Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 51 sonuç

Konu: Es-Es'in renklerini almayanlar lakabını almıştır.

Nesil
    2012

Default Es-Es'in renklerini almayanlar lakabını almıştır.

Tarihçe
    1963 yılında Türkiye akademiler arası futbol şampiyonası düzenlenir. Eskişehir Ticari İlimler Akademisi finalde Ege Üniversitesi'ni 6-0 gibi büyük bir farkla mağlup eder. Maçın bitiminin ardından gözlemci Burhanettin Türker, Kafile Başkanı Nafiz Yazıcıoğlu’nun kulağına şöyle sorar: "Madem elinizde böyle bir kadro var niye 2. Lig'e katılmıyorsunuz?"
    1965 yılında Eskişehirspor kurulur ve başkanlığına Aziz Bolel getirilir. Akademispor'un birçok futbolcusu Eskişehirspor'un formasını giyer. Takımın renkleri siyah ve kırmızı olarak belirlenir. Eskişehirspor'un meşhur bir lakabı ve tezahüratı vardır. Kuruluş yıllarında tribünleri "ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES!" sesleriyle inlemiştir. Ve her şeyiyle olduğu gibi Eskişehirspor lakabıyla da Anadolu'da bir çok takıma örnek olmuştur. Onların o meşhur Kırmızı Şimşekler lakabının Anadolu'da pek çok türevi vardır. Diğer bir deyişle Es-Es'in renklerini almayanlar lakabını almıştır.

Güncel Kadro

No. Pozisyon Oyuncu
    3 DF Diego Ângelo
    4 DF Dedê
    5 DF Sezgin Coşkun
    6 OS Alper Potuk
    8 OS Mehmet Güven
    9 FV Atdhe Nuhiu
    10 OS Erkan Zengin
    11 FV Serdar Dursun
    14 OS Rodrigo Tello
    15 FV Diomansy Kamara
    17 OS Serol Demirhan
    18 OS Erkut Şentürk
    19 OS Patryk Małecki
    20 FV Necati Ateş
    21 OS Burhan Eşer
    No. Pozisyon Oyuncu
    22 DF Ufuk Budak
    25 KL Ruud Boffin
    27 OS Mikail Albayrak
    30 DF Jerry Akaminko
    33 KL Kayacan Erdoğan
    35 OS Aytaç Kara
    39 OS Yiğit Yöney
    50 OS Hürriyet Gücer
    76 DF Servet Çetin
    77 OS Tarık Çamdal
    80 OS Nuri Aydın
    87 KL Sinan Ören
    88 DF Veysel Sarı
    91 KL Gökhan Siverek

Transfer Hedefleri
    Ferhat kiraz , Hurşut meriç ve yerli bir kalece transfer etmek istiyoruz.

Avrupa Hedefi ,

Avrupa ligi gruplarına kalmak

Türkiye Ligi Hedefi

İlk 5 ' te daimi olmak

Not = İlk defa forumlarda bir kariyer açıyorum şunun sözünü veriyorum hilesiz ve uzun soluklu olacak en az 5 sezon oynamayı düşünüyorum

Kuralları okudum,kabul ediyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Kariyeriniz onaylanmıştır , basarılar dilerim.
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2012
    Yer
    Trabzon

Başarılar takipteyim.

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

Boffin, Malecki,Alper,Veysel,Tarık Çamdal'ın profillerini paylaşırsan sevinirim.

Nesil
    2012

Personelleri elimizden geldiğince yeniledik ekibe 2 gözlemci daha katıp bu şekilde yola devam edeceğiz.

Transfer

Hurşut bize geliyor fakat biraz tuzlu olduğu için ondan bu sezonluk vaz geçtik..

Takımın en önemli sorunu kale olarak gözüküyor Aykut Erçetin'e teklif yaptık bakalım

beklemedeyiz...

Fenerbahçe'den Selçuk Şahin için kiralama teklifi verdik avrupa deniyimi var genç oyunculara

orta sahada epey yardımı olacağını düşünüyorum...

Uygun fiyata alabilirsek Avrupa tecrübesi olan bir forvet almayı hedefliyoruz takım aşşağıdaki

dizilişte mücadelesi vericek....

Nesil
    2012

Quote Originally Posted by antiochia View Post
    Boffin, Malecki,Alper,Veysel,Tarık Çamdal'ın profillerini paylaşırsan sevinirim.
    Boffin ,

Malecki

Tarık

Veysel

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

Boffin'ni abartmışlar.Bence bu kadar iyi kaleci değil...

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Zaten çok iyi değil Boffin.
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Nesil
    2012

Kesinlikle özelliklerini yansıtmıyor 2. kalecim olarak düşünüyorum...

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

zaten oyundada iyi kaleci değil mental özelliklere dikkat.

yedek kalecının yabancı olması luks deılmı hocam gonder bence yer açılsın

Nesil
    2012

Leonard Kweuke düşündüğümüz forvet tüm şartlarımızı zorladık şartları kabul etti fakat gelme olasılığını çok düşük görüyorum... Futbol direktöründen bu transferi bitirmesini nasıl isterim ?

Nesil
    2012

Quote Originally Posted by balinger View Post
    yedek kalecının yabancı olması luks deılmı hocam gonder bence yer açılsın
    Rotasyonlu gitmeyi düşünüyorum açıkçası hem kadroyla çok fazla oynamak istemiyorum hemde

kaleci benim için gerçekten çok önemli çok zor şartlarda

gol atıp çok kolay gol yemek istemiyorum iki kaleciyide dönüşümlü kullanmak istiyorum...Şuanda

yabancı kısıtlamasına takılacağımı düşünmüyorum ...ama sezon sonu kesin satarım...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Takipteyim başarılar..

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya

Kweuke biraz zor o takımlar arasından eskisehiri secmesi ilginc olur , Necati takımın en önemli oyuncusu bence Alper ile birlikte bu 2sinin performansı cok onemli Kweuke gelmezse , Belçika ve ya Hollanda liglerinde araştırma yapmanı öneririm bizim ligimizde sezonluk 12-17 civarı gol atabilicek daha ucuz adamlar bulabilirsin
    You'll Never BeatThe Irish !

Nesil
    2012

Quote Originally Posted by Mete07 View Post
    Kweuke biraz zor o takımlar arasından eskisehiri secmesi ilginc olur , Necati takımın en önemli oyuncusu bence Alper ile birlikte bu 2sinin performansı cok onemli Kweuke gelmezse , Belçika ve ya Hollanda liglerinde araştırma yapmanı öneririm bizim ligimizde sezonluk 12-17 civarı gol atabilicek daha ucuz adamlar bulabilirsin
    Alper zaten takımın orta sahadaki dinamosu olacak 2012'den beri gittiğim her takıma mutlaka aldım ve beni hiç yanıltmadı orta sahada selçuk şahin gelirse pele'yi kesin satmayı düşünüyorum orta sahada oynatabileceğim çok oyuncu var oradan para kaynağı sağlayıp forvet almaya çalışacağız ...

Son olarak şöyle bir not düşeyim yapacağımız bütün transferler Avrupa 'da oynamış oyuncular olacak güney amerika'dan istisna bir durum olmadığı sürece transfer yapmayacağız... Araştırdığım ülkeler Çek Cumhuriyeti , Avusturya , belçika , isviçre , ukrayna , norveç

çek cumhuriyetinden yanlızca işe yarar kweuke 'yi bulduk oda ben olsam bende gelmem açıkçası

çek cumhuriyeti bitti...hedeflere ulaşmak için ince eleyip sık dokuyoruz hata yapma şansımız yok...

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya

Bu arada bir şey sorucam Beta versiyonunda size verilen aktivasyon kodu ile dvd'de ki kod aynı mı?
    You'll Never BeatThe Irish !

Nesil
    2012

Selçuk şahin ve Aykut erçetin ile sözleşme imzaladık pele 'yi transfer listesine 2,5 milyon euro karşılığında önerdik eğer peşin bu fiyata satılırsa transfer yapacağız saat 21 gibi oyuna tam anlamıyla başlayacağımı belirteyim haliyle işyerinde anca bu kadar devam edebildim...

Kadro'da kesin olarak düşündüklerim

Aykut erçetin , dede , servet , veysel , alper , kamara , necati , selçuk ve Malecki bu 9 oyuncu

sakat olmadığı sürece ilk 11 için güvendiğim isimler

Nesil
    2012

Quote Originally Posted by Mete07 View Post
    Bu arada bir şey sorucam Beta versiyonunda size verilen aktivasyon kodu ile dvd'de ki kod aynı mı?
    Ben bugün playstore'dan aldım ilk defa orjinal fm aldığım için bu soruya yanlış bi cevap vermek

istemiyorum oyun bugün piyasaya sunulduğu için sanırım benim yüklediğim beta değildir...

Sana ve Eskişehirspor'a, Eskişehir'de yaşayan bir birey olarak başarılar dilerim.

Nesil
    2012

Quote Originally Posted by SteveScarlett View Post
    Sana ve Eskişehirspor'a, Eskişehir'de yaşayan bir birey olarak başarılar dilerim.
    teşekkür ettim

Nesil
    2012

Avrupa liginde ilk yarı döküldüğümüz maçta 2. yarı takım çok olumlu sinyaller verdi

Nesil
    2012

Avrupa liginde Atletic ile eşleştik çift forvet oynadığımız zaman orta sahada çok boşluk verdiğimizi gördük kamarayı gizli forvet olarak oynatmayı ve pele'yi takımda tutmayı düşünüyoruz...

Başarılar hocam

Nesil
    2012

Quote Originally Posted by hakankaraduman View Post
    Başarılar hocam

Teşekkür ettim

Nesil
    2012

Üst üste kötü haberler yada terslikler önce avrupa'dan elendik tam akaminko'nun iyileşmesine sevinecektik ki angelo'nun sakatlığı yıktı bizi kafamdaki hiç bir şeyi uygulayamamak çok kötü veyseli mecburi sağ bek oynatıyodum şimdi akaminkoyu stopere veyseli daimi sağ beke çekicez çünkü ocak ayına kadar stopersizim ve pele'de 2 ay yok. ligdeki 2 maç'tada kırmızı kart gördük olumlu giden hiç birşey malesef yok Paramız yok diye futbol direktörüne transfer yap dedik 2 tane çöpü getirdi takıma

Nesil
    2012

iki duran top'dan yediğimiz gol çok kolay gol yiyoruz ama rakip ceza sahasında 5 kişi ile gol atamıyoruz ilginç..

Nesil
    2012
    Yer
    Trabzon

o rakip ceza sahasına kadar gidip gol atamamak bende de var,neredeyse 20 25 pas yapıyorum en sonunda uzaktan kaleye şut atıyor topçular...

Nesil
    2012

Quote Originally Posted by azaptar View Post
    o rakip ceza sahasına kadar gidip gol atamamak bende de var,neredeyse 20 25 pas yapıyorum en sonunda uzaktan kaleye şut atıyor topçular...
    bide kalecinin üstüne çok vuruyolar ...

Nesil
    2012

Bursaspor

Bu takımın belirli bir sistemde oynaması 12. haftayı bulur o zamana kadar ne kadar puan toplasak kardır.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri