspor'u en az 3 yıl süreyle araştırmak kaydıyla ekibe katılmak istiyorum.

[email protected]

Nesil
    2006
    Yer
    Kartal/İstanbul

İsim-Soy İsim: Kemal Can Aytekin
    İlgilendiği Takım(lar): Kartalspor
    18 yaş veya üstünde mi?: Evet
    Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz?: Kartal ilçesinde oturuyorum, Kartalspor maçlarına gidebilir gerekli araştırmayı yapabilirim. Yaklaşık 10 senedir aktif bir şekilde CM&FM oynuyorum.

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale

İsim-soyisim: Feyyaz Taşkıran.
    İlgileniği Takım(lar): Dardanelspor ve Bayrampaşa ve Güngören Belediyespor.
    18 yaş üstünde mi?: evet
    neden araştırmak istiyorum?:
    Çanakkale Dardanelspor araştırmasında bulunmuştum daha önce, Dardanelspor'u biliyorum. İstanbulda okuduğum için de Bayrampaşa ve Güngören maçlarını da takip etme imkanım var. Sık sık geldiğim için de Çanakkale'ye Dardanel maçlarını da takip edebilirim.
    Dardanel'in en az üç-dört, diğer takımların da yine en az 3-4 maçını yerinde takip etmem mümkün.

İsim-Soy İsim: Mustafa Ünlü
    İlgilendiği Takım(lar): Sarıyer, Bayrampaşa, Dardanelspor
    18 yaş veya üstünde mi? 1988 doğumluyum
    [COLOR=#333333]Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz? Sarıyersporda futbol oynadım, ayrıca sarıyere devamlı gidip gelmekteyim maclarını takip etmekteyim, Dardanelspor ise çocuklugumdan beri ilgimin olduğu bir kulüp. Çanakkaleye gidip maçını seyretmişliğim bile var. Bayrampasa ise tamamen bana yakın olduğu iç.in arastırmak istedim. Ayrıca FM de süper lig altındaki takımlara pek arastırma yapılmadıgında inanıyorum tek site olarak burası mevcut ve insanlar zaman ayırmıyor. En azından sokak kültürü ile birlikte futbol takımlarının taraftar gözüyle nasıl olduğunu arastırarak yardımcı olmak istiyorum

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri