Sayfa 7 / 8 İlkİlk ... 5678 SonSon
181 ile 210 arası toplam 236 sonuç

Konu: Crash Dumps Hatası

Quote Originally Posted by TeNaciOUS MidFieLdeR View Post
    ben playstoredan satin aldim oyunu, gunde bir kere minimum hata aliyorum. cozumle ilgili fikri olan varsa yazsin. milleti yargilamayi birakin. orjinal almis bir kisi olarak bu sorunumu digerleri gibi paylasiyorum, sadece orjinal alinarak hallolan birsey degil bu. milleti yanlis yonlendirmeyin, bilip bilmeden yazmayin lutfen. isin komik tarafi bu zamana kadar hic hata almamisken orjinal aldigim ilk oyunda bunla karsilasmam. saka gibi
    Aynı durum bende de geçerli.İlk kez bu yıl aldım orjinal hatayıda aldım.. çok fazla ironi oldu Bi çözüm yazarmısınız diyorum orjinal al diyo , la zaten orjinal di felan anlatmaktan da bıktım her 5 maçta bir attığı için rahatım :d

Arkadaşlar orjinal oyunum var 2016'ya kadar sorunsuz oynadım ama geçen günkü 13.2.2 güncellemesinden sonra crash almaya başladım.sizdede oldumu son update'den sonra ? ne yapabilirim ?

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

sanırım sorunun kaynağı yamalar. benim de hata aldığım oyun yamalar çıkmadan önce başladığım oyun. sende de durum aynı. her güncellemeden sonra yeni bir oyuna baslamak gerekiyor sanirim. Tek cozum yolu bu gibi gorunuyor.

zaten bir önceki güncelleştirmede başlatmıştım oyunu

5. Default

Güncelleme yaptımı hiç ? Birkaç güncellemeden sonra sorun çözülüyor bendede önceden vardı sonra güncelleme ile birlikte çözüldü .

Eee! Bende yamalar da yok! Ama bende de crash dumps hatası var arkadaşlar :/ Ne zaman çözülecek bu sorun? :/

Nesil
    2006

Son sürümde "A serious error was encountered and the application will close. An error file has been generated in." gibi bir hata aldım. Oyuna yama geldikçe hatalar çoğalıyor nedense.

Nesil
    2006

13.1.3 güncellemesine kadar Fm 2012'de kullandığım yamaları kullandım fakat 13.1.3 ve sonra gelen güncellemelerde sürekli crash dumps hatası aldım. Crash dumps hatasının neden olduğunu anlayamadım. Yamaları kullanmadan bir süre oyunu oynayacağım bakalım etki edecek mi?

Nesil
    2006
    Yer
    KARSIYAKA

Haci senin pc de ki isletim programi ne windows 7 / Vista / xp sormamin neden bende win 7 varda senin onerdigin yollari takip edemiyorum. Oyunum org. son yama yuklu hic bir paket indirmedim. 15 mayis 2013 un ilerisine gecemiyorum. Ayrica ounda 5 lig yuklu ama makinada saglam sistemim oldugu icin oyun hizi 5 yildiz. yani lig fazlaligindan veya ekran kartindan da kaynaklandigini zannetmiyorum bu lanet crush dumbs hatasinin!!!

Quote Originally Posted by Giallorossi View Post
    Problemi Sigames forumlarına ilettim, oradaki yetkili bir abi sağolsun çözümü gösterdi. Buraya da yazayım, ileride lazım olur;

Başlat/Kullanıcı Adı/Appdata/Roaming/Sports Interactive/ dizinindeki Football Manager 2013 klasörünü siliyoruz.

Steam kütüphanesindeki oyunumuza sağ tık yapıp Özellikler bölümüne geliyoruz. Yerel Dosyalar bölümündeki Oyunun içerik dosyalarını doğrula butonuna tıklıyoruz ve doğrulama bitene kadar bekliyoruz.

Daha sonra oyuna girip Tercihlere tıklıyoruz. Arayüz bölümündeki Arayüz işleme modu ayarını GPU'dan Yazılım olarak değiştiriyoruz.

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

alinti icin tesekkurler, mesajlar arasinda kaynamis herhalde. bu mesaji one almak iyi olmus. denilenleri yerine getirdim, bakalim yeniden ayni sorunla karsilasacak miyim.

Nesil
    2006
    Yer
    KARSIYAKA

Goztepelim sorunu giderdin mi?

Quote Originally Posted by TeNaciOUS MidFieLdeR View Post
    alinti icin tesekkurler, mesajlar arasinda kaynamis herhalde. bu mesaji one almak iyi olmus. denilenleri yerine getirdim, bakalim yeniden ayni sorunla karsilasacak miyim.

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

denilenleri yaptim, yine hata alirsam yazarim buraya. ya da sorunsuz devam edersem rapor ederim.

ya arkadas su sorunu cözemediler gitti ya....

Nesil
    2006

Ben güncellemelerden önce Fm 2012'de kullandığım yamalarla sorunsuz bir şekilde oynuyordum Fm 2013'ü daha sonra güncellemeler geldikten sonra nedense oyun hata vermeye başladı, yamaları kullanmadan oynamaya başladım ben de, bir sorun çıkmadı şimdiye kadar.

bırak güncellemeyi yama bile kurmadım ama hazırlık macını oynamadan HATA HATA HATA bezdim valla ugrasmaktan

orjınal oyunda olmuyor bu hata ben 1 kere hata aldım steamdan doğrulat dedim düzeldi 2 -3 dosta eksıkmiş

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Valla ben dün steam doğrulatma yapmıştım ancak biraz önce tekrar aynı hatayı aldım.

Aynı Sorun Bendede Var Napmam Lazım
    Oyun Orjinal
    Hiç Bir Yama Filan Yüklemedim

Büyük Resim İçin Tıkla

Quote Originally Posted by cagty View Post
    Aynı Sorun Bendede Var Napmam Lazım
    Oyun Orjinal
    Hiç Bir Yama Filan Yüklemedim

Büyük Resim İçin Tıkla
    "Başlat/Kullanıcı Adı/Appdata/Roaming/Sports Interactive/ dizinindeki Football Manager 2013 klasörünü siliyoruz."
    yukarıda yazılanlardan sadece bunu yaptım arkadaşım bir dene sende.

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

bu crash dump işi şans sanırım cünkü daha önceki yıllar korsan oynuyordum hic almamıstım böyle bir hata bu sene orjinal aldım güncellemeler paketler yüklü hala almıyorum hata.

Bu konuda bir çözüm oldu mu diye baktım ama gene aynı sorundan muzdarip bir sürü kişi. Orjinal oyun almakla hata ettiğimi düşünüyorum artık.

Football Manager Steam üzerinden artık mevcut 2013 Patch 13.3.0 ve Ocak Transferi Veri Güncelleme içerir! ne güzel acıklıolar bide crash dump hatasını cözemediler ama sürekli güncelliyolar oyunu oynayamadıktan sonra ne yapayım güncellemeyi...

Ben Orjinal kullanıyorum, 13.3.0 Resmi güncellemeyi indirdikten sonra bu hatayı almaya başladım, nasıl düzelteceğim.

Problemi Sigames forumlarına ilettim, oradaki yetkili bir abi sağolsun çözümü gösterdi. Buraya da yazayım, ileride lazım olur;

Başlat/Kullanıcı Adı/Appdata/Roaming/Sports Interactive/ dizinindeki Football Manager 2013 klasörünü siliyoruz.

Steam kütüphanesindeki oyunumuza sağ tık yapıp Özellikler bölümüne geliyoruz. Yerel Dosyalar bölümündeki Oyunun içerik dosyalarını doğrula butonuna tıklıyoruz ve doğrulama bitene kadar bekliyoruz.

Daha sonra oyuna girip Tercihlere tıklıyoruz. Arayüz bölümündeki Arayüz işleme modu ayarını GPU'dan Yazılım olarak değiştiriyoruz.

Tüm dediklerini gerçekleştirdim, uyguladım. Fakat sorun halen devam etmekte. Çok can sıkıcı bir durum..

guncellemeden sonra normal oyunda mesaj kısmında hata yok fakat onlıne oyuna gırdıgım zaman mesaj kısmında hata verıyor sorun nerde olabılır ?

Bu adımları izledikten sonra, yeni kariyere başlarsanız düzeliyor bilginize, teşekkürler..

Default Crash Dumps Kesin Çözümü Burada

arkadaşlar sonunda crash dumps çözümünü buldum "Registry Easy 5.6" programı ile pc yi tam taratın sorun çözülüyor. Bu arada bu program pc de anlam veremediğiniz çözemediğiniz bir çok hatayıda çözüyor. oyun ile ilgili NET framework hatasınıda bununla çözmüştüm. hatırlayanlar vardır burayada yazmıştım.

yanlız bunun full sürümü olucak free trial olanı değil. bi şekilde full bulup temizleyin. full sürümde "registry cleaner" var scan & clean altında. o seçenekle temizleme yapın

link vericem ama yasakmı bilmiyorum yasaksa yöneticiler linki editleyebilirler.

http://www.divshare.com/download/23746009-2d2

password - jinghpawtingsan
    Last edited by balgat80 : 11.Mart.2013 at 01:31

ben yeni oyun açıcam ligleri seçiyorum tam takım seçme yerine gelicek hata veriyor bir deneyim sinirden 2012 i indiricektm :=)

beyler, deneyen varsa yazsın ki bizde uygulayalım.

Nesil
    2007
    Yer
    Kastamonu

bende fayda etmedi hayla crash dump veriyor

Sayfa 7 / 8 İlkİlk ... 5678 SonSon

Mesaj Yetkileri