Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 51 arası toplam 51 sonuç

Konu: Es-Es'in renklerini almayanlar lakabını almıştır.

Nesil
    2012

Gaziantep

İyi oyanayarak kaybetmeye başladık bu iyiye işarettir umarım ama suyumuzda ısınmaya başladı hani.

Nesil
    2012

Mersin

Moral verici bir galibiyet galatasaray maçı öncesi

Galataray

Bu maça çıkmadan önce aynı puandaydık onlarda ligde dökülüyorlardı ama valla hiiç ümidim yoktu benim için çok süpriz bir galibiyet oldu ama Alper son haftalarda çok önemli işler yapmaya başladı lakin fikstürümüz git gide zorlaşıyor peş peşe bjk ve ts maçları var bakalım ne yapacağız

Beşiktaş maçı öncesi lig tablosu

Nesil
    2012

Alper'e iyiki iyi oynuyo dedik milli takımdan sakat döndü

Nesil
    2012

Beşiktaş

Büyük takımlara yenilmememiz üst sıralardan kopmamak adına önemli...

Trabzonspor

65 dk 10 kişi oynadık maçın başında attığımız goller galibiyet için yetti...

Kasımpaşa

Bu maç için ayrı bir parantez açıyorum...

Paşayı rahat geçtik lakin angelo ve alper sakatken necatininde sakatlanması takımda moralleri bu güzel seride bozdu... Son haftlarda alper ve necati çok uyum sağlamışlardı...Şimdi hem sakatlıklarla mücadele edicez hem yabancı kontenjanıyla bakalım

Nesil
    2012

Orduspor

Beraberliğe sevindim açıkçası şunu belirtmeliyimki sezon başında ilk 5 hedefi koymuştum fakat o hedefi benim dışında antep,ibb ve ordu'da koymuş bu takımların çıkışta olması henüz ilk 5'te olmasalarda gs,ts ve bjk'nin de ilk 5 için muhtemel aday olması ligi inanılmaz zor bir hale getiriyor...

Akhisar belediye

Denizi geçip az kalsın derede boğuluyorduk

Maçı özetlemek gerekirse maç 2-1'e gelince yabancı kısıtlamasından dolayı kaleye aykutu aldım ki büyük hata ettim ama mecbur aldım ofansa hiç bir şekilde müdahele etme şansım yoktu haksız bir penaltı ile galip geldik...

Nesil
    2012

Antalyaspor maç öncesi takım durumu

Bu kadar sakatlık anormal artık angelo gene 2 hafta yok 3 aydır yoktu daha oynamadan anternmanda gene sakatlandı bu yetmiyormuş gibi 2 gün sonra antrenmanda servet'te sakatlandı

Çok kötü ve kısa bir savunmayla antalya maçına ve sonra Fener maçına çıkacağız...

Puan tablosu

Nesil
    2012

Şampiyonlar ligi ve temsilcilerimizin durumu

Avrupa ligi ve temsilcilerimizin durumu

Ülke katsayıları

Nesil
    2012

Antalyaspor

İlk yarı tita'nın şutlarına en gel olamayınca ikinci yarı daha fazla risk alarak hezimeti tamamladık

Fenerbahçe maçı öncesi ideal ofans dizilişimiz ile sahaya çıkacağız açıkçası hiç şansımız olduğunu düşünmüyorum defans s.o.s veriyor haliyle

Dostum keşke forvete Darwin Quintero'yu alsaydın ben Fm 2012'de Eskişehirspor'a almıştım

Arkadaşım, rica etsem taktiğini ve görev dağılımını yayınlar mısın?

Ayrıca su antrenman programından hiç bir şey anlamadım, bildiğiniz bir rehber var mıdır ya da siz nasıl yapıyorsunuz?

Nesil
    2012

Quote Originally Posted by ablukaalarm34 View Post
    Dostum keşke forvete Darwin Quintero'yu alsaydın ben Fm 2012'de Eskişehirspor'a almıştım

Forvette Necati sakatlanana kadar mükemmeldi sakatlık dönüşü haftalardır toparlayamadı kendini bakalım birazdan transfer dönemine giricez yönetim bütçe verirse bi stoper birde forvet alacağım darwini alabilirsek süper olur her tarafta takım aşırı düşüşte...

Quote Originally Posted by 19karabulut07 View Post
    Forvette Necati sakatlanana kadar mükemmeldi sakatlık dönüşü haftalardır toparlayamadı kendini bakalım birazdan transfer dönemine giricez yönetim bütçe verirse bi stoper birde forvet alacağım darwini alabilirsek süper olur her tarafta takım aşırı düşüşte...
    Aynen Darwin'i almak için herşeyi yap takımı yükseltir o emin ol

Nesil
    2012

Quote Originally Posted by SteveScarlett View Post
    Arkadaşım, rica etsem taktiğini ve görev dağılımını yayınlar mısın?

Ayrıca su antrenman programından hiç bir şey anlamadım, bildiğiniz bir rehber var mıdır ya da siz nasıl yapıyorsunuz?
    Aşşağıdaki sistemde oynuyorum

Antrenman ile ilgili olarak kısaca yardımcı olmamam gerekise

yukarıdaki resimde görüldüğü gibi her hafta takımın odak antrenmanını seçiyoruz ben yoğunluğu çok yüksek yapıyorum çünkü maç sayımız 1 'e düştü türkiye kupası varken çok fazla abanmıyordum... ama şuan en üst seviyede antrenmandan verim almak istiyorum...

Nesil
    2012

Sakatların iyileşip form tutamaması bizi türkiye kupasından etti ilk devreyi beklentilerin çok altında bitirdik fakat hala iddaamızdan kopmadık ilk 5 iddaamız devam ediyor lakin 10. takım dahi ligden kopmadı

Puan durumu

Transfer döneminde aktif bir rol oynayamayacağız orası kesin kuruşumuz yok ve göndermek istediğimiz hiç bir oyuncuya teklif yok.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Ligin ilk yarısı takım adına fena geçmemiş üstten kopmazsan en kötü Avrupa Ligi vizesi alabilirsin.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2012

Gençlerbirliği

2013 yılınada malesef iyi bir başlangıc yapamadık oynadığımız futbol keyif vermiyor oyuncularda bana karşı müthiş bir güvensizlik soyunma odası fırtına öncesi sessizliğii yaşar gibi Benim için ipler kopma noktasında yerel basın beni yerden yere vurmaya başladı...

Derken Servet Çetin takımın ağabeylerinden öncülerinden haklı olarak bu duruma sessiz kalamadı

Peşinden akaminko ve aslında takımın tamamı ve yönetimdende başkana baskıların arttığınında farkındayım

Önümüzde çok zorlu bir belediye maçı şimdiye kadar 2 maç yaptık biri kupa ikisinde'de bizi sahadan sildi...

Kara kara düşünmeye başladım ben ne yaparsam yapayım oyuncular beni artık takmaya bilirdi hatta isteklsiz oynayıp benim kariyerime son verebilirdi... Şöyle geçmişe bir göz attım yapmam gereken tek bir şeyin olduğunu alper ve necati ikilisini bir birlerine daha yakın oynamalarını sağlayacak bir sistem kurmaya ve daha önce hiç forvet arkası oynamamış alper'i orada oynatmaya karar verdim ve hafta içi idmanlarda bu yönde çalışmalar yaptık benim takımdaki geleceğimi belkide Alperin performansı belirleyecekti ve maç saatini ve maçın sonucu merakla beklemeye başladım çünkü oyuncular nasıl bir tepki verecek kestiremiyordum....

Nesil
    2012

Ve Kader maçımız

90 dakika boyunca adrenalini iliklerimize kadar hissettiğimiz maçta futbol adına herşey oldu diyebilirim kaçan penaltı , boffinin yaptığı müthiş hata , kırmıızı kart toplam 7 gol ve Alper potuk takımın gelecekteki kaptanı sırf bu maçı aldığı için ve beni yanıltmadığı için seneye kaptanlığa getirilecek

Nesil
    2012

Ligdeki 10 takım okadar denk ki kopma olması mümkün gözükmüyor 3. ile aramızda 3 puan var şuan işler yolunda

Nesil
    2012

malesef kovulmaktan beter olduk onun için istifa etmek zorunda kaldım kariyer bitmiştir....

Nesil
    2012
    Yer
    Trabzon

hayırdır?...

Nesil
    2012

Quote Originally Posted by azaptar View Post
    hayırdır?...
    Valla pek hayır değil aykut kocaman gibi olduk beraberlikde dahi oyuncular posta koymaya başladı... fm 2013 'deki ilk oyunumdu oyunu daha tanımdan kariyer açma yanlışına düştüm hangi sistemle oynasam 1 ileri 2 geri olduk transfer yapamadık bütçeyi sağlamlaştıramadık ligi 9. bitirdik yeni sezonda pek ümit verici değildi açıkçası çünkü 500k bütçe verdi yönetim ....

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri