Sayfa 4 / 12 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 344 sonuç

Konu: Bandırma Futbol Akademisi

Spor Toto Süper Lig
    28. Hafta

Özel bir güne denk geldi bu karşılaşma. Hem doğum günümde oynanıyor oluşu, hem de takımın başındaki 100. resmi karşılaşma oluşu anlam ve önemini birer kat daha arttırdı benim adıma. Oyuncularım da sağ olsunlar ellerinden gelenin en iyisini yaptılar güçlü rakibimiz karşısında. Galatasaray çok başka bir oyun oynuyor, ligde zirvede, en çok gol atan, en az gol yiyen takım. Böyle bir takıma karşı nasıl oynamamız gerekiyorsa öyle oynadık, puan almaya da çok yaklaştık ancak Elmander'in golüne engel olamadık. Sonuca ulaşamasak da oyuncularımın gösterdiği mücadeleden dolayı çok memnunum.

Spor Toto Süper Lig
    29. Hafta

Şu ss'leri paylaşmaya bile utanıyorum, yorum falan yapamam bu karşılaşmaya. Tek kelimeyle rezalet!
    Karcemarskas'ın çıkardığı her pozisyona karşılık bir gol yedi resmen takım... Ama öfkemden nasibini aldılar ve alacaklar! Gelecek haftalarda tolerans yok kimseye, ayakları yere basacak herkesin.

Spor Toto Süper Lig
    30. Hafta

Gaziantep faciasını bir nebze olsun hafifletti oyuncularım bu galibiyetle. Dizginleri ele almak daha kolay oluyor genç bir takım yönetirken. Yaşı ilerlemiş, tecrübeli ve üst seviye oyunculara söz geçirmek çok daha zor. Kızılcık sopasını gösterince kendilerine geldiler

Son galibiyet takımımızı 6. sıraya taşıdı. Zor ama önümüzdeki Orduspor'u geçme şansımız hala mevcut, eğer 5.liğe yükselebilirsek Avrupa Ligi'nde mücadele etme hakkı elde edebiliriz. Çünkü Türkiye Kupası finali Galatasaray-Fenerbahçe arasında oynanacak. Ligde kalmayı da matematiksel olarak garantiledik. Antalyaspor'a karşı ikili averajda üstünüz, yani hedefimize dört hafta önceden ulaştık.

Spor Toto Süper Lig
    31. Hafta

Vasat geçen karşılaşmada bulduğu fırsatları daha iyi değerlendiren Eskişehirspor, Kamara'nın golleriyle sahadan galip ayrıldı. Takımımızda kiralık olarak bulunan oyuncuları motive etmekte güçlük çekiyorum. Bu sebeple son maçlarda pek şans veremedim düzenli oynayan oyunculara.

Spor Toto Süper Lig
    32. Hafta

Ligin dibinden kurtulmak için büyük çaba sarfediyordu Akhisar son haftalarda, bu dönemde Galatasaray'ı bile yenmeyi başardılar ancak ipin ucu baştan kaçmıştı. KArşımızda oldukça diri göründüler, pozisyon üretmekte zorlandığımızı söyleyebilirim. Karşılaşmanın son 15 dakikasında risk aldım, 3 forveti aynı anda sahaya sürdüm. Rakip ceza alanında etkinliğimiz de arttı bu değişiklikle, 85. dakikada da Ahmet Kuru ile karşılığını aldık. Bu galibiyetle ligin 6. sırasına yükseldik tekrar.

Nesil
    2012
    Yer
    Ankara - Mersin

Hocam az daha zorlasan Avrupa Ligine katılıcaz

Quote Originally Posted by XelcukGS View Post
    Hocam az daha zorlasan Avrupa Ligine katılıcaz
    Sıka sıka bi' hal olduk, çatlıcaz kalıcaz

Spor Toto Süper Lig
    33. Hafta

Kadro kalitesinden beklenmeyecek şekilde ligde kalma mücadelesi veren Trabzonspor'a bir darbede bizden geldi. Sezonun ilk yarısında evimizde konuk ettiğimizde bireysel performanslar sonucu belirlemişti, özellikle Halil Altıntop çok etkili oynamıştı. Bu kez aynı hataya düşmedik, gerekli önlemleri alınca oyunun kontrolü bize geçti. Yerinde hamlelere doğru reaksiyon verdi takım, 2-0'lık güzel bir galibiyet aldık ligin son haftalarında.

Ligin son haftasında Gençlerbirliği'ni konuk ediyoruz. Avrupa Ligi şansı için yarışa girdiğimiz Orduspor ise Büyükşehir Bld. takımına konuk olacak. Çok kritik karşılaşmalar var, heyecan dorukta Süper Lig'de!

Nesil
    2012
    Yer
    Ankara - Mersin

Şimdiden hayırlı olsun demek istiyorum 2. ligden Süper lige kadar dur durak bilmeden her seneyi dolu dolu geçirerek şimdide Avrupa Ligine katılma hakkı eldetmen gerçekten olağanüstü bir başarı tebrikler...

Şimdiden hayırlı olsun demek istiyorum 2. ligden Süper lige kadar dur durak bilmeden her seneyi dolu dolu geçirerek şimdide Avrupa Ligine katılma hakkı eldetmen gerçekten olağanüstü bir başarı tebrikler...
    Çok uğraştık ama olmadı maalesef Son hafta sürprize yer vermedi Orduspor, zorlu karşılaşmayı kazandı, kendisi Avrupa Ligi'ne, Büyükşehir Bld. kümeye yol aldı.

Spor Toto Süper Lig
    34. Hafta

Sezon kapanışını seyircimiz önünde yaparken onlara güzel futbol, güzel skorla veda etmek istemiştik. Oyun anlamında pek bekleneni veremesek de sonuca ulaşmayı başardık kritik anlardaki başarılı son vuruşlarla. Epik bir sezonu geride bırakmanın haklı gururu var üzerimizde. Güzel bir tatili hak etti tüm oyuncularım

Son haftaya kadar hem düşme hattında, hem avrupa kupalarına katılım hakkı için mücadele nefes kesti. Rakibimiz Orduspor sürprize izin vermedi, deplasmandan galibiyetle ayrıldı ve Avrupa Ligi'ne katılacak son takım olmaya hak kazandı. Bu sonucun bir de diğer tarafı var. Trabzonspor'la aynı puanda kalan Büyükşehir Bld. lige veda eden takım oldu bu sonuç sonrası.

UEFA'ya gitmeyi kılpayı kaçırsan da iyi bir sezon geçirdin kesinlikle.
    Devre arası kesinleşen transferlerinden Ömer çok iyi bir kaleci.Aykut'un yerine şans verirsen kesinlikle daha iyi bir performans sergiler.Ayrıca kaleni rahatlıkla bir 10 sene idare edersin.
    Yeni sezon şimdiden hayırlı olsun

Nesil
    2012
    Yer
    Ankara - Mersin

Quote Originally Posted by Deus Dominus View Post
    Çok uğraştık ama olmadı maalesef Son hafta sürprize yer vermedi Orduspor, zorlu karşılaşmayı kazandı, kendisi Avrupa Ligi'ne, Büyükşehir Bld. kümeye yol aldı.
    Kendimi o kadar gaza getirmiştim ama olsun hocam 2 sezonda harikalar yarattın burdan bide takımı Avrupaya yollasaydık çok yorucu olabilirdi 1 sezon dinlensinler seneye zaten bu hızla hepsi olur

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Çok iyi bir yerde bitirmişsin hocam tebrikler. Trabzonspor da az kalsın düşüyormuş

Çok teşekkür ederim yorumlarınız için. Transfer çalışmaları oldukça uzun sürdü, tamamlamadan parça parça paylaşımda bulunmak istemedim Sezon öncesi beklentiler üzerine yönetimle yaptığımız toplantıda bu sezonu üst bölümde bitirebileceğimize inandığımı dile getirdim. Güzel şeyler duyunca başkan kesenin ağzını biraz araladı
    8.5 milyon TL transfer bütçesi, 700bin TL aylık maaş bütçesi sundu kullanımımıza. Zaten cimri adamım, hepsini kullanma gibi bir niyetim hiç olmadı, ama elimizi de güçlendirdi bu dönemde. Bakalım kimler gelmiş, kimler gitmiş.

İlker, Ömer ve Ertuğrul ile kalemizi uzun süreliğine garanti altına aldığımıza inanıyorum. Bu transferler sonrası Emirhan tekrar kiralandı, Aykut'un da satışına izin verdim.
    __________________________________________________ _______________________

Savunma hattımızı geçen yıl yeterince beslemiştik. Eksilen mevkilere takviye yapmak yeterli oldu. Sol bek İsmail'i kiralık ya da tamamen almak için büyük çaba sarfettik ancak son dakikada Antalyaspor olaya dahil olup oyuncunun aklını çeldi. Biz de yerine alternatifi Karabükspor'da bulduk. İshak da Süper Lig için iyi bir bek. İlhan ise geleceğimiz diyebilirim. Geçen sezondan beri yakından takip ediyorum. Yaşına göre çok iyi özelliklere sahip ve saha içindeki oyunu da çok iyi. Genç kadromuzda önemli isimlerden biri olacağına eminim.

En çok takviyeyi orta alana yaptık, yapmışız... Futbol direktöründen transfer görevini almayı unutunca birkaç transfer de o yaptı, biraz şişirdik orta alanı. İnşallah ileride sıkıntıya sebep olmaz. Sağ kanatta geçen yıl biraz problem yaşadık diyebilirim. Direkt o mevkinin oyuncusu olmadığı için ya forvetten, ya ters kanattan oyuncularla eksikliği gidermeye çalışmıştık. Bu yıl Burakcan ve Merthan ile sağ kanadımızı da fazlasıyla güçlendirdik. Asıl hedefim Serdar Gürler'di, oyuncunun aklını çelmeyi de başardım ancak Elazığspor Nuh diyor, peygamber demiyor... 5.750 m TL'den bir kuruş aşağıya inmeyince vazgeçtik transferinden

Ahmet Kuru ve Koray ayrıldı takımımızdan, yaşları da ilerlemişti zaten. Tek forvetli bir sistemde oynadığımızdan Bertul ve Şahin yeterli olacaktır normal sezonda ancak her duruma karşı tedribi almak gerek diye düşündüm. Bursaspor'un genç forveti Okan Deniz'i de kiralık olarak alternatiflerimiz arasına aldık. Diğer iki arkadaşa gelince... Bunlarda gençlik gelişim şeysi personelimizin sürprizleri. Ben sıksam ne olacak, adamlar arkamdan iş çeviriyor. Yabancı almıcaz dedik, gitti Kosta Rika'dan ikinci lig topçusu getirdi Cemal'e ise kanım ısındı biraz. Üstünde durursak bir pivot olacak gibi duruyor.

Yeni transferlerden İlker Sayan Turgutluspor'a kiralandı, önümüzdeki günlerde Okan Derici de kiralık olarak ayrılabilir. Çok fazla alternatif mevcut, yedek kulübesinde çürümelerini istemem bu genç yaşta.

İki tam takım çıkaracak genişlikte kadro oluşturduk. Ekstra alternatiflerimizde kale için İlker, forvet için Okan Deniz, bir de altyapıdan yetişen Ali Osman var. 25 kişilik genç, dinamik bir ekibe sahibiz.

Gayet verimli bir hazırlık dönemi geçirdik. Yalnızca sağ bek Selim ve sol açık Ömer Ali sakatlıklar yaşadılar, o sakatlıklarda hazırlık maçlarında ikili mücadele kaynaklı, kısa vadeli problemler. Hazırlık maçlarındaki performansı değerlendirecek olursam takviye fazla olduğundan şu an için tam uyumlu oyun sergilediklerini söyleyemem. Zamanla taşlar yerine oturdukça oyunumuzda iyileşecektir.

Spor Toto Süper Lig
    1. Hafta

Lige başlangıcı maalesef iyi yapamadık. Yeni yükselen Adanaspor karşısında pozisyon üretmede dahi zorlandık. Özellikle hücum bölgesinde görev alan oyuncuların birbiriyle uyumsuz oluşu etkiledi oyunumuzu. Ayrıca Burakcan çok huysuz bir adammış, sürekli bir şeylerden şikayet halinde, can sıkacak gibi duruyor ilerleyen günlerde. Söz geçirmeyi başaramadım henüz.

Spor Toto Süper Lig
    2. Hafta

Başa baş bir mücadele ortaya koymayı başarsak da son vuruşlardaki kalite farkı kendini gösterdi. Hücumda daha etkili olan Bursaspor Bekir'e çarparak ağlarla buluşan top ile 1-0 galip geldi.

Spor Toto Süper Lig
    3. Hafta

Güçlü rakibimiz karşısında ilk yarı işler yolunda gitmedi, erken bir golle, savunma hatasından gol yedik. İkinci devrede daha derli toplu bir görüntü sergiledi genç oyuncularımız. Bertul'un boşalttığı alanı iyi değerlendiren Zeki, çok şık bir vuruşla karşılaşmada eşitliği sağladı. İlerleyen bölümde iki tkaımda kazanmak adına hamleler yapsa da eşitlik bozulmadı ve puanları paylaştık.

Spor Toto Süper Lig
    4. Hafta

Çok kötü bir sezon açılışı oldu takımımız adına, fikstür de nasıl denk geldiyse birbiri ardına ligin üst seviye ekipleriyle karşılaşıyoruz. Sahamızda konuk ettiğimiz Eskişehirspor'a Nobre'nin beleş golüyle mağlup olduk... Savunma ayakta uyurken boştaki topa dokundu ve karşılaşmadaki tek golü kaydetti. İlk 4 haftada tek puan alabildik ve şu an ligin son sırasındayız

Spor Toto Süper Lig
    5. Hafta

Nihayet şeytanın bacağını kırdık! Hala kadroyu oturtabilmiş değilim, sürekli yeni arayışlar içerisindeyim. Sakatlık sorunlarının da baş gösterdiği şu dönemde daha geri plandaki isimlerde fırsat bulmaya başladı. Bu fırsatı değerlendiren ilk oyuncu Okan Deniz oldu. 12. dakikada hakemin tartışmalı penaltı kararıyla geriye düştük, ilk yarı berbat bir oyun vardı.
    Devre arasında yedikleri azar kendine getirdi oyuncuları, önce kornerde Hasan'ın altıpasa gönderdiği topa doğru zamnalamayla vuran Okan eşitliği sağladı. İkinci golümüz Hasan Türk'ün rakip ceza sahası içinde sakatlanmaya çalışılmasıyla oluştu. Nasıl olduysa orta hakem sarı kartı bulunan ve %100'lük gol pozisyonunda rakibine arkadan müdahale yapan oyuncuyu atmayı akıl edemedi. Her neyse homegrown oyuncumuz Ali Naci penaltıyı gole çevirerek öne geçmemizi sağladı. Sert oyununa devam eden İbrahim Kaş penaltı pozisyonunda yırtsa da ortasahada yaptığı bir müdahale sonrası oyun dışı kaldı. Rakip eksik kalınca daha rahatladık, son golümüz de Hasan Türk'ün savunma arkasına gönderdiği topta Okan Deniz'in şık vuruşuyla geldi. İlk galibiyetimize muhteşem bir ikinci yarıyla ulaştık, bu özgüvenimize de etki edecek bir sonuç oldu.

Bu maçı da kaybetseydik psikolojik olarak sıkıntılı günler bizi bekliyordu... Moralleri biraz olsun toparladı Kayseri deplasmanındaki güzel oyun ve galibiyet. İnşallah bu maç çıkışımız olur.

Nesil
    2012
    Yer
    Ankara - Mersin

Hocam önceki seneyle kıyaslarsak kötü bir başlangıç yapmışız ama üstesinden geleceğine inanıyorum başarılar

Hocam önceki seneyle kıyaslarsak kötü bir başlangıç yapmışız ama üstesinden geleceğine inanıyorum başarılar
    Evelallah her sorunun üstesinden geliriz, yeter ki zaman ve motivasyon olsun. Yalnız üstesinden gelemeyeceğim bir durumla karşılaştım, kayıtlı oyunum açılmıyor. 3'lü kayıt sistemiyle her ay otomatik kaydı alınıyordu, mecburen bir ay geriye döneceğiz... Bu da 1 Eylül 2015'e, Beşiktaş maçı sonrasına tekabül ediyor. Oynadığımız ve sonuçlarını paylaştığımız son iki karşılaşma uçtu anlayacağınız

Spor Toto Süper Lig
    4. Hafta

__________________________________________________ ________________________

Spor Toto Süper Lig
    5. Hafta

__________________________________________________ ________________________

Tekrar oynadım iki karşılaşmayı elde olmayan sebeplerden, iki beraberlik aldık. Hala galibiyetimiz yok, gol atmakta büyük güçlük çekiyoruz, hatta pozisyona girmekte bile zorlanıyoruz. Çok erken goller yeyip geri düşüyoruz. Bu problemleri çözmek gerek en kısa zamanda.

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Kötü bir başlangıç olmuş.

Quote Originally Posted by Juan Moraes View Post
    Kötü bir başlangıç olmuş.
    Sorma, gelen-giden çok olunca ciddi uyum sorunu yaşıyoruz. Oyun planımız geçen yıl ile benzer olsa da sahadaki oyun maalesef aynı değil, zamanla oturacak inşallah.

Spor Toto Süper Lig
    6. Hafta

Kanat oyuncularından beklediğim performansın yarısını bile alamıyorum, o sebeple taktiksel düzende köklü bir değişikliğe gittim bu karşılaşma öncesi. Sahada gerçekten ne olup bittiğini görmek için de 90 dakikanın tamamını takip ettim.
    İlk 15-20 dakikalık bölümde Trabzonspor topa sahip olan taraftı, ancak büyük bölümünde kendi yarı sahalarında çevirdiler topu. Özellikle sol kanadı kullanmak için çaba sarf etseler de İshak'ın yerine müdahaleleri ve Bekir'in gerekli desteği vermesiyle etkinlik kuramadılar. Zaman ilerledikçe topu tutmaya başladık, özellikle orta alanda başarılı top kapma girişimleri kontratak şansları yakalamamızı sağladı. Bertul'un son dönemdeki ciddi düşüşüne Okan Deniz'in son vuruşlardaki beceriksizliği eklenince çok net pozisyonları harcamış bulunduk. Rakibimiz ilk yarıda yakaladığı tek pozisyonu genç stoperimiz İlhan'ın umursamazlığı sayesinde gole çevirerek 1-0 önde gitti soyunma odasına. Anlayamıyorum yüzü kaleye dönük bir şekilde topa hareketlenen stoper neden müdahalede bulunmaz, neyi bekler... özellikle de rakibi 10-15 metre gerideyken.

İkinci yarıda yine oyunun hakimi takımımızdı, ancak yine aynı durum devam etti. Son vuruşlar dağa taşa gitti... Anlam veremediğim başka durumlarda oldu, mesela Okan Deniz'in bir rakibini çalımlayarak dribling halinde ceza sahasına girmesi, kaleciyle karşı karşıya kalacakken, hatta içeri çevirip Bertul'a asist yapma şansı da varken topu bırakması... Resmen ceza sahasına girdikten sonra topu geride bırakıp koşusuna devam etti, artık ayaklarına mı dolaştı başka şey mi düşündü bilemiyorum ama beni çıldırttığı kesin. Yine iki pozisyonda kaleciyle karşı karşıya iken birinde pas vermeyi denemesi, birinde de şut çekmek yerine rakibin topu kapmasını beklemesi işin suyunu çıkardı... Son dakikalardaki bunaltıcı baskımız sonrası kullandığımız bir köşe vuruşunda arka direkte Abdülkerim'in kafa vuruşunu çizgi üzerinde çıkaramadı Onur ve fazlasıyla hak ettiğimiz karşılaşmadan en azından bir puanı kurtarmayı başardık.

Çok uzun bir maç yazısı oldu farkındayım ancak oyuna olan pozitif düşüncemi ciddi anlamda sarstı bu son karşılaşma. Çok anlamsız şeyler olup bitiyor maç motorunda. Atıyorum solak bir oyuncu solunda takım arkadaşı olmasına rağmen, pasları kısa, yaratıcılığı düşük, direkt topları nadiren ayarlı olmasına rağmen sağ ayağıyla topu diğer kanattaki hayali arkadaşına göndermeyi seçebiliyor. Ya da pas opsiyonu varken rakibine sırtını dönüp beklemeyi, topu alan bir rakibe hiç kimse baskı yapmazken bir başka oyuncuya üç kişi baskı yapmayı tercih edebiliyor. Savunma arkasına atılan bir topta stoper arkasını dönüp hareketlenene kadar çok alakasız bir pozisyondaki rakip koşup boş pozisyonda golü atabiliyor. Ya da açtığınız bir orta takım arkadaşınızın sırtına çarpıp rakibe geçebiliyor, üstelik bu vatandaş topun kendine çarptığını fark etmeden oyununa devam edebiliyor

Çok dolmuşum, bir şekilde çözücez problemi, inadım inat. Canına okuyacam oyunun!

Spor Toto Süper Lig
    7. Hafta

Yine karşılaşmanın tamamını izlemeyi tercih ettim, bu kez moral ve form durumuna pek bakmadan elimdeki en güçlü oyuncuları (fiziksel anlamda) sahaya sürdüm. Savunma anlamında mükemmele yakın bir maç çıkardık diyebilirim. İshak ve Ozan kanatları etkisiz hale getirirken, onların engel olamadığı orta girişimlerini İlhan ve Hasan Erbey toplamayı başardı. Stancu ve Barral çok etkili forvetler, özellikle Barral savunulması güç bir oyuncu. İkisi de hücumda sabit beklemiyor, sürekli geziyor, geriye geliyor oyunu açıyor takımı adına. Stoperlerimin mevkilerini kaybetmemeleri adına bu iki oyuncuyu marke etmemelerini söyledim, ön libero Bekir de Barral ile adam adama oynadı, sonucunda hücum güçlerini kırmayı başardık.
    2-1'lik galibiyetten dolayı çok mutluyum, skor çok daha büyük bir farkla da sonuçlanabilirdi biraz daha etkili olsaydık son vuruşlarda ancak galibiyetin getireceği özgüven 2-3 golden çok daha önemli.

Spor Toto Süper Lig
    8. Hafta

Spor Toto Süper Lig
    9. Hafta

Resmen çözüldük, hiçbir hamle tutmamaya başladı. Taktiksel anlamda köklü değişiklikler yapmak gerekecek sanırım çünkü oyun düzenimiz işlemiyor rakipler karşısında.

Spor Toto Süper Lig
    10. Hafta

Çok önemli bir karşılaşmadan 3 puanla ayrılmayı başardık. Nihayet özlenen takımı sahaya yansıtabildik, formasyondaki değişiklik işe yaradı gibi. Çift ön liberoyla oynayan takımları açmak çok güç oluyor, ilk golü bulana kadar oldukça sıkıntı çektik.

Son galibiyet çok kritik oldu, olası bir mağlubiyette düşme potasının içinde bulacaktık kendimizi. Hala risk var, bir an önce kendimizi toparlamamız lazım. Çok kolay gol yiyoruz, özellikle bireysel hataların fazlalığı canımızı yakıyor... Bu konuda elimden de bir şey gelmiyor rotasyon harici. Genç oyuncuların dezavantajı da burası, daha çok tecrübeye ve zaman ihtiyaçları var açıklarını kapatmaları için.

Tesisleşme konusunda yatırımlarımıza da devam etmekteyiz. Antrenman sahalarımız yenilendi ama durmak yok, kulübü daha ileriye taşımak, oyuncularımızın gelişimine katkıda bulunmak amacıyla alt yapı tesisleri için yeni düzenlemeler yapılacak sezon sonu. Ayrıca zemininde tekrar düzenlenmesi talebimi olumlu karşıladı yönetim, mevcut zeminde sıkıntı yaşıyoruz zaman zaman, sakatlıklara sebebiyet verebiliyor.

Spor Toto Süper Lig
    11. Hafta

Göztepe karşısında 3 puanı kazansak da oyun anlamında pek bekleneni verebildiğimizi söyleyemeyeceğim. Şansımızın da yardımıyla galibiyete ulaştık, oyuncuların saha içindeki tedirgin, gergin halleri oyunlarına da yansıdı. Yoğun bir tempo içindeyiz, 3-4 gün arayla maçlar oynanıyor Türkiye Kupası ön elemelerinin de olması sebebiyle. Buna istinaden biraz daha anlayışla karşılıyorum durumu.

Ziraat Türkiye Kupası
    2. Ön Eleme Turu

2. ön eleme turu için oldukça şanssız bir kuraydı İ.B.B. Geçen yıl lige veda etmiş olsalar da oldukça etkili hücum silahlarına sahipler. Büyük bölümü dengede geçen müsabakayı ikinci yarıda oyuna dahil olan genç Okan'ın ayağından bulduğumuz golle kazandık. Artık karşılaşmanın uzatmalara gideceği düşünülürken 90+1'de takipçiliğini konuşturup takımımızı bir üst tura taşıyan golü kaydetti.

Gelecek tur adına daha ümitliyiz, iç sahada İskenderun D.Ç. konuğumuz olacak.

Spor Toto Süper Lig
    12. Hafta

Yoğun maç temposuna ayak uydurmakta zorlansak da Gençlerbirliği karşısında çok etkili oyun oynadık. Erken gelen golünde bunda katkısı olduğunu söylemeden geçemem. İlk yarı sonlarında eşitlik sağlanmasaydı karşılaşma çok daha önce kopabilirdi. İkinci yarıda rakibimizin oyun kondisyonu düştükçe etkinliğimiz daha da arttı, özellikle kontrataklarla çok net pozisyonlar yakaladık rakip kalede. Karşılaşmanın son bölümünde art arda bulduğumuz gollerle rakibin direncini kırmayı başardık. Son bölümdeki gol hiçbir şeyi değiştirmedi, çok güzel bir seri yakaladık kötü geçen dönemin ardından. Önümüzde Buca deplasmanı var, Türkiye Kupası'nda İskenderun'la kırşalışıcaz. Yani formumuzu sürdürebilmemiz için güzel bir fikstür mevcut.

Spor Toto Süper Lig
    13. Hafta

Galibiyet serimiz devam ediyor, çok güzel bir hava yakaladık. Bucaspor deplasmanından da üç puanı çıkarmayı başardık.

Ziraat Türkiye Kupası
    3. Ön Eleme Turu

Zayıf rakibimiz karşısında skor ve oyun üstünlüğünü kurmakta zorluk çekmedik. Gençlik gelişim sorumlusunun takımımıza kazandırdığı forvet Cemal'e ilk kez forma şansı verdim bu karşılaşmada. Oyunundan gayet memnun kaldım, güçlü, hava topalrına hakim, ayakta kalıyor. Bir gol attı, rakibin kendi kalesine attığı golde de net gol pozisyonu içindeki oyuncuydu, müdahale omasa golü yapacaktı. Önümüzdeki dönemde yine şans vermeyi düşünüyorum kendisine, bir pivot, bir hızlı forvetle hücum aksiyonlarımız daha çeşitlilik kazanacaktır.

4. tur için güzel bir kura çektik, yine iç sahadayız. Bu kez rakibimiz Gaziantep Bld.

Sayfa 4 / 12 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Mesaj Yetkileri