Sayfa 3 / 7 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 195 sonuç

Konu: Gol Dakikalarını Önceden Gördüm

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    Bu maçtan bahsetmiyorum. Barça-GS veya başka bir takım ile deneyebilirsiniz hepiniz.

Bu maçın savesini silmeseydin bu maç içinde diyebilirdim belki.
    Yahu maçın skoru ortada kadrom da var orada çok büyük bir değişimde yok.Bir kaç tane yedek adam var.

Bende buraya SS'yi eklemişim.Ortada bariz bir bug var, böyle bişey varsa ki var gördüğümüz kadarı ile ortaya şu çıkar.Biz gol dakikalarını görmesek bile skor bellidir aslında sen yüklende yapsan aynıdır.Kontra'da yapsan bu bence başlarken yaptığınız taktikle alakalı olur.

Her maçın farklı skor gelmesi ise tekrar oynanması Cihan, her maç farklı skor gelecek tabii ki de ama sorun Taktiklerin işlememesi..

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2006
    Yer
    Bize Her Yer Trabzon [34]

Bu maçtan bahsetmiyorum. Barça-GS veya başka bir takım ile deneyebilirsiniz hepiniz.

Bu maçın savesini silmeseydin bu maç içinde diyebilirdim belki.
    Denemeye ne gerek var ki bu güne kadar 2. yarı ya da oyunun sonlarında oyuncu değişikliği yapıpta oyuna giren adamın gol attığı maçlar yeter zaten.
    Bence bu sorun bug gibi duruyor senede 2-3 maç bile olsa ne olur sonuçta bu bir oyun.O kadar karalar bağlamamak lazım.
    Benim kızdığım nokta bunu gösteren kişiye karşı yapımcıların replay tutumu bu sorunu ele alacağına verdiğin cevaba bak.

SI yapımcılarını, yakında Çağlayan'da görürüz.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by ThreepWooD View Post
    Yahu maçın skoru ortada kadrom da var orada çok büyük bir değişimde yok.Bir kaç tane yedek adam var.

Bende buraya SS'yi eklemişim.Ortada bariz bir bug var, böyle bişey varsa ki var gördüğümüz kadarı ile ortaya şu çıkar.Biz gol dakikalarını görmesek bile skor bellidir aslında sen yüklende yapsan aynıdır.Kontra'da yapsan bu bence başlarken yaptığınız taktikle alakalı olur.

Her maçın farklı skor gelmesi ise tekrar oynanması Cihan, her maç farklı skor gelecek tabii ki de ama sorun Taktiklerin işlememesi..
    Taktikler işlemeseydi hiç bir maçı geri çeviremezdik. Git aç bi maç şimdi. 0-5-5 oyna fark yersin. 2. yarı 5-5-0 veya normal taktiğine dön belki maçı çevirirsin.
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Bug varsayalım bunu, yine de korkunç bir bug. Yapay zeka dediğimizde sıra gelen matematik işlemlerinin bir sonucu. Çok irdelersek, açık bulmaya kalkışırsak, oyundan soğumak için binlerce sebep buluruz. Umut edelim ki düzeltsinler..

Oyunu almaya gitmeden önce bunu gördüm,FM heralde benim için bitti.

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Taktikler işlemeseydi hiç bir maçı geri çeviremezdik. Git aç bi maç şimdi. 0-5-5 oyna fark yersin. 2. yarı 5-5-0 veya normal taktiğine dön belki maçı çevirirsin.
    Fm oynuyo muydun sen yahu ?

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Nesil
    2006
    Yer
    Osmancık/ÇORUM

Quote Originally Posted by manager725 View Post
    Oyunu almaya gitmeden önce bunu gördüm,FM heralde benim için bitti.
    Bir kişiyi bile kurtardıysak ne mutlu bize

Quote Originally Posted by Ghonedre View Post
    Bir kişiyi bile kurtardıysak ne mutlu bize
    İçten içe bir "CM'cilik" seziyorum.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Fm oynuyo muydun sen yahu ?
    Yok bu siteye tesadüfen üye oldum

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

sakary Ali Misafir

Nasıl yani? Normal maça başladım ilk yarı 0-0 bitti..İkinci yarı tüm oyuncularımı ileriye çıkardım kalecimi duran toplarda ileri gönderttim 12-0 yenildim.İkinci yarı hiç taktik değiştirmeseydim 12-0'mı bitecekti?

veya hiç taktik değiştirmedim 0-0 bitti ama yine aynı dediğimi yapsaydım (kalecimi ileri göndermeyi) yine 0-0'mı bitecekti?

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Yok bu siteye tesadüfen üye oldum
    Ben geçen seriyi oynamadın diye biliyorum olum

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Quote Originally Posted by sakary Ali View Post
    Nasıl yani? Normal maça başladım ilk yarı 0-0 bitti..İkinci yarı tüm oyuncularımı ileriye çıkardım kalecimi duran toplarda ileri gönderttim 12-0 yenildim.İkinci yarı hiç taktik değiştirmeseydim 12-0'mı bitecekti?

veya hiç taktik değiştirmedim 0-0 bitti ama yine aynı dediğimi yapsaydım (kalecimi ileri göndermeyi) yine 0-0'mı bitecekti?
    Denemek gerekirdi artık çok geç.

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

beyler, tüm maçlar için bu durum var diyen yok zaten. sıkıntı bir kere olmuş olması. ve daha sonrada olmayacağını bilemeyiz.
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

2012 bir kez başıma geldi...Sonra oyunu kaldırıp yeniden kurudm bir daha böyle bir sorun başıma gelmedi..Bence bazen oluyor..Bilgisayardan kaynaklı vs.Başka bir şey...Bu yazıdan sonra deportivo ile bütün oyuncuları ileri cıkardım..11-0 Bitti maç falcoa durmadan yazdı...Bence "DENK GELMİŞ" Diyelim..

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Quote Originally Posted by benbenim View Post
    beyler, tüm maçlar için bu durum var diyen yok zaten. sıkıntı bir kere olmuş olması. ve daha sonrada olmayacağını bilemeyiz.
    Aynen işte zaten sorun olması değil.Bir kere oldu belki bir daha yine olur belki de olmaz.

Ancak değişiklerin etkilemediğini düşünmem sorun aslında konuyu açtım bakalım..

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

LOST'a döndü burası

Quote Originally Posted by petrol_fb12 View Post
    2012 bir kez başıma geldi...Sonra oyunu kaldırıp yeniden kurudm bir daha böyle bir sorun başıma gelmedi..Bence bazen oluyor..Bilgisayardan kaynaklı vs.Başka bir şey...Bu yazıdan sonra deportivo ile bütün oyuncuları ileri cıkardım..11-0 Bitti maç falcoa durmadan yazdı...Bence "DENK GELMİŞ" Diyelim..
    Bunu 4-4-2 oynayıp hiçbir taktik ayarlamayıp dener misin?Oyun şuan elimde yok.Deneyemiyorum.Ama yani taktiksiz sadece oyuncuların yerini belirleyince bile kazanıyorsak bu bir sorundur.Tüm oyuncuları ileri çıkarmak taktik sayılmaz.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Ben geçen seriyi oynamadın diye biliyorum olum
    FM 12 oynamadık diye FM hakkında bilgi sahibi olamıyor muyuz CM'den beri taktikler her zaman oyunu etkilemiştir. Oyundan soğumaya gerek yok.

Ayrıca hadi diyelimki oyunun kurucuları belli bir senaryo üzerine planladı. Neden yapsınlar böyle birşeyi ? Amaçları ne ? Niye boşuna müşteri kaybetsinler ?

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by Chivalry View Post
    Siz golden önce herhangi bir değişiklik müdahale vb. yaptınız da o top hala orada mıydı?

Çünkü bildiğim kadarıyla maçtan önce submit team'e bastıktan sonra ufak bir yükleme oluyor orada maç içinde gerçekleşecek her şey belirleniyor goller fauller ofsaytlar paslar her şey. Ama biz oyuna en ufak bir müdahale yapsak dahi, taktik ekranından çıkarken tekrar bir yükleme yapıyor, atıyorum 60. dakkada yaptıysak değişikliği, önceki 30 dakikayı silip yeni bir 30 dakika oluşturuyor oyun.

Bu da gayet normaldir çünkü yaptığımız değişikliklerin oyuna etki ettiğini gösterir. Her şeyin önceden belli olması, bizim yaptığımız ama sonucunu bilemediğimiz sürece sorun değildir.

Tabi bu durum yukarda söylediğim gibi siz değişik yaptıysanız da o gol yine dakkasında gerçekleştiyse geçersiz oluyor.
    En mantıklı açıklama bu olmuş bence. Fakat hala niye orada top olduğunu açıklayamıyor. Yani maçın hangi dakikasında gol olacağı belli. Sonucun önceden belli olmadığını düşünsek bile bütün herkesi forvete veya herkesi defansa koymamıza rağmen o gol o dakikada oluyor. İster 3-0 bitsin ister 10-0 bitsin. Fakat ortaya bu maçın kesinlikle 0-0 bitemeyeceği ortaya çıkıyor.

Steam ID: fotosuki

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by manager725 View Post
    Bunu 4-4-2 oynayıp hiçbir taktik ayarlamayıp dener misin?Oyun şuan elimde yok.Deneyemiyorum.Ama yani taktiksiz sadece oyuncuların yerini belirleyince bile kazanıyorsak bu bir sorundur.Tüm oyuncuları ileri çıkarmak taktik sayılmaz.
    Bundan önceki kariyerlerimde..4-4-2 oynattım deportivo ile (demo 17 maç olduğu için) Değişik tatikler denedim hep..4-4-2 standart tatikle...Ve oyunuculara hiç bir talimat vermeden..Sadece oyuncuların yerlerini belirlireyek..

17 maçta 6 galibiyet 4 beraberlik 7 mağlubiyet Almıştım..

Nesil
    2006

3 bölüm fringe izledikten sonra okuyun mesajları kafanız allak bullak oluyor. Çok korkunç bir hata; ama bu sanırsam tahmin edilemiyen bir mantık hatası gibi gözüküyor. Çözümü zor olabilir. Umarım ilgilenirler.

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Golün o dakikada olup olmadığını sormuş. Yani pozisyonla mı geldi gol yoksa sadece skor mu değişti anlamında. Bir de maçın kaydını verdiği linke göndermeni istemiş sanırsam.

Did a goal actually happen at this moment, or was it just a phantom goal appearing on timeline? Could you upload your pkm with the issue please, how to do that can be found here

Gerçekten zaman çizelgesinde gösterilen zamanda gol oldu mu yoksa sadece zaman çizelgesinde gösterilen gol ikonları maçta sayılmayan hayalet goller miydi ? Bu sorunla alakalı elinde olan pkm dosyasını upload edebilir misin lütfen? nasıl yapacağın bu linke tıklayarak bulabilirsin.

Demiş arkadaş..

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Olaylar olaylar demosu gıcık zaten oyunun bi uzun top gol atıyorlar benimkiler bomboş kale yukardan dışarı atıyor falan bencede oyun önceden ayarlanıyor yoksa bomboş kale önünde kimse yok kale çizgisinin 5 adım önünden Krasiç gibi adam dışarı attı Sowda kaleciyi çalımladı boş kale vurmadı döndü pas verdi bu seri enteresan bir seri Allahtan daha almadım

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Kayıtlı oyununu sildiğini söylemiştin. Keşke silmeseymişsin.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by fotosuki View Post
    Kayıtlı oyununu sildiğini söylemiştin. Keşke silmeseymişsin.
    Yani bende anlamadım niye sildiğini. Dünya üzerinde sadece 1 kişinin başına son derece önemli bir olay meydana geliyor, ve sen oyunu siliyorsun

Bu arada dosyayı kurtarabiliriz. Google'a dosya kurtarma programı yaz. Oradan programı indir. İçindeki hedef seçeneklerinden de "Save" klasörünü seç. Dosya sapasağlam geri döner.

Hatta direk programı vereyim

http://www.tamindir.com/recover-my-files/

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Yani bende anlamadım niye sildiğini. Dünya üzerinde sadece 1 kişinin başına son derece önemli bir olay meydana geliyor, ve sen oyunu siliyorsun

Bu arada dosyayı kurtarabiliriz. Google'a dosya kurtarma programı yaz. Oradan programı indir. İçindeki hedef seçeneklerinden de "Save" klasörünü seç. Dosya sapasağlam geri döner.

Hatta direk programı vereyim

http://www.tamindir.com/recover-my-files/
    Kayıtlı oyunu silmedim, çünkü hiç kaydolmamıştı

Ben başkasının da başına gelmiştir diye düşündüm aslında sadece SS koymak istedim bizim forumda olmayınca.

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Şike FM'ye de bulaştı.

Sayfa 3 / 7 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri