Sayfa 2 / 7 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 195 sonuç

Konu: Gol Dakikalarını Önceden Gördüm

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Bunu herkes deneyebilir ki; acın bir mac normal kadronuz ile girin sonra herkesi forvete alın forveti kaleci yapın bakın kaç tane yiyorsunuz bence tek seferlik olan bir şey.
    Last edited by sui generis : 02.Kasım.2012 at 10:31
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Steam binasının altında yatır mı var ne?

Nesil
    2007

Rezalete bak

Nesil
    2006
    Yer
    Bize Her Yer Trabzon [34]

Quote Originally Posted by benbenim View Post
    Bunu herkes deneyebilir ki; acın bir mac normal kadronuz ile girin sonra herkesi forvete alın forveti kaleci yapın bakın kaç tane yoyorsunuz bence tek seferlik olan bir şey.
    Konuyu okuyunca, aklıma gelen ilk şey bu oldu. Bencede tek seferlik olan bir şey.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Cenker maçtan sonra save aldın mı ? almadıysan tekrar aynı maça girsene , bakalım ne olacak.
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Quote Originally Posted by ThreepWooD View Post

Konu başlığı biraz ilginç olsa da ne yazsam bilemedim.

3 gol dakikası da gözüküyordu.Ben ilk başta önemsemedim ancak aynen gözüken dakikalarda golleri yedim.Nasıl bir bug'dur bu yahu...
    Belki de maçı açtın farkında olmadan belli bir süre oynandı.sonra maça yeniden başlar gibi izledin.hem zaten bu kadar büyük bir hata olsa bile full sürümde kesinlikle halletmişlerdir.bence 1 maçlık bir şey ya da dediğim gibi.

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Quote Originally Posted by asg23 View Post
    Belki de maçı açtın farkında olmadan belli bir süre oynandı.sonra maça yeniden başlar gibi izledin.hem zaten bu kadar büyük bir hata olsa bile full sürümde kesinlikle halletmişlerdir.bence 1 maçlık bir şey ya da dediğim gibi.
    hocam öyle olsa bütün çubuk mavi görünür..
    yıllardır aklımda olan teori gerçek mi yoksa
    yalnız öyle olursa hayatımda bikaç bin saati boşa harcamışım demektir

3 gol dakikası da gözüküyordu.Ben ilk başta önemsemedim ancak aynen gözüken dakikalarda golleri yedim.Nasıl bir bug'dur bu yahu...
    Quote Originally Posted by serwan View Post
    hocam öyle olsa bütün çubuk mavi görünür..
    yıllardır aklımda olan teori gerçek mi yoksa
    yalnız öyle olursa hayatımda bikaç bin saati boşa harcamışım demektir
    Abi yok öyle bişey hiç mi başınıza gelmedi kaydetmeden kapanır oyun bir daha oynarsın maçı ama farklı sonuç alırsın.

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

Bence yaptığımız taktikler bi işe yaramasaydı kimse bu oyunu oynamazdı zaten. Bu kadar fan olmazdı, oyunun temel amacı bu zaten.

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Quote Originally Posted by asg23 View Post
    Abi yok öyle bişey hiç mi başınıza gelmedi kaydetmeden kapanır oyun bir daha oynarsın maçı ama farklı sonuç alırsın.
    hocam şöyle düşünün maça girmek için devam dediğiniz an skor belirleniyor ondan sonra siz yazılmış bi senaryoyu oynuyorsunuz..
    sizin dediğiniz bu durumu değiştirmez ki.. kapandı oyun ya da çıkıp tekrar girdiniz diyelim.. aynı maç için devam dediğiniz an bir skor belirleniyor yine o anki değişkenlere bağlı olarak.. bu öncekinden farklı olabilir.. 10 kez deneyip 10 farklı sonuç da alabilirsiniz.. ama bu sizin maç içinde skor etki edebildiğinizi göstermez.. zaten bunu da bilmenin hiç yolu yok.
    he şunu merak ediyorum bu olayı yaşayan arkadaş acaba maç içersinde oyuna müdahale etti mi hiç? ettiyse ve buna rağmen o gol dakikasında yine gol olduysa yalan bi dünyanın içindeyiz demektir. hoş müdahale etmemiş olsa da bişey değişmez bence..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

bence herkes aynı resmi twitter dan Miles 'a yollasın. o zaman ciddiye alır. ama dediğim gibi ben bir maçlık olan bir şey diye düşünüyorum.

2.5 Sezon geçirdim bu durumu görmedim ama şunu söyleyeyim bu duruma işkillendim maçı oynayıp kaydetmeden çıkıp aynı oyunu terar oynadım gol dk %70 aynı ve skorda...

Merhabalar, oncelikle hatayi yasayan arkadasimiza gecmis olsun, cok can sikici bi durum. Ama ben bunu genel bir durum ve isleyis oldugunu dusunmuyorum. Hepimiz ilk yari geriye dusup, devre arasinda oyuncularla konusarak, onlari motive ederek, bikac taktiksel degisiklik yaparak maci almisizdir. Hatta bi sefer, avrupa macinda stuttgart karsisinda ilk yari 3-0 geriye dusup maci 3-7 almistim. Simdi benim ileri uctaki adam sayisini arttirmam, oyunculari motive etmem, kenardan hucum yapin diye bagirmam bu maci etkilememis midir? Boyle biseyin kurgu oldugunu dusunmek oldukca zor.

Bir sey daha soylemek istiyorum. Yabanci forumlarda 12 serisi icin seninle benzer bi durum yasadigini soylemisti biri. Macin skorunun onceden belirlendigini. Ne kendisi ne de bir baskasi boyle bi durum yasamadi bir daha. Umarim tek seferlik mac motorunda bi sorun cikmistir. Mac oynanmis fakat sana yeni basliyor gibi gosterilmistir. Moral bozmak yok

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by serwan View Post
    hocam şöyle düşünün maça girmek için devam dediğiniz an skor belirleniyor ondan sonra siz yazılmış bi senaryoyu oynuyorsunuz..
    sizin dediğiniz bu durumu değiştirmez ki.. kapandı oyun ya da çıkıp tekrar girdiniz diyelim.. aynı maç için devam dediğiniz an bir skor belirleniyor yine o anki değişkenlere bağlı olarak.. bu öncekinden farklı olabilir.. 10 kez deneyip 10 farklı sonuç da alabilirsiniz.. ama bu sizin maç içinde skor etki edebildiğinizi göstermez.. zaten bunu da bilmenin hiç yolu yok.
    he şunu merak ediyorum bu olayı yaşayan arkadaş acaba maç içersinde oyuna müdahale etti mi hiç? ettiyse ve buna rağmen o gol dakikasında yine gol olduysa yalan bi dünyanın içindeyiz demektir. hoş müdahale etmemiş olsa da bişey değişmez bence..

Geçen 10 sene içerisinde , ben maç içersinde skora etki edebildiğim yüzlerce maç oynadım, bu nedenle yukarıda belirttiğiniz noktaya katılmıyorum. Bırakın Diziliş değişikliğini , sadece bir kaç Kenar talimatı bile alacağınız maçı farklı kaybetmenize sebeb olabilir.

iyi oyunlar.

Aynı olay fm 2012 de başıma geldi, skorun önceden tahmini ile ilgili bir sorun değil, maça girdiğiniz an bazı maçlarda yapay zekanın bocalaması

3 sıfır önde olduğunuz maçta skor 3-2 olabiliyor. siz hala 3-0 önde olduğunuzu sansanız da

sanırım 64 bit işlemcilerde meydana geliyor...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

"I saw the goal" olmuş.

Ben de bir seferinde korner kullanan oyuncunun topu orta saha çizgisinden falso ile kaleye göndermesine ve bu pozisyonun gol olmasına şahit olmuştum : )
    Bu durumun da bir bug olduğunu sanıyorum, çünkü skoru lehime çevireyim diye verdiğim açıklardan kaç defa gol yediğimi, rakibin açıklarını yakalayarak kaç defa gol attığımı bilirim. Bu oyunun ana felsefesi zaten maç içinde oyuna müdahil olmak, bu özelliği de olmasa bu oyun bu kadar popüler olur mu ? İlginç bir hata olmuş bakalım daha nelerle karşılaşacağız.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

cikip tekrar girip o maci bir daha oynasaydin acaba yine aynisi mi olacakti? Buyuk bir hata yahu...

Siz golden önce herhangi bir değişiklik müdahale vb. yaptınız da o top hala orada mıydı?

Çünkü bildiğim kadarıyla maçtan önce submit team'e bastıktan sonra ufak bir yükleme oluyor orada maç içinde gerçekleşecek her şey belirleniyor goller fauller ofsaytlar paslar her şey. Ama biz oyuna en ufak bir müdahale yapsak dahi, taktik ekranından çıkarken tekrar bir yükleme yapıyor, atıyorum 60. dakkada yaptıysak değişikliği, önceki 30 dakikayı silip yeni bir 30 dakika oluşturuyor oyun.

Bu da gayet normaldir çünkü yaptığımız değişikliklerin oyuna etki ettiğini gösterir. Her şeyin önceden belli olması, bizim yaptığımız ama sonucunu bilemediğimiz sürece sorun değildir.

Tabi bu durum yukarda söylediğim gibi siz değişik yaptıysanız da o gol yine dakkasında gerçekleştiyse geçersiz oluyor.

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Quote Originally Posted by Ghonedre View Post
    miles jacob reyis maçın replay olduğundan şüpheleniyo hey allahım oyuna bak ya. gittik orjinal aldık bide.
    Replay mı ? Acaba sorar mısın alttaki o boş kısmı nası yapmışım ?

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Quote Originally Posted by fotosuki View Post
    Replay olsa aşağıdaki çubuğun hepsinin mavi olması gerekirdi.
    Noktaaaa

Sinir oldum şuan kuyruğuna basınca kaçacak yer aramasın Miles bey.Adam gibi evet hata düzelecek demesi bence daha güzel olur.

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Ayrıca devre arasında taktik değiştirdim.Gençleri çıkardım falan ancak yine de gol atamadım.

3 top gözüküp 3-0 bitmesi mi şans ?

Onun dediği replay olayına gülüyorum sadece mavi kısmı nası yapıcam acaba..

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Nesil
    2006

Nasıl yani biz ne yaparsak yapalım oyun maçtan önce skora karar mı veriyor? Kısaca oyun tanrı biz ise kaderiz. Ne yaparsak yapalım kaderimizi yaşıyoruz.

Miles bana göre mason olabilir. Korkmaya başladım.

Konu SI'de açıldı mı müdahil olmak istiyorum.

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Bu arada dava falan açabiliyoz mu yıllarca kandırıldık diye

Para falan alırık.

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Gol dakikaları önceden gözüküyor.İlk 2 gol'de görünüyordu hatta 1. golü attıklarını görmedim direk topun üzerinden geçince 1-0 yazdı.Geri sardım izledim..
    Başlığı ve şu yazıyı İngilizce yapacak biri varsa açıcam konuyu.

Bir yere kadar çevirebiliyorum da

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

I think Football Manager 2013 see the future. It's really horrible bug, i dont know how to explain. I was playing game, and i was looking at match bar, as it is seen in the screenshot, scored goals appear before match start. I have no word, i dont know what i can say. Screenshot explain clearly..

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Bana inandırıcı gelmedi. Yani başka bir açıklaması vardır olayın. Kaç yıldır oynuyoruz ve oyunun belli bir kaderi olmadığını hepimiz biliyoruz. Skorların belli olmadığını deneme yanılma yolu ile çok rahat anlayabilirsiniz. Maçtan önce save yapın ve aynı maçı 10 kere oynayın. 10'unda da farklı skorlar alırsınız. Veya gidin Barça'yı alın. Galatasaray'a karşı paflarla çıkın. İlk yarıyı GS 2-0 önde kapatır muhtemelen. Ve maç devam etse GS kazanır. Ama siz 2. yarı 11 değişiklik yapıp as kadroya dönerseniz maçı çevirirsiniz. Bu kadar basittir. Oyunun kaderi felan yok. Oyundan soğumayın boşu yere.
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    Bana inandırıcı gelmedi. Yani başka bir açıklaması vardır olayın. Kaç yıldır oynuyoruz ve oyunun belli bir kaderi olmadığını hepimiz biliyoruz. Skorların belli olmadığını deneme yanılma yolu ile çok rahat anlayabilirsiniz. Maçtan önce save yapın ve aynı maçı 10 kere oynayın. 10'unda da farklı skorlar alırsınız. Veya gidin Barça'yı alın. Galatasaray'a karşı paflarla çıkın. İlk yarıyı GS 2-0 önde kapatır muhtemelen. Ve maç devam etse GS kazanır. Ama siz 2. yarı 11 değişiklik yapıp as kadroya dönerseniz maçı çevirirsiniz. Bu kadar basittir. Oyunun kaderi felan yok. Oyundan soğumayın boşu yere.
    2. yarı as kadroma döndüm oysa ki.

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

2. yarı as kadroma döndüm oysa ki.
    Bu maçtan bahsetmiyorum. Barça-GS veya başka bir takım ile deneyebilirsiniz hepiniz.

Bu maçın savesini silmeseydin bu maç içinde diyebilirdim belki.

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Yahu hatta bi ara forumda "Son 15 dk taktiği" diye taktik vardı. O taktiği son 15 dk yenikken kullanırdık ve maçı çevirirdik sürekli. Eğer belli bir senaryosu olsaydı çeviremezdik. Herşey bu kadar ortadayken oyunun senaryosu olduğuna inanmak saçma geliyor bana.

Sayfa 2 / 7 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri