Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 41 sonuç

Konu: Hücum Oyuncuları Tartışma Alanı

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Default Hücum Oyuncuları Tartışma Alanı

Bölümde konusu olmayan ve paylaşmaya gerek görmediğiniz (Çok fazla bilinen bir oyuncu olduğu için olabilir, Klübü astronomik bir rakam istediği için olabilir, Etkili bir oyuncu olmasına rağmen çok yaşlı olduğu için vs. gibi nedenlerden dolayı) oyuncularının istatistiki bilgileri, transfer bedelleri, iyi-kötü form durumları gibi konuları bu başlık altında değerlendirelim.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Default vagener love

konuyu nereye açsam diye bir türlü karar veremedim buraya actım. her neyse 2.sezonun ortasına doğru ilerliyorum. sow arada gol atıyor ama bazen çıldırtıyor sağolsun. vagner love almayı düşünüyorum ? 17 milyona geliyor. ancak yaşı 29 , ve çalışkanlık ,agresiflik falan cok düşük ? ne önerirsiniz ?

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Sow'un o profil ile deli gibi atması lazım aslında ama en uygunu Darwin Quintero, Carlos Fierro'yu alabilirsn o fiyata hem yaşı genç hem daha cok gelir elde edersin.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

darwini gecen seride almıştım kanser etti beni. fierro cok deli bi oyuncu ama işte oda gelişmesini bekliyorsun

Nesil
    2006
    Yer
    Her Yerden

Nasıl bir tarz oyuncu aradıgına bağlı belli ki quinteroyu iyi kullanamamışsın

2012de 3 sezon üstüste altın ayakkabı almış oyuncudur

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quintero çok iyidir. FB'ye aldım yine bu oyunda da bakalım nolacak.

hızlı aralara sarkan bir poacer istiyorum. ve gol yüzdesi yüksek bir oyuncu. 4-2-3-1 oynuyorum tek forvette oynuyabilcek bir oyuncu. lacina traore nasıldır sizce ? yada nilmar falan ?

18 milyon € varsa benfica rodrigo tavsiye ederim sırf zihinsel geliştirmen bile yeter 4.5/5 nakit ver gerisini 48 ay taksik ben hangi takımla oynasam öyle yapıyorum sadece maaş bütçeni ayarlı tut alabilirsin(ispanyolca portekizce bilen yaşı gelmiş bi oyuncuyla tutoring yaptırınca zihinseli 18 oluyo poacher için hepsi) ben oyunu bırakınca sildiğimden foto koyamayacağım ama google'da aratırsanız çıkar heralde kullanan vardır illaki... / orcun arkadaşın dediği de rodrigoya en iyi yedek quintero oluyor... iyi oyunlar

Quote Originally Posted by gfblugano35 View Post
    hızlı aralara sarkan bir poacer istiyorum. ve gol yüzdesi yüksek bir oyuncu. 4-2-3-1 oynuyorum tek forvette oynuyabilcek bir oyuncu. lacina traore nasıldır sizce ? yada nilmar falan ?

hızı ve bitiriciligi ile quintero super olur hocam

arkadaslar bir arti bilgi trabzon da zamanında oynayan gutierrez in profili hicte fena sayılmaz yedek bir forvet arıyordum kendısını 875 k ya kadroma kattım ama aldıgı haftalık maası yuksek bir bakın derim...

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Çok bilinen bir oyuncu olduğu için konusu açılmamış sanıyorum Fierro'nun. Ama 5. sezon başındaki halini bir göstermek istedim. İnsan dışı gelişti.

Man City serbest kalma maddesini kullanarak aldı elimden maalesef 40 milyon euro'ya.
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Hakkaten insan dışı olmuş 10/10 fırsatçı hücumcuda tarihi baştan yazar bu profil 40m € çok aza gitmiş ama kar etmişsindir üzülme

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by mustangshelby View Post
    Hakkaten insan dışı olmuş 10/10 fırsatçı hücumcuda tarihi baştan yazar bu profil 40m € çok aza gitmiş ama kar etmişsindir üzülme
    6.75 milyona almıştım ben. 6 katı kâr ettik o ayrı tabii ama unutmuşum serbest kalma maddesi olduğunu. Dalgınlığıma geldi, kaptırdık adamı Son sezonunda üstelik 9 maçta oynamamasına rağmen hem gol hem asist kralı oldu ligde. Şampiyonlar Ligi'nde de gol kralı oldu. Keyfim kaçtı bu olaya

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Nesil
    2010
    Yer
    Kırşehir

Papiss Cisse'nin profilini yeni gördüm. Geçen yıl bitiricilik 17 idi şimdi 20 yapmışlar. Fm 12'de Huntelaar ile çok verim alıyordum malum bitiriciliği 20 ama hantal kalıyordu. Papiss Cisse onun atletik hali. Bir de ikisini aynı takımda oynatmak istiyorum, gol rekoru kırmak istiyorum hadi hayırlısı. Profili görünce gaza geldim

Nesil
    2012
    Yer
    Wien/Vienna

Default Lacina Traore

Galatasarayla kariyer yapıyorum her oyuncudan bir sekilde verim alabiliyorum fakat Ünal baskandan ricada bulundum ve lacina traore yı aldırttim...4-5-1 seklinde hücum futbolu oynuyorum İsmail Ünsal bile verim alıyorum ama lacina dan bir türlü verim alamıyorum..komple forvet hücum oynatıyorum adam bir türlü gol atamiyor özel konuşma hepsini yaptım...
    Yardımlarınız için şimdiden tskler

nedense galatasarayı yönetenler lacianayı alıyor bence sabret her oyuncunun bir patlama dönemi vardır

Nesil
    2012
    Yer
    Wien/Vienna

Hocam kac senedir bu oyunu oynuyorum ilk DEFA aliyorum Lacina yi ama Yavas Yavas pisman olmaya basliyorum

Quote Originally Posted by mustinho03 View Post
    Hocam kac senedir bu oyunu oynuyorum ilk DEFA aliyorum Lacina yi ama Yavas Yavas pisman olmaya basliyorum
    valla anzide oldugu için pahalı gelir diye hiç bakamadım özelliklerinede ama daha cok kanat organizasyonu olan bir taktik dene 4-2-3-1 bir gibi hem orta saha ve kanatlar daha iyi besler

Oyundaki özelliklerini görmedim ama gerçekte uzun boyuna bakmayın, arkası donuk ya da saga sola top indiren bir forvet niteliğinde değil kendisi daha cok fuleli ve topu onune aldıgı zaman dribling ile etkili olan bir oyuncu poacher bile diyebiliriz.

Nesil
    2006

Ben yıllardır bu oyunda hiçbir Avrupa takımında Neymar'dan verim alamadım. Bu seride de denemedim. Bazen dikiş tutmuyor.

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Bende almıştım ilk kariyerimde bu adamı.Tek forvet oynattım 4-2-3-1'de fena değildi.Besleyecek adam koy arkasına bir de öyle dene fırsatçı golcü ya da santrafor(yaratıcı forvet oldu galiba güncelleme sonrası)dene.Daha da kullanamazsan sat gitsin iyi para eder

Nesil
    2012
    Yer
    Wien/Vienna

Hocam özelliklerine Baktim komple forvet hucum oynayabiliyor,yaratici forvet,Poacher... Bi Poacher denemedim onuda deneyeyim bakalim napicak Lacina efe

Nesil
    2012
    Yer
    Samsun

Profiline baktım şimdi, pek de beğenmedim açıkçası Elmander daha çok iş yapar ondan. Kariyer verilerini paylaşabilir misin? Daha önce oynatanlar nasıl verim almıs skor bazında?

Nesil
    2012
    Yer
    Wien/Vienna

Daha yeni aldim Hocam 2 ay falan oluyor simdi taktigimide onun icin degistrimek istemiyorum Taktik tikir tikir isliyor bakalim isime yaramazsa mecburen saticam

Nesil
    2012
    Yer
    Samsun

Daha yeni aldim Hocam 2 ay falan oluyor simdi taktigimide onun icin degistrimek istemiyorum Taktik tikir tikir isliyor bakalim isime yaramazsa mecburen saticam
    Dil sorununu çözmesini bekle, Türkçe öğrensin biraz gene uyum sağlamazsa taktiğine satarsın. Dil sorunu çok etkiliyor.

Nesil
    2012
    Yer
    Wien/Vienna

hayvanat lacina samppiyonlar ligi macinda inter mailand 2 gol atti 1 tanede assist yapti maci 5-1 kazandim..firsatci golcu olarak oynattim..böyle giderse degismezim olur

Cm zamanlarından beri managerlik oyunlarının içindeyim ama bir türlü burak yılmaz'dan istediğim verimi alamıyorum; denemediğim taktik varyasyon kalmadı... Önerisi olan varsa seve seve

hayvanat lacina samppiyonlar ligi macinda inter mailand 2 gol atti 1 tanede assist yapti maci 5-1 kazandim..firsatci golcu olarak oynattim..böyle giderse degismezim olur

e dedik adam poacher

Quote Originally Posted by YakoRYV View Post
    Cm zamanlarından beri managerlik oyunlarının içindeyim ama bir türlü burak yılmaz'dan istediğim verimi alamıyorum; denemediğim taktik varyasyon kalmadı... Önerisi olan varsa seve seve
    Burak bende rekor üstüne rekor kırıyor.1 Sezonda 55 Gol.Fırsatçı Golcü olarak Oynatıyorum.ama ne oynatırsam oynatayım aatıyor adam.

Nesil
    2012
    Yer
    Wien/Vienna

Burak yilmazi Ben firsatci golcu oynatiyordum simdi lacina Form yukselince sag Acikta ice Kat Eden oyuncu olarak hucum oynatiyorum bazen Kanat destek verimde aliyorum

fierrodan ilk sezon verim alınır mı buragın yanında ?

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri