Sayfa 4 / 8 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 236 sonuç

Konu: Crash Dumps Hatası

crash dump hatası tam bir bomba oldu. bütün herhk bundan bahsediyor

arkadaşlar bu hatanın sebebi nedir bilen varsa açıklar mı ?

Oyun saatli bomba gibi maşallah ne zaman oyundan atacak diye kurbanlık koyun gibi bekliyoruz

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

masallah benim oyun daha hic crash dump hatası vermedi
    bilgisayar performansı ile alakalı olabilir mi bu hata??

orjinal mı sizin oyununuz hiç almadınız mı o hatayı ?

Çok saçma bir şey bu sonuçta bütün sorunların giderildiği bir yama(patch,güncelleme,versiyon) çıkana kadar oynanabilirliği çok çok düşük ..E bu sorun SI tarafından giderildiğinde ise oyunun piyasa fiyatı ilk çıkış tarihinden çok daha düşük olacak ve ben tamamen buna odaklıyım tüm düzeltmeler yapıldığında gidip alacağım baştan beri alıp sorunun düzeltilmesini bekleyenler hatta ümitsizliğe kapılıp oyunu düşük fiyata satanlar mağdur olmuş olacak...
    Oyunun çıkış tarihi ile oynanabilirlik tarihi arasında oldukça fark var bence.

Her iki maçta bir Maç girişinde alıyorum.Ha dersin ki daha alırmısın tabikide orjinal almam resmen paramla rezil oluyorum.benim oyunumun korsan dan ne farkı kaldı.verdiğim para haram zıkkım olsun.

orijinal almayı düşünüyordum şimdi bu yazılanları okuduktan sonra düşüncemi tekrar sorguluyorum ne zamanki stabil oynanabilirlik olur o zaman alırım orijinal şimdilik bekleyelim bakalım

Bana bu hata, Hard Disk yada özellikler RAM'ler den kaynaklanıyor gibi gelmekte. Tam olarak alakasını çözemesemde, vasat bir PC'im varken 08 ve 09 da sık sık alırdım.. Ne zaman yeni PC'ye geçtim almıyordum taki 12'de RAM'lerim arıza yapan kadar, çat çöküyor zart çöküyordu. Şimdi ise hiç bir sıkıntı yok sağlam makine ile. Birde yabancı forumlarda da Laptop'ta oynayan arkadaşların sık sık aldığını gördüm buda Driver-Ekran Kart-Ekran üçgenine sürükledi beni bazı çözünürlüklerde oyun Laptop üzerinde sapıtabiliryor sanki ama gene kesin bir dayanağım yok mağlesef.

ben orjinalde veya betada tek bir crash dumb hatası bile almadım. soradan illegal olanını indirdim aynı bilgisayarda, daha en başta personelle görüşe girerken hep crash veriyor, onun dışında personel sorumluluklarınada girip değişiklik yapıp tamam deyince yine hata veriyor her seferinde. maçada arada girmiyor yine crash dumb veriyor. çok sevemedim bu seneki oyunu 3 sezondan ileriye gitmedim ama dediğim gibi bu 3 sezonda hiçbir teknik sorunla karşılaşmadım, oyun orjinalde olsa açtığımız lig sayısı,bilgisayar performansı,seçilen DB büyüklüğüne bağlı olarak yine crash alabiliyoruz ilerde ama öyle personale her grdğmda crash verio gibi şeyler olmuo yada en azından bende olmadı.

Oyunu alayım mı diye soracak olursanız benim fikrim update çıksın öyle alın hem indirimede girmiş olur, gerçekten çok dandik bir maç motoru var bu sene, hiçbir şekilde sevemedim..

halen çözemedilermi bu sorunu,oyunu aldık 2 haftadır kutusunda duruyor

ufo bile uzaya insan gönderiyor biz hala crash dumps ile uğraşıyoruz.

ya aga hadi illegali anlarımda orijinal kutulu oyunda nasıl olur bu hatalar anlamadım gitti acaba dünya genelindemi böyle yoksa sadece bizim ülkedemi var bu sorun

Bunun bilgisayar performansı ile alakası olamaz. 4 GB RAM, 2.30 GHz, orjinal Win 7, orjinal updateli oyun ile hata vermeyi başarıyorsa helal olsun. Hep de bireysel antrenmana tıkladığımda hata verdiğine göre, oyunla alakalı bir sorun olduğunu düşünüyorum. Ben bu hatanın hep korsan oyunla alakalı olduğunu zannederdim, hazır Türkçe de çıkmışken orjinal aldım; fakat bu hatanın korsan oyunla alakası yokmuş. Hz. Sports Interactive, 3D ile uğraşmak yerine şu hatayı kökten çözmek için uğraşsa iyi olacak.

Nesil
    2006
    Yer
    İZMİR

bende ilk kez orjinal aldım bu yıl oyunu türkçe çıktı diye dedim sorunsuzca oynarım.ama lanet hatayı bende alıyorum gerçekleşen transferlere girdiğimde oyundan atıyor orjinal alın diye bas bas bağırıyorlar alıyoruz ama oyun hatalı başlarım böyle işe sega

bu sorun çözüme kavuşmayacak sanırım,yetkililerden gelen bir bilgide yok,hayırlısı

bu sabah güncelleme çıkmış 13.1.3 umarım bi sorun çıkmaz düzelir..

Quote Originally Posted by Tedesco View Post
    bu sabah güncelleme çıkmış 13.1.3 umarım bi sorun çıkmaz düzelir..
    güncellesende aynı güncellemesende aynı beklemekten başka yapacak bise yok oyundan sogudum

Bende tekrar dan vermeye başladı, bu güncelleme crash dump açısından bi fayda etmedi..napalım bu yıl paramız ziyan oldu yapacak bişey yok..

arkadaşlar bilgisayarda ram arttırımı yaptım oyunu yeniden kurdum cpu randerıng diyip oyuna girmiyor napabilirim acil yardım lütfen

Bu lanet hatayı nasıl düzelticez.Kaç gündür kafayı yedim . Ağız tadıyla bir oyun oynayamadık verdiğimiz para ziyan oldu Bir daha nah alırım ben orjinal oyun.

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

Bu hatanın bilgisayar kaynaklı oldugunu düsünüyorum.
    oyunum orjinal windowsum orjinal bilgisayarım iyi tek hata almıyorum geçen sene korsan kullandım o zamanda hata almıyordum suan orjinal oyunum halada almıyorum.. sürekli bilgisayarımı güncel tutuyorum sizede bunu öneririm.

ben nedense hayatım boyunca hiç crash dumps almadım

bnm de windows orjinal,oyunda orjinal...
    Herşeye rağmen Crush dump hatası devam..
    orjinallikle alakalı bir durum değil
    oyun problemli..

işin ilginç yanı ise önce den site adminleri açıklama filan yaparlardı sorunlarla ilgili,artık yetkili ağızdan açıklama filan de olmuyor.doygunluk olabilir mi?

Nesil
    2006
    Yer
    BALIKESİR

bende oyun orjinal ve crush dump hatası almadım

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by timmksk View Post
    işin ilginç yanı ise önce den site adminleri açıklama filan yaparlardı sorunlarla ilgili,artık yetkili ağızdan açıklama filan de olmuyor.doygunluk olabilir mi?
    Karşılaşmadığım için olabilir, senelerdir bu oyunu oynarım ve hiç bana denk gelmedi, 1 defa olmuştu, onda da yamalarla alakalıydı, editörde kurcalama yapmıştım, o nedenle oyun bu hatayı vermişti.

Bildiğim kadarıyla da bu belli bir sebepten kaynaklanan hata değil, bir hata uyarısının genel adı. Oyunda yer alan bir nedenle olsa, bu hemen hemen herkeste olur, kaleciye verilen geri pası kalecinin elle alması ya da taç çizgisinin oradan yapılan ortanın gol olması ya da bir maçta 5 defa direk olması ya da akla gelebilecek herkesin karşılaştığı garipliklerin olması.

Böyle olmayınca, muhtemelen yapımcılar da, sadece ham oyun ile alakalı olmadığını düşünüyorlar ve bu nedenle de kesin bir sebebi olmadığından sıkıntı giderilemiyor, benim düşüncem bu yönde.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Oyuna hiç ekstra seyler yüklemedigim için ben de almıyorum. Bildigim kadarıyla ne kadar çok yama eklerseniz bu hatayı alma ihtimaliniz o kadar artar. Kariyer açarken seçtiğiniz ülke sayısının çokluğu falan da etkiliyor diye biliyorum.
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Oyuna logo, facepack, forma, reklam panoları, scorboard vs ne bulduysam yüklüyorum yine de almıyorum bu hatayı. Bence bu hatayı alanların bilgisayarlarında virüs falan var.

Nesil
    2005
    Yer
    bilecik

Arkadaşlar bir başka sitede gördüm crash dump hatası giderile biliyormuş birkaç kişiye önerilmiş oyunda sorun kalmamış fakat bu sorun korsanda giderilemicekmiş...orjinal oyun alarak steam üzerinden oyunun özelliklerine girerek bir kaç ayar yaparak bu sorun çözülüyormuş...ben denemedim çünkü okuduklarımdan sonra orjinal almaktan vazgeçtim

denemek isteyen varsa eğer:
    Properties/Local Files/Game cache buradan bişi iniyo bu işlemi yapın
    bu işlem sonunda crash dump hatasını kaldıranlar olmuş ama oyununuz orjinal olmalı bu işlem için korsan ise bu yazdığım işlemleri kesinlikle göremezsiniz...

Sayfa 4 / 8 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Mesaj Yetkileri