1 ile 19 arası toplam 19 sonuç

Konu: Sercan Sararer | 22

Default Sercan Sararer | 22

Adı Soyadı : Sercan Sararer

Klüp : Fürth

Pozisyonu : AMR-AML

İlerleyen Sezonlarda ;

Beşiktaş kariyerime aldım oldukça etkili oldu 12 € aldım değdi Q7'den daha etkili oldu 12 maçta 7 gol 1 asit 7.29 ortalama ile oynadı.
    Last edited by Kaka Leite : 03.Kasım.2012 at 19:15 Reason: Şablon'a uygun hale getirildi,Profil eklendi.

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Gerekli şablon'a uygun hale getirdim.

Ancak bundan sonrakileri ''Şablon''a uygun yaparsanız daha sağlıklı olur.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Sercan'ı Galatasaray kariyerimde 2. sezonda aldım gerçekten tam aranılan kanat oyuncusu.Ödenen paranın hakkını gerçekten veriyor.

"ThreepWooD" benim eksikliğimi gidermiş ve oyun başlangıcındaki özelliklerini de koymuş gayet iyi gelişiyor 3-4 seneye canavar olur arakapilan özellikleri iyi orta yapmada 15 olduğunda tamamdır. FMC oynadığım izin özel antrenman yaptıramıyorum

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

Adam yerli CR7 #
    Büyük Başarılar Yakın Meşaleyi Yakın! | Galatasaray SK - Kariyerime Beklerim ...
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=108961

Nesil
    2007

Süper oynuyor. Kanat, AMC forvet oynattım hepsinde de iyi performans gösterdi

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

bir şey soracağım bu 2. resimdeki tema hangi tema acaba bilgisi olan?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Gelecek senelerden bir profil alabilir miyim ? Bakalım ne kadar gelişmiş.
    Sentugo.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Geçen sene mentalinde biraz sıkıntı vardı, bu sene onu da gidermişler, harika olmuş. Türk takımları için akla gelecek ilk kanat oyuncusu olur herhalde.
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

İkinci sezon başında Fenerbahçe'ye aldım. Krasic'in rotasyonunda, AMR - Winger olarak oynatıyorum. Her geçen gün skora katkısını artırıyor. Bu gidişle Stoch veya Krasic'e iyi bir teklif gelirse gözüm kapalı satacağım.

Kullanılan tema ne acaba ? Fürth'den daha iyi bir takımda sürekli 11 oynarsa çok daha gelişir zira milli takıma çağıracak bir oynama düzeni yoktu hiçbir zaman.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

gökhan töre'yi tercih ederim.

Transferin son gününde 6 milyona alınabiliyor. Sol açık olarak da fena değil.

Nesil
    2012
    Yer
    Samsun

Sercanı her kariyerime alıyorum ve her takımda sorun cıkartıyor, burnundan kıl aldırmıyor herif, bu sefer oyun başında görüşmelerimiz sürerken 4 ay sakatlanınca vazgeçtim transferden.
    İyi de yapmısım aldım gökhan töreyi catır catır oynuyor adam sorun da cıkarmıyor, tabi fiyat olarak 3 kat pahalıya patladı ama olsun

İlk Sezonda Beşiktaş'a Aldım 3 Yıl Sonra Takıma Fayda Etmeye Başladı

16. Default

Yabancı kontenjan saçmalığı yüzünden mecburen oynatıyorum Sercan'ı.. Açıkcası pek fazla iş yapmıyor
    BEŞİKTAŞ'ın taraftarıyız. Futbolcuların değil !

gökhan töre ve sercan sararer yabancı sınırlamasına karşı doğmuş iki isim. Harika oynuyorlar sağ açık ve sol açıkta ben çok verim aldım asist-gol olarak

Nesil
    2012
    Yer
    Wien/Vienna

Gökhan töre deneme firsatim olmadi ama sercan Pek ahim sahim degil bir iki Mac cosuyor sonra cosacak diye Bekle

Sercan'i Gs'ye aldim sol aciga koydum sagda amrabat ilerde elmander chibuike fena yardiriyorlar...Adam parasinin hakkini veriyor.7,5 milyon euroya aldim degeri 12 milyon euro su anda.daha sampiyonlar ligi ikinci mac haftasindayim.

Mesaj Yetkileri