1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: maçta bazen kenar yönetim kapanıyor vs.

1. Default maçta bazen kenar yönetim kapanıyor vs.

arkadaşlar galatasaray ile kariyer açtım. maçlarda bazen (ikinci yarıda) kenar yönetim kapanıyor, bazen de olyuncu değişiklği-taktik eknraı vs kapanıyor. bursa maçını başladığım 11 ile bitirmek zorunda kaldım

ayrıca bir önceki maç bayern münih'i 7-2 yendim :S nasıl oldu ben de anlamadım. oyun saçmalaşıyor demekten çekiniyorum ama... öyle gibi.

Orijinal mı oynuyorsun oyunu?

3. Default

evet orijinal...

Nesil
    2006
    Yer
    Samsun

online rekabet modunda çok oluyor.

arkadaşlar bende konuyu yazmak için girdim.. sorun şu fm 12 veya daha önceki sürümlerde örneğin maça boşluklara pas at direktifiyle başladıysanız. devamında ayağa pas direktifini seçtiğinizde boşluklara pas silinip yerine ayağa pas seçeneği aktif oluyordu. bunda ise taktik ekranı tamamen kilitleniyor. ancak devre arasında direktif değişikliği ile kiitlenme olayını aşabilirsiniz. birisi bunu si forumlarına taşırsa iyi olur... iyi akşamlar

Quote Originally Posted by mcerdi View Post
    arkadaşlar bende konuyu yazmak için girdim.. sorun şu fm 12 veya daha önceki sürümlerde örneğin maça boşluklara pas at direktifiyle başladıysanız. devamında ayağa pas direktifini seçtiğinizde boşluklara pas silinip yerine ayağa pas seçeneği aktif oluyordu. bunda ise taktik ekranı tamamen kilitleniyor. ancak devre arasında direktif değişikliği ile kiitlenme olayını aşabilirsiniz. birisi bunu si forumlarına taşırsa iyi olur... iyi akşamlar
    Yabancılar açmış öyle bir konu, sonraki güncellemeye düzeltirler umarım, çünkü oynanışı çok engelliyor. Betada böyle bi sorunla karşılaşmamıştım.

Mesaj Yetkileri