1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: Savunma yapabilen var mı?

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Default Savunma yapabilen var mı?

Öncelikle herkese iyi günler,kurduğum taktikler üzerinde birçok değişiklik yaptım ancak savunma yapamıyorum.Her maç rakip,kalemizde aşırı derecede pozisyon buluyor,sizde ne durumda?

sağ ve sol beklerini diğer takımın kanat oyuncularına markaj yaptır etkili oluyor yoksa çok pozizyon yiyorsun...

Galatasaray'la kariyerdeyim. 9 maçta 4 gol yedim. Galatasaray'ın savunması çok başarılı. Nazar değmesin

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

Kendi yapmış olduğum taktik olan ganghan style ile şuana kadar 7 lig maçında 2 gol yedim , şampiyonlar liginde 2 maçta 2 gol yedim. Hazırlık maçlarında da 6 maçta 3 gol yedim. Tavsiye ederim taktik iyi defans yapıyor ama gol atamıyorum

Saygılar...

Sanırım sezon öncesini iyi geçirirseniz gol atmada problem yaşamıyorsunuz. Takım uyumu çok önemli

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

4 gol atıp 5 gol yiyen biri olarak sorun ya taktiğimizde ya da oyunda bir bug var
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    4 gol atıp 5 gol yiyen biri olarak sorun ya taktiğimizde ya da oyunda bir bug var
    olabilir,özellikle kalecileri hiç beğenmiyorum üstüne gelen topları nasıl içeri alıyorlar anlamak mümkün değil

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

Taktiklerde ya geniş alan ya da savunman ileride ise sorun yaşayabiliyorsun. Ben Hajduk gibi savunması pek iyi olmayan bir takımda normalin biraz altında genişlik, normalin biraz altında defans çizgisi ile 7 maçta 3 gol yedim ama 11 gol falan atabildim.

Nesil
    2012
    Yer
    Trabzon

ben de hücumda kısır müdafaada iyiyim. 6 maçta 7 gol atıp 3 gol yedim.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Ben de 7 maçta 13 gol atıp 10 gol yedim.

Nesil
    2006

Danimarkada bir kulübü yönetiyorum, kendimden kat kat güçlü Kopenang ile oynattım. 70 dakika rakibe sadece uzaktan şut çektirdim; ama oyuncularım yorulunca tehlikeli pozisyonlar verdim. Çok fazla defansif oyuncu ve katı savunma uygulayınca başarılı sonuçlar alabiliyorsun. Talimatlara bağlı birazda.

Mesaj Yetkileri