Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 35 sonuç

Konu: Rodrigo | 21

Post Rodrigo | 21

Adı: Rodrigo

Kulüp: SLB (Benfica)

Pozisyon: Fırsatçı Golcü(poacher) / Merkezi Hücumcu(inside forward)

Oyun Başı Fiyatı: 6.5 milyon € Transfer Ücreti: 14/19 milyon €

Oyunu daha yüklemedim yarın denicem ama betasını arkadaşımda oynadım fırsatçı hücumcu/golcü bakımından carlos fierro,yaya sanogo vs boşuna uğraşmamıza gerek yok sadece fiyatı sorun mental gelişti mi gözümüzü kapasak gol
    Last edited by Kaka Leite : 03.Kasım.2012 at 22:40

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Gerçekten fenaymış ama 20 m çok para

orası öyle abi ama belki lerki senelerde alınabilir takım satılığa koyar ya da sırf 20m bu adama ayırırsın başka bölgeler hariç bence değicek bi oyuncu

Fena bişeymiş ya, bu herifi almam lazım Tam Galatasaray için aradığım forvet, ileriye top at gerisini düşünme. Oyun yapıma acayip uyar.

Büyük ihtimal FM'nin şişirdiği adamlardan biri daha Oyun içinde büyük ihtimal harika bir forvettir, bir ara denemek gerek.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Dave S Mustaine View Post
    Büyük ihtimal FM'nin şişirdiği adamlardan biri daha Oyun içinde büyük ihtimal harika bir forvettir, bir ara denemek gerek.

Şişirildiğini sanmıyorum Benfica maçlarını ara sıra takip ettiğimde göze çarpan bir futbolcu. Özellikle top sürme konusunda çok iyi.

bu da videosu he bi iki şutu adama çarpmış gösteriyolar ama olsun biz oyunumuza bakalım http://www.youtube.com/watch?v=5QUDF5IRA1M

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Gol makinesi olur bu adam.
    FM Gazetesi

Quote Originally Posted by mustangshelby View Post
    Şişirildiğini sanmıyorum Benfica maçlarını ara sıra takip ettiğimde göze çarpan bir futbolcu. Özellikle top sürme konusunda çok iyi.
    Ben de bir iki maç izledim ama bu profilin hakettiği değeri vermemişti açıkçası Belki normalde çok iyi bir oyuncu olabilir tabi bilemem.

rodrigo en son 19 yas altı dunya kupasında sampiyonluk yasadı ve yanılmıyorsam turnuva da gol kralı oldu.Benfica gibi yetenek avcısı cakal takım gıdım rodrigo yu real madrid den 4-5 mılyon euro gıbı bır fıyata transfer ettı onumuzde kı senelerde adını ınanın sıkca duyacagımız genc bır yetenek...

Quote Originally Posted by slayer34 View Post
    rodrigo en son 19 yas altı dunya kupasında sampiyonluk yasadı ve yanılmıyorsam turnuva da gol kralı oldu.Benfica gibi yetenek avcısı cakal takım gıdım rodrigo yu real madrid den 4-5 mılyon euro gıbı bır fıyata transfer ettı onumuzde kı senelerde adını ınanın sıkca duyacagımız genc bır yetenek...
    Ben ona bişey demiyorum zaten, ileride çok iyi bi oyuncu olabilir tabi ama bu profil 25 yaşlarında avrupanın üst düzey forvetlerinde anca oluyo. 21 yaşında böyle bi profilinin olması fazlasıyla şaşırttı beni. Tabi ca ve pa ya bakmadan bişey söylemek doğru olmaz ama bu senenin en can yakıcak forvetlerinden olacağı kesin. Şişirdiği derken tamamen tüm özellikleri şişirilmiş anlamında değil, bu yaşta bu özelliklerin şişirme olabileceğini söylemek istemiştim.

siz deyince aklıma geldi baktım editor(oyunun)'de 140 ca -9 pa gösteriyo e daha ne olsun

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

Videodan seyrettiğim kadarıyla profili fazlasıyla abartı o kadar hızlı değil bir kere bariz bitiricilik desen o da yok neden böyle bir profil yapılmıs anlamadım tabi uzun zaman seyretmek gerekir bir yandan ama izleyince bazı özellikleri hakkında da fikir sahibi olursunuz en azından. Her neyse oyundaki durumuna söylenecek söz yok heralde her takımda oynar.

Nesil
    2006
    Yer
    Her Yerden

RodrigoL

Fiyatı iyiymiş

Fiyatı sorun o kadar yalnız gerçekten türkiyeye gelirse güzel manşetler olur; "rodriGOL ağlarla buluşamadı..." gibi @serkan abi orası öyle belki ilerde sağlam bir oyuncu olabilir ama fm'de bir sürü adam oldu böyle en yakın örnek benficada takım arkadaşı oscar cardozo heralde portekizlileri geçelim benficalı gözlemcilerde bir narsistlik var

21 yaşında böyle bir profil Komiser Ohara'yı hatırlattı bana da. Üstelik 160-180 arası pa olacağına ve henüz 140 ca'da olduğuna göre; Komiser Ohara yüksek ihtimalle Amir Ohara, hatta Müdür Ohara olacak.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

13.75m€ ya Real Madrid almış bende 2. sezon.

Emre Çolak ve Semih Kaya'ya abartı diyen arkadaşa gelsin bu profil.

bıkmadınız alakalı alakasız her oyuncuyu birbiriyle kıyaslamaktan.

İşte önceki senenin Rochina'sı.Bu adam ne gizli forvet oynar be.

Quote Originally Posted by berkay123456 View Post
    İşte önceki senenin Rochina'sı.Bu adam ne gizli forvet oynar be.
    Zaten en nefret ettigim ozelligi gol atamicagi zaman sol kanada yardira yardira gidip orta acmasi, oglum o kadar ozel yetenek vermisler girsene iceri diyorum her seferinde

Dostum sağ açığa koy bu adamı ve gizli forvet oynat.Sonra olacakların tadını çıkar.

Aman Allah'ım diyorum sadece. Adama laf ettim diye hırslandı heralde

Aman Allah'ım diyorum sadece. Adama laf ettim diye hırslandı heralde
    ötesi yok bence

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Rodrigo ilerleyen sezonlarda Müthiş özelliklere sahip bir oyuncu haline geliyor, tek handikapı oyun başladığındaki yüksek bonservis bedeli. 2016'dan
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Chelsea 51M TL'ye satın almış ilk sezon Editörle takım değiştirme var mı

Ben hiç oynamadım bu oyuncuyla.romelon nickli arkadaşın kariyerini takip ediyordum.Onda çok basit goller kaçırıyordu.

bazen uyum süreci en fazla yarım sezon gibi olabiliyo bildiği dil ve gittiği ülkeyle de alakalı sanırım. onun haricinde tutoringle soğukkanlılık çalıştırılırsa çok daha rahat mental gelişebiliyo

2015teyim chealse 26 milyon tlye satıyor. Saldıracağım Sol ya da sağ önde oynatmayı düşünüyorum. Krasic ve victor fischeri satacağım.

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Oyunun en saglam forvetlerinden tartışmasız.Ancak şişirildigini düsünüyorum gelecekte Poacher özellikleri 17-18in altına düsmüyor hiçbiri.
    Last edited by attirson : 11.Mart.2013 at 20:31

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri