Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 44 sonuç

Konu: Full oyunu BETA üzerine yüklemek

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default Full oyunu BETA üzerine yüklemek

Full oyunu yüklemek konusunda sıkıntı çekenler:

Önce Steam açıyoruz :

Fotoğrafta, aşağıda görünen "oyun ekle" seçeneğine basıp "ürün etkinleştirme" diyoruz. Daha sonra oyununuzun içerisinden çıkan kodu oraya yazıp ilerle diyoruz.

Günellemeler yapılıyor . . .

İşlem tamam.

Last edited by Ralph : 02.Kasım.2012 at 19:13
    FM Gazetesi

Bende de aynısı oldu Full sürümü yükleyemiyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sildim baştan yüklemeyi deniyorum. Ayrıca baştan yüklerken de kapağın içerisinden çıkan keyi sormadı. Bakalım ne olacak.
    FM Gazetesi

Oyuna sahipsiniz diyo ama betayı kaldırıp tekrar indiridğimde yine beta kuruyor. Full sürümü kurmuyo?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kurulmak üzere benimde şimdi bakacağım.
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

İlk mesajı değiştirdim. Oraya bakarak yapabilirsiniz.
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

13.1 diyor versiyon doğrumudur ?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

beyler kodu girdim. birşeyler indirdi. sonrada Football Manager 2013 kuruluma hazırlanıyor diyor uzun zamandır. siz de beklediniz mi bu kadar ?
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by benbenim View Post
    beyler kodu girdim. birşeyler indirdi. sonrada Football Manager 2013 kuruluma hazırlanıyor diyor uzun zamandır. siz de beklediniz mi bu kadar ?
    Evet Muhammet ben de baya bekledim. Yeni fotolar ekledim ilk mesajıma. O son fotoda baya bi bekledim.
    FM Gazetesi

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

yalnız bende şu resimde kalıyordu. ben de oyunu açtım açıldı. 13.1 yazıyor , o resimdeki durum hala geçerli. bekliyor öyle

Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Aynen bende de öyle oldu. Steam'ı kapattım. Baştan açtım ve dolmaya başladı.
    FM Gazetesi

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Betayı silip baştan yükleyebilirsiniz. Neden yapmıyorsunuz ki? Kurulum DVDniz olduğu için problem olmaz.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    Betayı silip baştan yükleyebilirsiniz. Neden yapmıyorsunuz ki? Kurulum DVDniz olduğu için problem olmaz.
    benim dvd/cd room um yok. o yüzden indirmekle falan uğraşmayım baştan. zaten girdi oyuna.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    Ben öyle yaptım bir işe yaramadı. Yine anlattığımı yapınca düzeldi. Silip baştan yüklediğim halde BETA yazıyordu. Cache'yi de silmiştim.
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

yalnız bende şu resimde kalıyordu. ben de oyunu açtım açıldı. 13.1 yazıyor , o resimdeki durum hala geçerli. bekliyor öyle

ben bunu baya bekledim yüklemeyince iptal dedim.

beta indirdiğimiz key ile indiremiyormuyuz fullu :S

bu ekranı daha çok beklemek gerekiyor mu yoksa iptale basıp oyuna mı girelim?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

basın iptale. ben kapattım steam i baştan açtım. açtığımda yoktu şuan oyundayım.

tam 648.6 mb lık dosya güncelleniyor diyor doğrumudur acaba

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya

Beyler bu beta icin kullandıgımız kod ile tam sürümde ki aynı mı?
    You'll Never BeatThe Irish !

Arkadaşlar beta'dan full'e 380 mb dosya indirdi. versiyon 13.1.1 olarak gözüküyor.. doğru mudur acaba ?

İyide madem oyunu internetten indiricek CD deki dosyalar ne ozaman ? Amma saçma işmiş hayır ben CD den kurim steamden sadece aktivasyon yapsın sonrada updateler falan yine steam üzerinden yapılsın...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Evet, oyunun versiyonu 13.1.1'dir. Güncelleme oluyorsa zaten son versiyonuna kadar yükler zaten. Orjinal oyun almanın en güzel yanı da bu zaten.
    FM Gazetesi

Ben herşeyi yapıyorum ama oyunu full sürüme çevirmiyor. çünkü yükleme başlamak üzereyken şu uyarıyı alıyorum. Hata Kodu: -118 Sunucuya bağlanılamıyor, sunucu çevrimdışı veya internete bağlı değilsiniz. (internete bağlıyım)

Nesil
    2006
    Yer
    bursa

Oyunu yükledim sanırım ama nedense 380mb'lık bir güncelleme yaptı...Yani tam sürüm bu mu ? O zaman neden CD aldık ki biz...CD'den kurulum hiçbir işe yaramadı...

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by immortal86 View Post
    Oyunu yükledim sanırım ama nedense 380mb'lık bir güncelleme yaptı...Yani tam sürüm bu mu ? O zaman neden CD aldık ki biz...CD'den kurulum hiçbir işe yaramadı...
    Cd aldın çünkü key cd'nin içinde o keysiz oyunu oynayamazdın

27. Default

Arkadaşlar ben bir şey soracağım: Oyunu önce beta oynadım şimdi de kodu etkinleştirerek tam sürüme çevirdim oynuyorum. Yalnız oyunu başka bir bilgisayara yüklemek istediğimde ya da arşivime koymak istediğimde (oyunum kutulu ama cd nin hiç bir işe yaramadığını, sadece steam a yönlendirmeye yaradığını görünce üzüldüm, ben oyunun kurulumu olur diye tahmin ediyordum.) bunu nasıl yapacağım? Tekrar download etmem mi gerekecek steam dan. Daha önce download edilen kurulumları bilgisayarımda nerede bulabilirim? Yoksa oyunu arşive katmak ya da başka bir bilgisayara yüklemek için korsan mı indirmem lazım illa?

28. Default

Quote Originally Posted by yoshisu View Post
    Ben herşeyi yapıyorum ama oyunu full sürüme çevirmiyor. çünkü yükleme başlamak üzereyken şu uyarıyı alıyorum. Hata Kodu: -118 Sunucuya bağlanılamıyor, sunucu çevrimdışı veya internete bağlı değilsiniz. (internete bağlıyım)
    dns in google ın dns i ise steam a bağlanamazsın. türk telekom un dns lerini ayarla

195.175.39.39
    195.175.39.40

betayı sildim full sürüm ü yükledim ama hala oyunun giriş ekranında beta yazıyor yardımcı olabilecek var mı?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by JohnConner View Post
    betayı sildim full sürüm ü yükledim ama hala oyunun giriş ekranında beta yazıyor yardımcı olabilecek var mı?
    Anlattığım gibi yaptınız mı?
    FM Gazetesi

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri