1 ile 13 arası toplam 13 sonuç

Konu: Orta Saha Oyuncuları Tartışma Alanı

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Default Orta Saha Oyuncuları Tartışma Alanı

Bölümde konusu olmayan ve paylaşmaya gerek görmediğiniz (Çok fazla bilinen bir oyuncu olduğu için olabilir, Klübü astronomik bir rakam istediği için olabilir, Etkili bir oyuncu olmasına rağmen çok yaşlı olduğu için vs. gibi nedenlerden dolayı) oyuncularının istatistiki bilgileri, transfer bedelleri, iyi-kötü form durumları gibi konuları bu başlık altında değerlendirelim.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

paulo albarracin defansif orta saha perulu alianza takımında oynuyor. çok ucuza temin edebilirsiniz

jem karacan bu seride çok pahalı arkadaşlar eski serilerde 2-3 milyon sterline alırken şimdiyse 17 milyona alabildim. özelliklerinde de artış söz konusu.

2-3 gündür konusunu açmaya çalışıyorum ama nedense bir türlü açılmadı.

Ranheim'de Rosenborg'dan kiralık Fredrik Midtsjo var AMC mevkisinde herkese öneririm.

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Jem Karacan 6.75 M € Başkana getirtebiliyorsunuz Fenerbahçe'de.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Sivasspora ortasahayı toparlıyabilecek bir oyuncu arıyoruma arkadaslar onerılerınızı beklıyorum

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

İlk sezon Eskişehir de böyle kullandım kendisini 2. sezon ayrıldım takımdan.

Eğer doğru kullanırsanız nefis bir oyun sergiliyor Malecki ve ucuza alabilirsiniz.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2008
    Yer
    Kayseri

Romulo'yu deneyen var mı içinizde. Profili muhteşem ama maçlardaki performansını merak ediyorum.

Real Betis forması giyen Benat çok iyi bir orta saha.

Sahada varlığı insanın için rahatlatan isimler vardır ya, attığı paslarla ve oyunu rahatlatmasıyla bilinir genellikle. Şu sıralar oynadığım Betis kariyerinin yıldızıdır kendisi. 30+ maçta yaptığı 15+ asist rakamıyla ve mükemmele yakın profili ile dikkatimi çekti. Geriden çok iyi oyun kuruyor, standart orta saha olarak kullanıyorum ve o role de rahat uyum sağladı.

Oyundan çıkardığımda maçları biraz gerilerek izliyorum diyebilirim, sakatlanarak çıktığı Bilbao maçını 2-0'dan kaybetmişliğim var. O olmadığı zaman herkes birbirinin ayağına bakıyor, tıpkı Emre gelmeden Fenerbahçe orta sahasının aldığı hal gibi.

Menajeri sözleşmesine dikkatinizden kaçacak şekilde 17M£ serbest kalma maddesi koyabilir dikkat edin çünkü ben buna aldandım. Değeri sezon içinde 13M£ çıkıyor ki onun yeteneklerinin değeri 17M£'tan çok daha fazla.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Bu elemanı mutlaka değerlendirin. (Resim oyunda 2.sezona ait)
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Beyler, artık şu gizli özellikleri de göz önüne alarak paylaşacağınız oyuncuları belirleseniz fena olmaz. Misal; Kaka gibi bi profile sahip oyuncu vardır ama gizli özellikleri rezil durumda olduğu için oyunda hiç bi varlık gösteremez..

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

thomas drage diyorm ortasaha icin mutlaka inceleyin bu adamı ben Mc oyunkurucu hücum olarak oynatıyorm cok memnunum oynadıgım takım besiktas.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

andrea poli ve james mcarthur iyi performans sergiliyorlar

Mesaj Yetkileri