Sayfa 12 / 12 İlkİlk ... 2101112
331 ile 344 arası toplam 344 sonuç

Konu: Bandırma Futbol Akademisi

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Nazar değecek.

2. Default

Quote Originally Posted by OrcunFB View Post
    Nazar değecek.
    Kaç sezondur uğraşıyoruz bu düzeni kurmak için, öyle nazarla falan bozdurmam. Sezon başı önlemini aldık, kurşun döktürdük

8. Hafta

Mili maç arasını fırsat bilerek az forma şansı bulan oyuncuların son durumunu görmek adına Kasımpaşa ile bir hazırlık maçımız oldu. 3-0 galip geldik bu karşılaşmada. Ligde de sıradaki rakibimiz Beşiktaş'tı. Sezona iyi başlangıç yapan İstanbul ekibi ile zorlu bir mücadele verdik. Dengede geçen maçın sonucunu Artun Akçakın'ın kafa golü belirledi ve kritik müsabakadan 3 puanı çıkarmayı bildik.

3. Default

Quote Originally Posted by OrcunFB View Post
    Nazar değecek.
    Crush Dump!!!!

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Quote Originally Posted by Deus Dominus View Post
    Crush Dump!!!!
    Nazar değmiş işte

5. Default

Hoooop döndük Rapid Bükreş maçına... Artık her maç sonrası kaydedicem, sıfır risk!

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Quote Originally Posted by Deus Dominus View Post
    Hoooop döndük Rapid Bükreş maçına... Artık her maç sonrası kaydedicem, sıfır risk!
    Hocam yazık oldu 3 maça.Yeni güncellemeden sonra crash dump olmaya başladı.

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Hocam ben her moralim bozulduğunda şu şarkıyı dinlerim.
    http://www.youtube.com/watch?v=astISOttCQ0

Bugün baştan sona okudum bütün kariyeri. Gerçekten zevkli gidiyor. Anlatımın sayesinde takip etmekte eşit derecede zevkli. Bu sezon Lig şampiyonluğu olursa çok güzel olur bence. En önemli hedef o olmalı diye düşünüyorum Crash dumps sıkıntı olmuş gibi ama taktik oturmuş belli çok sıkıntı yaşamazsın tekrarlarken o maçları Başarılar önümüzdeki maçlarda

crush dump mu poff mecburen en iyisi her maç sonu kayıt etmen olacak sanırım Sezona güzel bir başlangıç yapmıssın böyle devam edersen sene sonu şampiyonluk şarkıları söylenir

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Yazıl olmıuş. Hocam her maç save alarak git yada yapılan yedek save'leri olabildiğince dar aralıkta tut. en daır hangisi bilmiyorum. Ben her maç sonrası elle yaptığım için bakmadım oraya hiç

Bu sezon oyuncuların şımarıp form düşürmez ise şampiyonluğun adaylarındansın şu an ki performansınla.

11. Default

Devam etme konusunda 1-2 girişimim daha oldu arkadaşlar, ancak crash dump'lar, elektrik kesintileri yakamı bırakmıyor. Pes ettim, kariyeri sonlandırıyorum. Hikayeyi bu noktaya kadar getirdik, bundan sonrasını sizlere bırakayım Kaydımı paylaşayım, isteyen kaldığımız yerden devam etsin. Herkese çok teşekkürler kariyerin gelişiminde gösterdiğiniz ilgi ve destek için. Bir başka hikayede görüşmek dileğiyle, şimdilik hoşça kalın

https://docs.google.com/file/d/0Byd0...it?usp=sharing

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Kendimi suçlu hissediyorum.

13. Default

buyur Orçun, bu senin

Şaka bi' yana hakikaten tadı kaçtı işin, oyun alışkanlık haline getirdi, boş zamanlarında crash dump hatası verir oldu

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Kariyer sahibi 2 hafta içerisinde mesaj atmadığı için kariyer kapatılmıştır.
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Sayfa 12 / 12 İlkİlk ... 2101112

Mesaj Yetkileri