Sayfa 2 / 5 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 124 sonuç

Konu: FM 2013 Çıkış Günü Yamaları Ve 13.3.0 Ek Yaması

1-2 saat önce steam bi dowload yaptı fm e onunla ılgılı nerden bılgı alabılırım?ne ıcerdıgıyle ılgılı.. mesela bu dosyaları ıcerıyormuydu.yoksa ındırıp atıyımmı klasore?

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Steam üzerinden yapılan güncellemeler, orjinal dosyalar hakkındadır. Sonradan eklenen dosyaları içermez. Yani bu konudaki dosyaları kendiniz indirip atmalısınız.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Son hatalari duzelten dil yamasi yayinlayacagiz demistiniz o ne zamana gelir?

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Zaman veremeyiz.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Bana kalırsa en önemli yama hala yapılmamış. Eminim bir çok insan sırf profildeki özelliklerin sırası değişiyor diye türkçe oynamak istemiyor. Bu duruma el atılması şart.

Nesil
    2008
    Yer
    Mersin

Quote Originally Posted by Addolorato View Post
    Bana kalırsa en önemli yama hala yapılmamış. Eminim bir çok insan sırf profildeki özelliklerin sırası değişiyor diye türkçe oynamak istemiyor. Bu duruma el atılması şart.
    Birde mevki isimleri çok garip geliyor en azından onu eski haliyle bıraka bilirler.

Quote Originally Posted by grkm33 View Post
    Birde mevki isimleri çok garip geliyor en azından onu eski haliyle bıraka bilirler.
    aynen mevki isimlerinde baya bi sıkıntı yaşıyorum bende

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Aynen kardeşim o kişiler arasında bende varım ama çalışma varmış yakın zamanda çıkacaktır

Nesil
    2010
    Yer
    Kırşehir

O benim için çok fazla sorun değil de mevkiler sanki çok karışık olmuş. Oyun elime yeni ulaştı ama o yama çıkmadan ve grafik paketlerini yüklemeden oynamak istemiyorum. Gerçi sınavlardan zamanım da yok günde 1 saat anca ama bekleyeceğiz bakalım.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Mevkilerle ilgili bir düzeltme yaması yapardım ama oyun, dil dosyasında yaptığımız değişiklikleri eskisi gibi kabul etmiyor, yani korumalı. Bu koruma nasıl kırılıyor onu bilmiyorum, yoksa 1 dakikalık bir şey : )
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Türkçeleştirme'nin üzerinde oynama yapılması, bizim iznimiz olmadığı taktirde yasal sıkıntı oluşturur.

Bir düzeltme yapmak isteyen arkadaşlar -daha doğrusu başarabilenler- bize haber vermeli öncelikle.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by Aydin View Post
    Türkçeleştirme'nin üzerinde oynama yapılması, bizim iznimiz olmadığı taktirde yasal sıkıntı oluşturur.

Bir düzeltme yapmak isteyen arkadaşlar -daha doğrusu başarabilenler- bize haber vermeli öncelikle.
    Belki önceden yazdınız kaçırmış olabilirim, Mevki isimlerinin kısaltmalarını İngilizce olarak gösteren bir dil yaması yayınlamanız mümkün mü ?
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Susie'nin her sene yayınladığı isimleri düzelten buradaki dosyalarla uyumlu mudur peki?
    http://sortitoutsi.net/downloads/vie...ixes-file-beta

3.lig gruplarını istediğimiz gibi düzenleyebiliyor muyuz? bir de takımların kadrolar regen mi gerçek profiller mi?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by certay View Post
    3.lig gruplarını istediğimiz gibi düzenleyebiliyor muyuz? bir de takımların kadrolar regen mi gerçek profiller mi?
    BAL'dakiler hep regen

ben kendim grupları belirlemek istedim ama yapamadım. var mı yardımcı olabilecek birisi
    Last edited by certay : 04.Kasım.2012 at 22:24

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

beşiktaş ile oyuna başladım bütün oyuncu isimleri fake.. acaba yamadan kaynaklanıyor olabilir mi? çünkü oyuna başlarken gerçek oyuncuları kullan seçeneğini işaretlediğimden eminim

18. Default

Arkadaşlar, bende win 7 kullanıyorum. İndiridiğim dosyayı anlatılan şekiilde editör data dosyası oluşturup içine attım ama oyunda yine yok nedendir?
    Oyunu açtığımda bir seçeneği seçmem gerekiyor mu?

Nesil
    2003

ben kendim grupları belirlemek istedim ama yapamadım. var mı yardımcı olabilecek birisi
    Maalesef mumkun degil.

Quote Originally Posted by serwan View Post
    beşiktaş ile oyuna başladım bütün oyuncu isimleri fake.. acaba yamadan kaynaklanıyor olabilir mi? çünkü oyuna başlarken gerçek oyuncuları kullan seçeneğini işaretlediğimden eminim
    Bir daha gercek oyunculari kullan secenegini kontrol ederek oyun kurmanizi tavsiye ederim. Bazen bu secenekler kendiliginden degisiyor nedense. Yama sadece Turk oyuncularin isimlerini degistiyor. Diger yabanci oyuncularda da degisiklik goruyorsaniz bu buyuk ihtimalle oyuna baslarken bir hata olmustur.

Quote Originally Posted by lahoya87 View Post
    Arkadaşlar, bende win 7 kullanıyorum. İndiridiğim dosyayı anlatılan şekiilde editör data dosyası oluşturup içine attım ama oyunda yine yok nedendir?
    Oyunu açtığımda bir seçeneği seçmem gerekiyor mu?
    rar dosyasinin icindeki dosyalari mi, yoksa rar dosyasinin kendisini mi koydunuz o klasore?

[QUOTE=perpetua;2354232]Maalesef mumkun degil.

grupları kendimiz belirleyebilmemiz için geçen seneki gibi veritabanında bir düzenleme mi yapılması lazım? yani öyleyse bunu da bir sonraki güncellemede dikkate alırsan şimdiden teşekkürler

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Maalesef mumkun degil.
    grupları kendimiz belirleyebilmemiz için geçen seneki gibi veritabanında bir düzenleme mi yapılması lazım? yani öyleyse bunu da bir sonraki güncellemede dikkate alırsan şimdiden teşekkürler

rar dosyasının adı 13.0.0 yama olduğu için soruyorum.

13.1 in üzerine kurabiliyormuyuz bu yamaları, bir sıkıntı yaratır mı, yoksa zaten onun içine dahil mi?

23. Default

perpetua@

Rar dosyasının içinde ki 3 dosyayı attım.
    Oyundan nereden seçeceğimide bilemedim.
    Daha evvelden, ek dosyalardan tik atıp seçebiliyorduk.
    Bu defa bulamadım..

Nesil
    2003

Maalesef mumkun degil.

Veritabaninda bilgiler hazir girili ama editor'den kaynaklanan bir sorun var. Oyun kuruluyor ama 3. Ligin fiksturu cekilmiyor bir turlu.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by doruk0 View Post
    rar dosyasının adı 13.0.0 yama olduğu için soruyorum.

13.1 in üzerine kurabiliyormuyuz bu yamaları, bir sıkıntı yaratır mı, yoksa zaten onun içine dahil mi?
    Sorun olmaz. Zaten veritabani guncellemesi hepsi.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by lahoya87 View Post
    perpetua@

Rar dosyasının içinde ki 3 dosyayı attım.
    Oyundan nereden seçeceğimide bilemedim.
    Daha evvelden, ek dosyalardan tik atıp seçebiliyorduk.
    Bu defa bulamadım..
    http://b1211.hizliresim.com/13/6/fp08l.jpg

Oyun kurarken kirmizi kutu ile cerceveledigim secenegi secip, gelen ekranda dosyalarin secili olmasi gerekli.

Eger gelen ekranda dosyalar gorunmuyorsa, buyuk ihtimalle dosyalarin konuldugu yer yanlistir.

Veritabaninda bilgiler hazir girili ama editor'den kaynaklanan bir sorun var. Oyun kuruluyor ama 3. Ligin fiksturu cekilmiyor bir turlu.

peki bu sorun nasıl halledilebilir ömer yani bir update mi bekleyelim.yoksa oyun bu sene böyle mi oynanacak?

Nesil
    2011
    Yer
    beylerbeyi

Editörde istediğim türden değişiklikleri yapamıyorum. Bunun düzeltilmesi gerek. Mesela 3.lig gruplarından küme düşen ve yükselen takım sayılarını kendim ayarlayamadım. Lig kurallarını değiştiremiyoruz..

Quote Originally Posted by cangulerdc View Post
    Editörde istediğim türden değişiklikleri yapamıyorum. Bunun düzeltilmesi gerek. Mesela 3.lig gruplarından küme düşen ve yükselen takım sayılarını kendim ayarlayamadım. Lig kurallarını değiştiremiyoruz..
    editörde bende ayarlamaya çalıştım ama olmadı, sonra düzeltilir herhalde.

kesinlikle bir dil yaması gerekli bence çok eksik olmasada hiç olmaması daha güzel olur

Sayfa 2 / 5 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri