1 ile 30 arası toplam 30 sonuç

Konu: Miroslav Stoch [13.0]

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Default Miroslav Stoch [13.0]

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

bitiriciliği 18 girilmişken uzun şutları için 16 fazla olmuş sanki. 14 civarına indirilebilir.
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

finishing ve Composure'i yüksek bana kalırsa...

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Finishing 18 nedir yahu çok abartılı olmuş.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by Night_Mare17 View Post
    Finishing 18 nedir yahu çok abartılı olmuş.
    6 pas üzerindne vurulan şutlar bitiriceliğe giriyor..Bence 16 olabilirdi..ama geçen sene'de iyi goller attı ordan ..

Nesil
    2011
    Yer
    Papaz'ın Çayırı

Stoch önceki sezonlara göre biraz daha kuvvetlendi bence. Söylediklerim denge ile karıştırılmasın ikisinin ne anlama geldiğini ben de biliyorum.
    Strength 9 civarına çekilebilir. Onun dışında profil tam olmus.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by petrol_fb12 View Post
    6 pas üzerindne vurulan şutlar bitiriceliğe giriyor..Bence 16 olabilirdi..ama geçen sene'de iyi goller attı ordan ..
    6 Pas derken ceza sahasi demek istedin saniyorum.

Quote Originally Posted by Klavooz View Post
    Stoch önceki sezonlara göre biraz daha kuvvetlendi bence. Söylediklerim denge ile karıştırılmasın ikisinin ne anlama geldiğini ben de biliyorum.
    Strength 9 civarına çekilebilir. Onun dışında profil tam olmus.
    Ozellikle bu sezon ikili hic bir mucadelede ayakta kalamadi. Gucunun yukselmesini gectim, dengesinin 12 olmasi konusunda bile tereddutlerim var acikcasi.

Stoch müthiş olmuş

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

ben memnum değilim Stoch'dan. çok fazla iyi. Stoch bu değil. geçen sezonda bu kadar iyi değildi.
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

çok fazla iyi

Nesil
    2006
    Yer
    11

Finishing 18 nedir yahu

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

18 finishing nedir diyenler biraz izlesin bence geçen seneyi,üst düzey bir bitiriciliği var stochun.teknik özellikleri üst düzey bir adam.sorunu mental olarak düşük olması .bu sene tüm takım gibi o da berbat.

bence harika yansıtılmış oyuna.tek itiraz edeceğim nokta teamwork olabilir.14 yerine 10-11 civarı bir değer alabilirdi ama onun dışında şu özellik olmamış diyebileceğimiz birşey yok.

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Bu Stoch'la ortalığı var ya uuuuh yani.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by brkdnz View Post
    18 finishing nedir diyenler biraz izlesin bence geçen seneyi,üst düzey bir bitiriciliği var stochun.teknik özellikleri üst düzey bir adam.sorunu mental olarak düşük olması .bu sene tüm takım gibi o da berbat.

bence harika yansıtılmış oyuna.tek itiraz edeceğim nokta teamwork olabilir.14 yerine 10-11 civarı bir değer alabilirdi ama onun dışında şu özellik olmamış diyebileceğimiz birşey yok.

Katılıyorum, hatırlamak isteyen arkadaşlar şunu izleyebilir.
    [YOUTUBE="UOwKuUVxjbw"]Stoch[/YOUTUBE]

Edit: Controversy değeri artırılmalı bence 3 çok az, oyundan çıkarken, oynatılmadığında vs problem çıkarıyor çünkü dün de gördüğümüz gibi.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Bitiricilik 18 çok fazla evet ceza sahasının sol caprazından iyi şutlar çıkarıyor fakat uzaktan şut 17 bitiricilik 16 olmalıydı.Top sürme beceriside arttırılabilirdi, iyi top sürüyor gerçekten topla bir andada hızlanabiliyor

şu profilde sorun kesinlikle teknik özelliklerde olamaz. bence fiziksel özelliği geçen yıla göre geri gitti stochun, tabii kondisyonsuzluk güçsüzlüğün ölçüsü hangi özellik bilmiyorum

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Limasol maçında fiziksel olarak bu sezonki en iyi görüntüsünü verdi, bakalım geçen sezonki görüntüsünü yakalayabilecek mi.

Quote Originally Posted by malpince View Post
    şu profilde sorun kesinlikle teknik özelliklerde olamaz. bence fiziksel özelliği geçen yıla göre geri gitti stochun, tabii kondisyonsuzluk güçsüzlüğün ölçüsü hangi özellik bilmiyorum
    özür dilerim reyiz böyle dememizi mi bekliyordun?

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

160 potansiyel çok değil mi? ayrıca 16 teknik de çok bence. stoch daha çok çevikliği ve çabuk hızlanmasıyla adam geçen bir oyuncu.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by BleedingMoon View Post
    160 potansiyel çok değil mi? ayrıca 16 teknik de çok bence. stoch daha çok çevikliği ve çabuk hızlanmasıyla adam geçen bir oyuncu.
    Bence 16 az bile tekniği için.

Stoch yetenek bakımından çok iyi, potansiyeli de oldukça yüksek bir oyuncu ancak kısmen fiziksel, ama çoğunlukla mental özellikleri yüzünden chelsea seviyesinde bir kulüp yerine fenerbahçede oynuyor. Araştırmacıları tebrik ederim, en başarılı yansıtılan profillerden biri olmuş bence.

Tek katılmadığım nokta hızı 13 yerine 14 veya 15 yapılabilirdi. O kadar yavaş olduğunu düşünmüyorum.

finishing kesinlikle 18 değil yapmayın etmeyin. valla çok çok yüksek. stoch'un çok gol atmasının sebebi adeta basketboldaki gibi set oyunlarının olması ve de çok iyi uzun şutları.

Quote Originally Posted by bnmv View Post
    finishing kesinlikle 18 değil yapmayın etmeyin. valla çok çok yüksek. stoch'un çok gol atmasının sebebi adeta basketboldaki gibi set oyunlarının olması ve de çok iyi uzun şutları.
    bitiricilk oluyormuş o işte

Quote Originally Posted by malpince View Post
    bitiricilk oluyormuş o işte
    bitiricilik : oyuncunun ceza sahası içindeki gol atma ve vuruş yeteneğidir. uzun şut ise ceza sahası dışı.

bitiricilik : oyuncunun ceza sahası içindeki gol atma ve vuruş yeteneğidir. uzun şut ise ceza sahası dışı.
    Stoch un gollerinin çogunu attıgı cezasahası hemen dışı "Finishing(Bitiricilik)" özelliğinin içine giriyor.

değilmiş işte

ya 1 ya da 2 sene önce perpetua bu şekilde açıklamıştı bu terimleri. hatta guiza'nın bitiriciliğini tartışıyorduk...

Nesil
    2003

Bitiricilik: 20 metre icinden vuruslar.
    Uzun Sut: 20 metre ustundeki mesafelerden vuruslar.

20 metre => Ceza sahasi yayinin kaleye uzakligi.

Uzun sutu yuksek olan oyuncu, 30-35 metreden de etkili vurur.
    Uzun sutu ortalamanin ustu olan oyuncu 20-30 metreden de etkili vurur.
    Bitiriciligi yuksek olan oyuncu, 18-20 metreden de etkili vurur.

Yari sahanin kaleye uzakligi yaklasik 55 metre. Orta cemberin kaleye en yakin oldugu yerin kaleye uzakligi, yaklasik 45 metre.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Controversy değeri için 3 çok az bence, maçtan alındığında yaptıkları malum. 10 gibi bir seviyeye çekilebilir mi diye de düşünmüyor değilim.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Stochtan bu dönem verim alamadık ama bu yeteneklerinden kaynaklanmıyor kafa olarak bu dönem bitik zihinsel özelliklere giriyor sanırım.Krasiç ne durumdaysa Stochta bu dönem o durumda umarım 2.dönem toparlar

Mesaj Yetkileri