Sayfa 6 / 8 İlkİlk ... 45678 SonSon
151 ile 180 arası toplam 236 sonuç

Konu: Crash Dumps Hatası

Quote Originally Posted by futbolog37 View Post
    Arkadaşlar sanırım çözüldü.sanırım diyorum çünkü daha 27 temmuzu yeni geçtim.fazla ilerlemeye vaktim olmadı açıkçası.
    öncelikle oyunumun korsan olduğunu söyleyeyim.bu sorunun çözümü ile alakalı nette gezinirken bir arkadaş yazmış denedim oldu.şöyle çözüyoruz bu sorunu:
    Fm13'ü bilgisayarımıza yüklüyoruz.Steam'den fm13 demoyu indiriyoruz.Full oyunumuzu açıp takım seçimi yaptıktan sonra kaydedip çıkıyoruz.sonra oyunumuzu kaydettiğimiz yere gelip Dosyamızın isminin sonundaki .fm'yi .qfm yapıp kapatıyoruz.en son olarakta demo oyunumuzu başlatıp,hızlı oyun başlattan .qfm uzantısıyla kaydettiğimiz dosyayı seçip full oyunumuzu oynamaya başlıyoruz.
    çözüm böyle.dediğim gibi çok fazla ilerlemediğim için sonu ne olur bilemem ama uzun zamandan beri oynamak istediğim bu oyunu şu anda oynayabiliyorum.bu arada full oyunu açarken sadece türkiye ligini seçmiştim.fazla lig seçince daha oyun kurulum aşamasında crash dumps hatası veriyordu.hadi kolay gelsin
    Muhtemelen demoda bir zaman yada maç sınırlaması vardır bu çözüm olmaz diye tahmin ediyorum.

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Oyunda bir ayar çektim ve hiç hata almadım beyler.

Arayüz işlemini Yazılım yaptım sonra otomatik kayıtıda Haftada 1 yaptım alsam bile en fazla 2 maçım gidiyor

Quote Originally Posted by Burak Akmanoğlu View Post
    Oyunda bir ayar çektim ve hiç hata almadım beyler.

Arayüz işlemini Yazılım yaptım sonra otomatik kayıtıda Haftada 1 yaptım alsam bile en fazla 2 maçım gidiyor
    " Alsam bile " demekki tam olarak çözülmemiş.

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Bir daha hiç almadım ben sonra.

Bir daha hiç almadım ben sonra.
    e nası yaptın söylede bizde yapalım

Ben orjinal almayı düşünüyorum fakat crash dump hatası gelirmi? Birde ben ilk defa orjinal alıcam nasıl yüklenir bu steamdan falanmı yüklenicek çok karışık bi anlatırsanız sevinirim.

Netten satın alırsan steamdan yüklersin dvd alırsan dvd den yükler steamdan güncelleme yaparsın. Her 2 durumdada steam ve internet bağlantısı lazım. Valla bende yamalar vs var(forma, logo, yüz vb) ama daha çok şükür hiç crash dump almadım.

Biraz fazla oldu ama bu steamdan güncellemeleri nasıl yapıcam bide güncelleme çıkınca nerden haberim olucak? :S

Ben son güncellemeden sonra hiç almadım crash dump hatası

Hiç facepack, skins, logo yok. oyunum orijinal fakat şu an aldım. ne zaman fm serilerinde crash dump denen lanet ortadan kalkar işte o zaman kıyamet gelir.

bende almıstım bu hatayı bu yolla düzellttim
    C:/Kullanıcılar/Kullanıcı Adı/AppData(gizli klasör)/Roamin/Sports Interactive uzantısında bulunan "Football Manager 2013" adlı klasörü silip daha sonra steam üzerinden oyun içerik dosyalarını doğrulayın

güncellemeyi nerden yapacaz

Quote Originally Posted by diyarkacmaz View Post
    güncellemeyi nerden yapacaz
    sen bir şey yapmıcaksın otomatik güncelliyor steam ( tabiki ayarındaysa

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Orijinal alalım dedik..Hiç Crash Dumps hatası almayan ben son güncellemeyle beraber istatistik ekranna girdimmi hata alıyorum oyundan atıyor..Çözümü de yok bol bol küfür edip bir almayacağıma yemin ediyorum ben de..

Quote Originally Posted by justoyota View Post
    sen bir şey yapmıcaksın otomatik güncelliyor steam ( tabiki ayarındaysa
    ayarlı değil nasıl yapacaz oyun cıktıgındandır oynayamadım valla oyundan sogudum silecem en sonunda

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Default Şu Hataya Çözüm Artık ! Crash Dumps !

ARTIK ÇÖZÜM İSTİYORUZ !

Nesil
    2007
    Yer
    GEBZE!

ben oyunun başında sürekli alıyordum daha oyunu kurarken bile hata aldığım oldu neyse ki şimdi kalmadı sorun nasıl bir hatadır anlamadım kendi kendine gitti

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

En iyisi grafik yamalarını silmek galiba ya. .s

hala kesin bir çözüm yok mu ?

En iyisi grafik yamalarını silmek galiba ya. .s
    Grafik yamalarıyla alakası yok. Neyle alakası var dersen, bilmiyorum. Oyunu yapanların kendisi bile bilmiyor olmalılar ki senelerdir bu sorunu çözemediler veya çözmediler.

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Grafik paketlerini kaldırdım ama Orjinal'de bile hata alıyoruz arkadaş !

ayarlı değil nasıl yapacaz oyun cıktıgındandır oynayamadım valla oyundan sogudum silecem en sonunda
    justoyota1 veya justoyota steamdan ekle anlatırım sana crushp dump hatası alan yukarıdaki yazdığımı bi denesin ben o yolla hallettim

Quote Originally Posted by justoyota View Post
    bende almıstım bu hatayı bu yolla düzellttim
    C:/Kullanıcılar/Kullanıcı Adı/AppData(gizli klasör)/Roamin/Sports Interactive uzantısında bulunan "Football Manager 2013" adlı klasörü silip daha sonra steam üzerinden oyun içerik dosyalarını doğrulayın
    romain die bir dosya yok ki

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

romain die bir dosya yok ki
    klasörün adı romain diil "roaming"

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

ben de cok sik almaya basladim bu hatayi, cok sinir bozucu. bu hep boyle devam mi edecek? kayit da etmemistim, epey bir geriye atti. yukardaki bahsedilen cozumu biraz detaylandirsak iyi olur sanirim, ya da bunun gercekten bir cozumu var mi

Quote Originally Posted by tombul taho View Post
    klasörün adı romain diil "roaming"
    ne fark edio ha romain ha roaming olmadıktan sonra ne yapayım

27. Default

Ben oyun çıktığından beri takip ediyorum crash dumps hatası ile ilgili yazılanları sonunda playstore'daki kampanya ile gözümü kararttım ve aldım yükledim hiç bir sorun olmadan oynuyorum umarım da olmaz bazen space'e basmaktan korktuğum bile oluyor hala ama şuan bir sorun yok neyseki...
    ilk başta orjinal almadım ve denedim 1-2 hafta nedir ne değildir diye, maya takvimindeki 21 Aralık gibi orjinal olmayan oyunda da 27 Temmuz'dan sonra takvim ilerlemiyor hata veriyordu onu geçmek için bir arkadaş Hong Kong liginin başlangıç tarihini baz alarak oyuna başlamıştı ama o da hata almış bilmiyorum orjinal olmayla ilgisi var mı gerçekten ama ben şuanda memnunum başka arkadaşlar benim orjinal ama hata alıyorum dediğinde çok gözüm korkmuştu hatta şimdi bile verdiğim para için kumar oynamış gibi hissediyorum umarım kazanırım

Oyunu Playstore'dan almıştım şom ağızlılık yapmayayım ama aldım alalı daha bir defa bile hata vermedi

Merhaba Arklar ;
    Yıllardır Bu Oyunu Oynuyorum Işin özü Hep Oyunu Satın Almamak Için Farklı Yollarla Oyunu Oynama çabası Içine Girdik. Fm 2013 ü Sabırsızlıkla Bekliyordum.nete Düştüğünde Inidirip Kurdum Ve Bu Crash Dumps Hatasını Vermeye Başladı.uzun Zamandan Beri Araştırmadığım Türk Ve Yabancı Forumlar Denemediğim Yöntemler Farklı Farklı Işletim Sistemleri Kaliteli Grafik Kartlarına Varıncaya Kadar. önce Almak Istediğim Oyunu Ama Bir çok Kişi Paraylada Orjinal Alsan Yine Hata Veriyor Diyince Vazgeçtim.sonraki Denemelerim Sonucunda Yeter Diyip Oyunu Satın Alıp Steam üzerinden ürün Etkinleştirme Kodumu Yazıp Indirdim .ve Oynama Başladım Sene 2016 Dayım En Ufak Bir Hata Vermedi .buna Forumda Yazan Diğer Hatalarında Hiçbiri çıkmadı.satın Alın Arkadaşlar Rahatlıkla Oynayın.kendini Bilmez Birkaçinin Lafına Bakıp Almamazlık Yapmayın Uğraşmaya Değmez.artık Kafam Rahat Keyfime Bakıyorum.herkese Iyi Günler.

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

ben playstoredan satin aldim oyunu, gunde bir kere minimum hata aliyorum. cozumle ilgili fikri olan varsa yazsin. milleti yargilamayi birakin. orjinal almis bir kisi olarak bu sorunumu digerleri gibi paylasiyorum, sadece orjinal alinarak hallolan birsey degil bu. milleti yanlis yonlendirmeyin, bilip bilmeden yazmayin lutfen. isin komik tarafi bu zamana kadar hic hata almamisken orjinal aldigim ilk oyunda bunla karsilasmam. saka gibi
    Last edited by TeNaciOUS MidFieLdeR : 07.Ocak.2013 at 00:06

Sayfa 6 / 8 İlkİlk ... 45678 SonSon

Mesaj Yetkileri