Sayfa 4 / 5 İlkİlk ... 2345 SonSon
91 ile 120 arası toplam 124 sonuç

Konu: FM 2013 Çıkış Günü Yamaları Ve 13.3.0 Ek Yaması

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Ekleyemedim cunku ne oldugu hala pek belli degil.

Yani kulubun bu stadin yapimindan dogan ne kadar borcu olacak, ne zaman yapilacak ne zaman bitirilecek, Besiktas o sirada nerede oynayacak hep soru isareti.

Fikret Orman, stadi 90 milyon dolar'a bitirecegiz demis ama boyle bir proje icin oldukca dusuk bir maliyet gibi geliyor bana. Ozellikle orada mevcut bir stadin oldugu ve bu stadin yilkilmasinin da bir maliyet oldugunu, zeminin 8 metre asagiya cekilecegini ve orada tarihi esere rastlanma ihtimali oldugunu ve bunun calismalarin bitis suresini ve maliyetini cok etkileyebilecegini goz onunde bulundurursak.

Eger hic bir aksilik olmaz, finansal gercekleri de biraz gozardi edelim dersen ufak bir ek yama hazirlayayim. Ama insaat sirasinda Besiktas nerede oynayacak konusu da hala belli degil. O konuda dusunceler varsa ona gore ayarlayayim.
    Bizim stadyumda oynayacaklar Ömer Abi. Yanılacağımı hiç sanmıyorum.

Devletin hibesi var. GSGM, 80 Milyon Dolar hibe yapıyormuş stadyum için:
    Linki buldum ama açamıyorum. KAP serverları problemli. (http://www.kap.gov.tr/yay/Bildirim/D...dirimid=243485)

Türkiye lig seçiminde "Super Amateur League" ve "Super Legue" çıktı. Oyunun isimlendirmesi mi, yama ile alakası olabilir mi? Basit bir mesele, pek önemli değil.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2003

Turkish Premier Division -> Turkish Super League olarak isim degistirdim. Esasinda bunu normal veritabaninda da yapmak lazim ama simdiye kadar aklima gelmemis. Bunu değiştirince Türkçe çevirideki değişikliği de göazardı etmiş oyun.

Turkish Super Amateur League bizim veritabanında verdiğimiz isim. Herhalde devre arası veritabanı gittikten sonra bunun çevirisi yetişmedi. Esasında bu tip sorunlar olmaması için devre arasında yeni lig eklememek lazım ama gelecek seneki veritabanının nasıl olacağını henüz bilmediğim için hemen bu amatör takımların eklenmesi daha doğru olacaktı.

Butun lig isimlerini Turkce'ye cevirip dosyayi tekrar yukledim. Konunun ilk mesajindan indirebilirsiniz.

Besiktas'in yeni stadina gelince. 80 milyon dolar GSGM yardimini biliyorum. Saniyorum Fikret Orman'in 90 milyon dolar'a hallederiz aciklamasi da o nedenle ama hala benim aklim pek yatmiyor o kadar ucuza halledilebilecegine.

Belki kabasini o kadara yapacaklar ve icinin dekorasyonunu vs. sponsorluklar ve uzun donemli loca/kombine satisiyla yapacak olabilirler.

Neyse, finansal konulara girmeden stadı herhangi bir mali külfeti olmayacakmış gibi ekledim. Bitiş tarihini 1.7.2014 yaptım (bana bu sürede bitecek gibi gelmiyor gerçi ama eldeki tek somut bilgi bu). 2013/14 sezonu Saracoglu stadinda.

Stadı ekleyip dosyayi tekrar yukledim. Konunun ilk mesajindan indirebilirsiniz. Bunu 1 yıl oynatıp test etmeden yüklüyorum. Eğer bir sorun ile karşılaştırsanız lütfen belirtin.

Nesil
    2006

İsim yaması içinde sorum olacak; oyuna başladım sanırsam ufak bir kod girilerek lig ve takım isimleri değiştirebiliniyordu belli bir dosyada 2012'de bunu yapmıştım; ama nasıl yapıldığını hatırlamıyorum. Yardımcı olman mümkün mü?

Ekleyemedim cunku ne oldugu hala pek belli degil.

Yani kulubun bu stadin yapimindan dogan ne kadar borcu olacak, ne zaman yapilacak ne zaman bitirilecek, Besiktas o sirada nerede oynayacak hep soru isareti.

Fikret Orman, stadi 90 milyon dolar'a bitirecegiz demis ama boyle bir proje icin oldukca dusuk bir maliyet gibi geliyor bana. Ozellikle orada mevcut bir stadin oldugu ve bu stadin yilkilmasinin da bir maliyet oldugunu, zeminin 8 metre asagiya cekilecegini ve orada tarihi esere rastlanma ihtimali oldugunu ve bunun calismalarin bitis suresini ve maliyetini cok etkileyebilecegini goz onunde bulundurursak.

Eger hic bir aksilik olmaz, finansal gercekleri de biraz gozardi edelim dersen ufak bir ek yama hazirlayayim. Ama insaat sirasinda Besiktas nerede oynayacak konusu da hala belli degil. O konuda dusunceler varsa ona gore ayarlayayim.
    Söylentiler üstüne yapmak hata olur. Medyada hep Şükrü Saraçoğlu olarak geçiyor. Kapasite 40bin gibi gözüküyor üç tarafı localı olacak. Ekim 2014'de yetişecekmiş. Tabii şu gerçek var mayıs ayında orada Rihanna konseri var kısaca stad yapılacak bile olsa Haziran ayından önce orada bir yıkım gerçekleşemez.

Birde şu var taksim çalışması var o bölgede trafik alt üst olmuş durumda belki inşaat için bu süre zarfında izinde alamıyabilirler.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Universal View Post
    İsim yaması içinde sorum olacak; oyuna başladım sanırsam ufak bir kod girilerek lig ve takım isimleri değiştirebiliniyordu belli bir dosyada 2012'de bunu yapmıştım; ama nasıl yapıldığını hatırlamıyorum. Yardımcı olman mümkün mü?
    Code:
    "COMP_LONG_NAME_CHANGE"  130284 "Ziraat Türkiye Kupası" ""
    "COMP_SHORT_NAME_CHANGE" 130284 "Ziraat Türkiye Kupası" ""

"COMP_LONG_NAME_CHANGE"  130286 "Spor Toto Süper Lig" ""
    "COMP_SHORT_NAME_CHANGE" 130286 "Süper Lig" ""

"COMP_LONG_NAME_CHANGE"  155007 "Türkiye Süper Kupa" ""
    "COMP_SHORT_NAME_CHANGE" 155007 "Süper Kupa" ""

"COMP_LONG_NAME_CHANGE"  463479 "P.T.T. 1. Lig" ""
    "COMP_SHORT_NAME_CHANGE" 463479 "1. Lig" ""

"COMP_LONG_NAME_CHANGE"  463481 "Spor Toto 2. Lig" ""
    "COMP_SHORT_NAME_CHANGE" 463481 "2. Lig" ""
    "COMP_LONG_NAME_CHANGE"  463485 "Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup" ""
    "COMP_SHORT_NAME_CHANGE" 463485 "2. Lig Beyaz Grup" ""
    "COMP_LONG_NAME_CHANGE"  463486 "Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup" ""
    "COMP_SHORT_NAME_CHANGE" 463486 "2. Lig Kırmızı Grup" ""

"COMP_LONG_NAME_CHANGE"  130277 "Spor Toto 3. Lig" ""
    "COMP_SHORT_NAME_CHANGE" 130277 "3. Lig" ""
    "COMP_LONG_NAME_CHANGE"  70043162 "Spor Toto 3. Lig 1. Grup" ""
    "COMP_SHORT_NAME_CHANGE" 70043162 "3. Lig 1. Grup" ""
    "COMP_LONG_NAME_CHANGE"  70043163 "Spor Toto 3. Lig 2. Grup" ""
    "COMP_SHORT_NAME_CHANGE" 70043163 "3. Lig 2. Grup" ""
    "COMP_LONG_NAME_CHANGE"  70043164 "Spor Toto 3. Lig 3. Grup" ""
    "COMP_SHORT_NAME_CHANGE" 70043164 "3. Lig 3. Grup" ""

"COMP_LONG_NAME_CHANGE"  70055727 "Türkiye Bölgesel Amatör Lig" ""
    "COMP_SHORT_NAME_CHANGE" 70055727 "Bölgesel Amatör Lig" ""

"COMP_LONG_NAME_CHANGE"  70084836 "Türkiye Süper Amatör Lig" ""
    "COMP_SHORT_NAME_CHANGE" 70084836 "Süper Amatör Lig" ""

"COMP_LONG_NAME_CHANGE"  70007104 "Türkiye Amatör Lig" ""
    "COMP_SHORT_NAME_CHANGE" 70007104 "Amatör Lig" ""
    Bu kodu lnc eklentili bir dosyanin notepad dosyasinin icine ekleyip

/Football Manager 2013/data/db/1330/lnc/

Klasorunun icine koyman gerekli.

Söylentiler üstüne yapmak hata olur. Medyada hep Şükrü Saraçoğlu olarak geçiyor. Kapasite 40bin gibi gözüküyor üç tarafı localı olacak. Ekim 2014'de yetişecekmiş. Tabii şu gerçek var mayıs ayında orada Rihanna konseri var kısaca stad yapılacak bile olsa Haziran ayından önce orada bir yıkım gerçekleşemez.

Birde şu var taksim çalışması var o bölgede trafik alt üst olmuş durumda belki inşaat için bu süre zarfında izinde alamıyabilirler.
    Acikcasi ben de 2014/15 sezonuna yetismesinin hemen hemen imkansiz oldugunu dusunuyorum.

Ozellikle su anda ihalesi yapilmis her seyi hazir ve insaata baslanacak veya baslanmis olan Eskisehir, Sivas gibi statlarin 2015'te bitecegi goz onunde bulundurulursa.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Bu söylenti değil. Oturup görüştü yöneticiler bu konu hakkında. Yönetimde muhalifler var ama Fenerbahçe'de başka ne derse odur. O yüzden Beşiktaş, seneye Şükrü Saraçoğlu'nda oynar.

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006

Code:
    "COMP_LONG_NAME_CHANGE"  130284 "Ziraat Türkiye Kupası" ""
    "COMP_SHORT_NAME_CHANGE" 130284 "Ziraat Türkiye Kupası" ""

"COMP_LONG_NAME_CHANGE"  130286 "Spor Toto Süper Lig" ""
    "COMP_SHORT_NAME_CHANGE" 130286 "Süper Lig" ""

"COMP_LONG_NAME_CHANGE"  155007 "Türkiye Süper Kupa" ""
    "COMP_SHORT_NAME_CHANGE" 155007 "Süper Kupa" ""

"COMP_LONG_NAME_CHANGE"  463479 "P.T.T. 1. Lig" ""
    "COMP_SHORT_NAME_CHANGE" 463479 "1. Lig" ""

"COMP_LONG_NAME_CHANGE"  463481 "Spor Toto 2. Lig" ""
    "COMP_SHORT_NAME_CHANGE" 463481 "2. Lig" ""
    "COMP_LONG_NAME_CHANGE"  463485 "Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup" ""
    "COMP_SHORT_NAME_CHANGE" 463485 "2. Lig Beyaz Grup" ""
    "COMP_LONG_NAME_CHANGE"  463486 "Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup" ""
    "COMP_SHORT_NAME_CHANGE" 463486 "2. Lig Kırmızı Grup" ""

"COMP_LONG_NAME_CHANGE"  130277 "Spor Toto 3. Lig" ""
    "COMP_SHORT_NAME_CHANGE" 130277 "3. Lig" ""
    "COMP_LONG_NAME_CHANGE"  70043162 "Spor Toto 3. Lig 1. Grup" ""
    "COMP_SHORT_NAME_CHANGE" 70043162 "3. Lig 1. Grup" ""
    "COMP_LONG_NAME_CHANGE"  70043163 "Spor Toto 3. Lig 2. Grup" ""
    "COMP_SHORT_NAME_CHANGE" 70043163 "3. Lig 2. Grup" ""
    "COMP_LONG_NAME_CHANGE"  70043164 "Spor Toto 3. Lig 3. Grup" ""
    "COMP_SHORT_NAME_CHANGE" 70043164 "3. Lig 3. Grup" ""

"COMP_LONG_NAME_CHANGE"  70055727 "Türkiye Bölgesel Amatör Lig" ""
    "COMP_SHORT_NAME_CHANGE" 70055727 "Bölgesel Amatör Lig" ""

"COMP_LONG_NAME_CHANGE"  70084836 "Türkiye Süper Amatör Lig" ""
    "COMP_SHORT_NAME_CHANGE" 70084836 "Süper Amatör Lig" ""

"COMP_LONG_NAME_CHANGE"  70007104 "Türkiye Amatör Lig" ""
    Bu kodu lnc eklentili bir dosyanin notepad dosyasinin icine ekleyip

/Football Manager 2013/data/db/1330/lnc/

Klasorunun icine koyman gerekli.

Acikcasi ben de 2014/15 sezonuna yetismesinin hemen hemen imkansiz oldugunu dusunuyorum.

Ozellikle su anda ihalesi yapilmis her seyi hazir ve insaata baslanacak veya baslanmis olan Eskisehir, Sivas gibi statlarin 2015'te bitecegi goz onunde bulundurulursa.
    Teşekkür ediyorum abi, bu stad projesi yıl sonu daha da netleşir.

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    Bu söylenti değil. Oturup görüştü yöneticiler bu konu hakkında. Yönetimde muhalifler var ama Fenerbahçe'de başka ne derse odur. O yüzden Beşiktaş, seneye Şükrü Saraçoğlu'nda oynar.
    Yönetim daha taraftarın tepkisini ölçmedi mesala Beşiktaş - Fenerbahçe maçında Fenerbahçe Kadıköy'de deplasmana çıkacak. Bunu hiçbir taraftar kabul etmez.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Teşekkür ediyorum abi, bu stad projesi yıl sonu daha da netleşir.

Yönetim daha taraftarın tepkisini ölçmedi mesala Beşiktaş - Fenerbahçe maçında Fenerbahçe Kadıköy'de deplasmana çıkacak. Bunu hiçbir taraftar kabul etmez.
    O maç tarafsız sahada oynanır anlaşması yapılır problem değil.

Yönetimin umrunda mı taraftarın ne dediği? Aziz Yıldırım'ın sözünü hatırlatayım istersen.

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006

O maç tarafsız sahada oynanır anlaşması yapılır problem değil.

Yönetimin umrunda mı taraftarın ne dediği? Aziz Yıldırım'ın sözünü hatırlatayım istersen.
    Konu amacından sapmasın; ama stadın zemini çabuk bozuluyor her hafta maç Avrupa maçı kupa maçları bu stad bunu kaldırmaz gibime geliyor. Aziz Yıldırım bunu düşünecektir.

Mükemmel bir yama yapanın binlerce kere eline sağlık fakat bişey gözüme çarptı bölgesel amatör ligde gruplarda hatalar var sanırım bunlar rastgele oluşuyor bunu gerçek grupları oluşturabilme çaremiz var mı acaba ?

bi de eskişehirspor uefa ya katılmıyor mu bunula birlikte normalde oyunu ilk açtığımda il uefa maçını oynamış olurdu ya da kurası çekilmedi ondan mı çıkmadı acaba uefa maçı ?

Ankara Süper Amatör'de son 2 takım düşüyor gösterilmiş ama sadece sonuncu takım düşüyor normalde.

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

Antalya Süper Amatör Ligi'ni 2 grup halinde yapmışsınız ama normalde grup yok, normal lig şeklinde oynanıyor. Süper Amatör'ün bir altındaki 1. Amatör Küme 2 gruptan oluşuyor.
    daha 19 yaşında, düşlerinde özgür dünya...

Nesil
    2003

Super Amator'de kurallar oyunun oynanisina, liglerin baslangic ve bitis tarihleri arasinda olabildigince az bos hafta olmasini saglayacak sekilde duzenlendi. Tam olarak gercek olmasi amac degildi.

Ornegin bir tarafta Antalya'da 26 hafta oynanirken, diger tarafta 18 mac oynanan Manisa liginin olmasi bu liglerde maclarin baslangic ve bitis zamanlarinin birbirinden farkli olmasi demekti.

Gruplari daha gercekci hale getirmek isteyen birisi olursa bu yama uzerinden devam edebilir.

Nesil
    2003

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Türkiye ligleri için fikstür hazırlıyorum ben de şu anda.

Uluslararası turnuvalar, ödülleri ve ülke isimlerinin Türkçe düzenlemelerini, Sortitoutsi Football Manager 2013 Real Name and German National Team Fix eklentisi için admin mons'a gönderdim. İlk güncellemede yayımlayacağını söyledi. Örnek olarak bazılarını gösteren SSlar vereyim:

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Dosyaya elle tek tek TSL fikstür ekledim ama çalışmıyor. Neden olabilir? Ömer Abi sana mailde atmıştım bakabilir misin rica etsem?

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2003

Fikstur meselesini ben de cozemedim. Onun icin bir hata raporu yolla istersen SI'a.

Cengiz bir de SUSIE'de irtibat kurdugun birisi varsa onlarin Ingilizce yamasindaki Turk liglerinin isimlerinde ciddi yanlislar var. Onlara da bir goz at istersen.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Raporladım, bakacaklar ama dediğinde hangi hata olduğunu anlamadım abi.

"COMP_LONG_NAME_CHANGE" 463479 "P.T.T. 1. Lig" ""
    Hatalıydı. Üstte yazdığım girildi.

"COMP_LONG_NAME_CHANGE" 70084836 "Türkiye Süper Amatör Lig" ""
    "COMP_SHORT_NAME_CHANGE" 70084836 "SAL" ""
    "COMP_LONG_NAME_CHANGE" 70007104 "Türkiye Amatör Lig" ""
    Eklendi.

Başka ne hata var çözemedim.

3-4 uluslararası organizasyon ismi ve ülke isimleri hatalıydı düzelttim.

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Yanlış yere yazmışım

Nesil
    2003

Raporladım, bakacaklar ama dediğinde hangi hata olduğunu anlamadım abi.

"COMP_LONG_NAME_CHANGE" 463479 "P.T.T. 1. Lig" ""
    Hatalıydı. Üstte yazdığım girildi.

"COMP_LONG_NAME_CHANGE" 70084836 "Türkiye Süper Amatör Lig" ""
    "COMP_SHORT_NAME_CHANGE" 70084836 "SAL" ""
    "COMP_LONG_NAME_CHANGE" 70007104 "Türkiye Amatör Lig" ""
    Eklendi.

Başka ne hata var çözemedim.

3-4 uluslararası organizasyon ismi ve ülke isimleri hatalıydı düzelttim.
    Su anda aktif olmayan ligler. Mesela Istanbul Profesyonel Ligi, yanilmiyorsam Istanbul Super Amator Ligi olarak cevirilmis. Milli Kime ise Ulusal Lig olarak cevirilmis.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Su anda aktif olmayan ligler. Mesela Istanbul Profesyonel Ligi, yanilmiyorsam Istanbul Super Amator Ligi olarak cevirilmis. Milli Kime ise Ulusal Lig olarak cevirilmis.
    Bunlar doğru abi. Veritabanı ile aynı girilmiş. Dediğin şekilde bulamadım.

Mons güncel dosyayı yayımladı.

Kopyalarken Türkçe karakterler yanlış olmuş.

ð=ğ
    ý=ı
    Ý=İ
    Þ=Ş
    þ=ş

Competitions and other Fixes.lnc ve Awards.lnc için bunları "bul&değiştir" komutu ile düzeltebilirsiniz şimdilik. Hatırlattım ona da.

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Dosyayı güncelleyip düzeltmesini de yayımlayacağı şekilde gönderdim mons'a. Yakında günceller.

Uzun süre yayımlamazsa burada paylaşırım o iki dosyayı isteyen olursa.

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Bu arada yeni bir haber var ama ne kadar doğrudur bilemiyorum. Resmi açıklama yok, basında geçiyor:

Protokol şartları dairesinde, Beşiktaş Kulübü, 2013-2014 futbol sezonu süresince Süper Lig, Ziraat Türkiye Kupası, ve uluslararası müsabakalarını Atatürk Olmipiyat Stadı’nda oynanayacak.

Beşiktaş, Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynayacağı her karşılaşma için TMOK’a 50 bin TL ödeme yapacak.

Olimpiyat Stadı’nın otopark işletmesini Beşiktaş Kulübü yapacak. Buradan elde edilecek gelir de siyah-beyazlı kulübe kalacak.

Beşiktaş’ın maçlarında reklam ve loca satışlarından elde edilecek gelirler de siyah-beyazlı kulübe kalacak.

Müsabaka günlerinde bilet kontrol ve giriş çıkış sorumluluğu Beşiktaş’a ait olacak. Müsabaka günlerinde her türlü güvenlik tedbiri Beşiktaş tarafından anılacak ve organize edilecek. Beşiktaş, Atatürk Olimpiyat Stadı’nın çim ve stat bakımına ise para ödemeyecek.

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Dosyayı güncelleyip düzeltmesini de yayımlayacağı şekilde gönderdim mons'a. Yakında günceller.

Uzun süre yayımlamazsa burada paylaşırım o iki dosyayı isteyen olursa.
    sortitoutsi den indirdim son versiyonu ama türkçe karakter sorunu devam ediyor. o iki dosyayı buradan paylaşamaz mısın?

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ustamfa View Post
    sortitoutsi den indirdim son versiyonu ama türkçe karakter sorunu devam ediyor. o iki dosyayı buradan paylaşamaz mısın?
    Paylaşıyorum.

LNC uzantılı dosyaları ne yapacağınızı biliyorsunuz. Açıklamıyorum.

İçinde Turkish Media & journalists.dbc dosyasını da bulacaksınız. Türk medyasını da güncelledim.

Onu da Documents\Sports Interactive\Football Manager 2013\editor data içine atın. Eskisinin yerine değiştireyim diye sorduğunda evet deyin.

İNDİR:
    Medya için Footbal Manager 2013 Editor'den bakıp varsa eklenmesini istediğiniz söyleyin, ekleyebilirim.
    Last edited by Cengo : 25.Mart.2013 at 06:48

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Paylaşıyorum.

LNC uzantılı dosyaları ne yapacağınızı biliyorsunuz. Açıklamıyorum.

İçinde Turkish Media & journalists.dbc dosyasını da bulacaksınız. Türk medyasını da güncelledim.

Onu da Documents\Sports Interactive\Football Manager 2013\editor data içine atın. Eskisinin yerine değiştireyim diye sorduğunda evet deyin.

İNDİR:

Medya için Footbal Manager 2013 Editor'den bakıp varsa eklenmesini istediğiniz söyleyin, ekleyebilirim.
    eyvallah kardeş eline sağlık

Merhaba.

Alternatif Türkiye Ligleri yamasını indirdim. Birinci sezonda ilk 3 e girip playofflara kaldım ama üst lige çıkamadım.

Sorun şu ki ikinci sezon başlamıyor. 20 Kasım'a geldim hala ne fikstür çekildi ne bişey.
    Nedir bunun nedeni acaba?

Edit: Şimdi baktım da bütün Türkiye ligleri öyle.Süper Ligden tutun da 3. Lige kadar hiç birinde fikstür çekimi yapılmamış.
    İtalya, İngiltere ve diğer şeçili liglerde böyle bi sıkıntı yok. Örneğin İtalya'da 11. hafta geride kalmış.
    Last edited by serkankeyvan : 31.Mart.2013 at 16:29

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by serkankeyvan View Post
    Merhaba.

Alternatif Türkiye Ligleri yamasını indirdim. Birinci sezonda ilk 3 e girip playofflara kaldım ama üst lige çıkamadım.

Sorun şu ki ikinci sezon başlamıyor. 20 Kasım'a geldim hala ne fikstür çekildi ne bişey.
    Nedir bunun nedeni acaba?

Edit: Şimdi baktım da bütün Türkiye ligleri öyle.Süper Ligden tutun da 3. Lige kadar hiç birinde fikstür çekimi yapılmamış.
    İtalya, İngiltere ve diğer şeçili liglerde böyle bi sıkıntı yok. Örneğin İtalya'da 11. hafta geride kalmış.
    Haklisin. Yuklemeden once test etme firsatim olmamisti.

Dusen/yukselen takimlari belirlemek icin ayarladigim playoff editor'de hata vermiyor ama oyunda playofflari oynatmiyor. Bu da yeni sezonun baslamasini engelliyor.

Hatayi duzeltip, bu sefer test edip, tekrar yukledim. Ilk mesajdan tekrar indirilebilir.

Süper Amatör Ligini seçince takım / oyuncu sayısından dolayı 8 GB Ram bile sıkıntı yaşattı. Bölgesel Amatör Ligi ile oynamak daha iyi olacak sanırım.

Yama için teşekkürler, elinize sağlık.

BAL liginde kiralık hiç bir ücret ödemeden dahi oyuncu transfer edemiyorum. Bonservisi elinde olan birine de teklif yapsam "transfer onaylanamadı" yazıyor ve iptal oluyor. Hiç bir detay olmadığı için neden transferin onaylanamadığını merak ediyorum var mı tahmini olan? (Kulüp borç batağında ama maaşını bile ödemeyeceğimiz oyuncuyu alamamak tuhaf geldi)

Sayfa 4 / 5 İlkİlk ... 2345 SonSon

Mesaj Yetkileri