1 ile 19 arası toplam 19 sonuç

Konu: Milos Krasiç [13.0]

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Default Milos Krasiç [13.0]

İtalyan araştırmacı'nın biraz dengesiz bir profil yaptığına inanıyorum, umarım forma şansı bulur da özelliklerini iyice gözlemleyebiliriz. Ama şu ana kadar da en düz kanat oyuncusunda bile "6" Flair değerini görmemiştim, çok garip.

6 flair =epic fail bence.

tamam krasicin tarzı daha çok fiziksel özelliğe dayalı ama bu biraz abartı olmuş.

12 ideal bence krasiç için.decisions da az olmuş kesinlikle.balance aynı şekilde.crossing aynı şekilde.

ciddi anlamda düşük özellikleri var.pa belki 3-4 tık yukarda olabilir ayrıca.

italyan araştırmacı yapamamış,olmamış.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Profili çok abartı durmuyor fakat, oyunda mükkemmel gerçekten bildiğin messi.. 2 adamla bile tutulmuyor oynadığı yeri otobana çeviriyor

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Oyunda iyi olmasının sebebi maç motorundan kaynaklanıyor, kanatlar oyun içinde çok etkin olunca nitekim kanat oyuncuları da daha öne çıkıyor. Şimdi oyunda iyi diye oyuncunun yeteneklerini düşürme yoluna gitmek yerine maç motorunun düzelmesini beklemek daha sağlıklı.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

5. Default

Selçuk Şahin'in bile flair'i 7 iken Krasiç'in neye dayanarak flair 6 acaba ?

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by fbdevil190737 View Post
    Selçuk Şahin'in bile flair'i 7 iken Krasiç'in neye dayanarak flair 6 acaba ?
    İtalyan araştırmacı Selçuk'u izlememiş de ondan : )
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

O degil de bu Krasic ne olacak yahu oyunda efsane ama gercekte cok kötü oynuyor hatta kadroya giremiyor.

krasic bitmiş

Nesil
    2007

Riera gibi ciddi şekilde düşer muhtemelen. 150 CA çok çok fazla izlediğimiz adam için.

10. Default

Özellikle hız,hızlanma ve dayanıklılığında ciddi düşüş var .

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Adami daha kac dk izlediniz de karar veriyorsunuz? Bence dunku macta kalitesini belli etti, yalnizca kafasi rahat degil ve fiziksel acidan dogal olarak bayagi dusmus, Aykut Kocaman onu takima adapte ettiginde tekrar dusunmek lazim.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Yarım dönemde özellik düşüşü artışı olmaz,futbolcunun bi alışma süresi var sezon sonunda kafada bir profil oluşur.Bahsettiğimiz oyuncu Krasiç hemen harcanması mantıksız olur ayrıca Sırp araştırmacıların yüksek bir düşüşe razı gelmeyeceğini düşünüyorum sonuçta sadece Türk araştırmacıların elinden çıkmıyordur profiller,bilgi alışverişi vardır.

Bu profili göremedik daha ancak alışma süreci normaldir.

Yorgun, bitkin, ayakta duracak hali yok gibi bir görüntü çiziyor ama bu oyuna nasıl yansıtılır bilmiyorum
    Burak

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Natural Fitness ve dayanıklılık ile ifade ediliyor.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

bitik bu adam ya. kendisi gitmiş gölgesi kalmış.

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

Tek tek özellik veremiyorum ama profilinin komple gözden geçirilmesini ciddiyetle öneriyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

benim bu zamana kadar gördügüm düsürülmesi gereken özellikler;

dribling hiz ve hizlanma

zaten krasici krasic yapan özellikler bunlar bu özelliklerinide tamamen kaybetmis oyunda cosmasinin nedenide bunlar 2ser 3er puan assagi cekilmesi lazim

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Oyuncunun hızlanması bence çok düşürülmemeli 15 olabilir. Hız için 14 ideal olur diye düşünüyorum. Asıl sorun Natural Fitness ve Stamina Agility değerlerinde bunlar 3-4 civarı düşürülebilir. Bunun dışında flair 9-10 olmalı. Adaptability de 16 değilmiş malesef hala alışamadı herif.

Diğer özelliklere dokunmak için bir sebep yok bence çünkü hiçbirşey görmedik .

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Stamina, work rate, pace, acceleration, dribbling düşürülmeli. Kendini bulursa yeniden düzenlenir zaten.
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Mesaj Yetkileri