Sayfa 8 / 8 İlkİlk ... 678
211 ile 236 arası toplam 236 sonuç

Konu: Crash Dumps Hatası

1. Default

Crash dump'a çözüm müdür bilmem ama pc'mi güzel temizledi, toparladı. Tavsiye için teşekkürler

Quote Originally Posted by Mesajlar View Post
    bende fayda etmedi hayla crash dump veriyor
    yanlız bunun full sürümü olucak free trial olanı değil. bi şekilde full bulup temizleyin. full sürümde "registry cleaner" var scan & clean altında. o seçenekle temizleme yapın

pes ettim 2012 indiriyorum

Bu illet hata bende sadece ofisteki masa üstü bilgisayarımda veriyor..Evdeki laptopta cayır cayır hiç bi sıkıntı olmadan oynuyorum.Ama ofisi çekilmez hale getirdi şeresiz hata...

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

bu hatayi alanlar hangi isletim sistemini kullaniyor acaba? benimki Xp...

benimde xp

Orjınal alanlar için ben Steam girdim 2013 üzerine gelip sağ tıkladım oradan özellikten sonrada yerel dosyalar en altdakı oynun dosyalarını doğrula seçeneği var onu basınca oyunun dosyaları tam mı kontrel edecek bir kaç dosya eksıkse onu yükliyecek bunu yapınca bir daha bu hatayı almadım

Quote Originally Posted by rammstein7 View Post
    Orjınal alanlar için ben Steam girdim 2013 üzerine gelip sağ tıkladım oradan özellikten sonrada yerel dosyalar en altdakı oynun dosyalarını doğrula seçeneği var onu basınca oyunun dosyaları tam mı kontrel edecek bir kaç dosya eksıkse onu yükliyecek bunu yapınca bir daha bu hatayı almadım
    aga bende bu taktik işlemedi.. Kiminde sorunu çözmüş ama..

Bende çözdü de umarım nazar deymez

bende cözülmedi.baska önerisi olan?

11. Default

Fırsat buldukça save al, crash dump alacak olursan steam'den dosya kontrolü yaptır, eksik birşeyler buluyor yüklüyor falan. Bu ay içinde 4 kez crash yedim... Her maç sonrası save ediyorum artık, yok çünkü başka bir çözüm.

Quote Originally Posted by Deus Dominus View Post
    Fırsat buldukça save al, crash dump alacak olursan steam'den dosya kontrolü yaptır, eksik birşeyler buluyor yüklüyor falan. Bu ay içinde 4 kez crash yedim... Her maç sonrası save ediyorum artık, yok çünkü başka bir çözüm.
    tesekkür ediyorum ilgine;cevabına.ne yazıkki hiçbir sıkıntısız aylarca oynadım.fakat tam emin olmamakla birlikte sanırım marttan beri benimde defalarca basıma geldi.suan her fırsatta saveliyorum.auto save ide actım.dosya kontrolünüde yaptırıyorum.

ben ümidi kestim. sanırım çözülmicek.

Lanet olsun o kadar para verip aldım habire crash dump veriyor.Oyunda ilerliyemiyorum!!!!

Quote Originally Posted by jaguar View Post
    Haci senin pc de ki isletim programi ne windows 7 / Vista / xp sormamin neden bende win 7 varda senin onerdigin yollari takip edemiyorum. Oyunum org. son yama yuklu hic bir paket indirmedim. 15 mayis 2013 un ilerisine gecemiyorum. Ayrica ounda 5 lig yuklu ama makinada saglam sistemim oldugu icin oyun hizi 5 yildiz. yani lig fazlaligindan veya ekran kartindan da kaynaklandigini zannetmiyorum bu lanet crush dumbs hatasinin!!!
    Uyguladım düzeldi.

abi yeter ya vallahi yeter ya! adam gibi bi kariyer yapalım dedik oyun iyice laçka oldu. 3-0 yenildiğim baseli evimde 7-0 yenip üst tura cıkıcam. maç bitimi menuye gelmeden crash dumps!

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Default Crash Dumps Hatası

Arkadaşlar ben oyunun launcher'ına tıkladığımda ilk önce steam başlıyor sonra böyle bir hata veriyor. Tamama tıkladığımda ise oyun zaten calısıyor diyor. Bu sorunun cözümünü bilen var mı? Oyunum orjinal

Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

2013 oynamadan 2014 türkçe çevirimine başlamışlar crush dumps sorununu halledin ilk basta

Quote Originally Posted by diyarkacmaz View Post
    2013 oynamadan 2014 türkçe çevirimine başlamışlar crush dumps sorununu halledin ilk basta
    aynen beyler bende alıyorum aynısını

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    Arkadaşlar ben oyunun launcher'ına tıkladığımda ilk önce steam başlıyor sonra böyle bir hata veriyor. Tamama tıkladığımda ise oyun zaten calısıyor diyor. Bu sorunun cözümünü bilen var mı? Oyunum orjinal

aynen beyler bende bu hatayı alıyorum

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Artık bıktım bu hatadan oyunu orjinal alıyoruz ama hatalar hatalar verdiğimiz paranın karşılığı bu olmamalı ya ben korsan oyunda bu kadar hata almıyorum böyle bir oyunu yapan ekip bu hataları nasıl düzeltemez ya.

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

3 gün öncesine kadar masaüstünde oynarken oyunu 1 defa chrush dump almadım işletim sistemi xpydi. Şimdi yeni laptopla durmadan alıyorum işletim sistemi win8. Hayır anlamıyorum da özellik bakımından baksan 3 katı laptop masaüstünün biri xp biri win8 oyunum orijinal. steamdan doğrulama yaptım bakalım inş düzelir de şimdi anlıyorum milleti Hazirandan beri ilk defa forumun bu kısmına girdim
    turksportal...

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by wolfson View Post
    3 gün öncesine kadar masaüstünde oynarken oyunu 1 defa chrush dump almadım işletim sistemi xpydi. Şimdi yeni laptopla durmadan alıyorum işletim sistemi win8. Hayır anlamıyorum da özellik bakımından baksan 3 katı laptop masaüstünün biri xp biri win8 oyunum orijinal. steamdan doğrulama yaptım bakalım inş düzelir de şimdi anlıyorum milleti Hazirandan beri ilk defa forumun bu kısmına girdim
    Windows 8 var bende de hata üstüne hata alıyorum. Oyun hatadan geçilmiyor, crash dump hatası, Microsoft Visual C++ Runtime Library hatası, sürekli hata veriyor oyun.

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Arkadaşlar Crash Dumps ın Ben Çözümünü Buldum Gibi Steam Üstünden Kütüphane'nin Üzerine Gelin Tüm Oyunlar Diye Seçim Yapın Football Manager 2013 e Sağ Tık Atın Özellikler Deyin Ya 2. Yada 3. Sırada Alt Alta 4 Tane Seçenek Var Bunların Sonunda Şu Yazıyor Oyunu Denetle gibi Bir Seçenek var Ona Tıklayın O Otomatik Olarak Hatayı Düzeltecektir.... Benim 2014 te Oynadığım Bir Kariyer Vardı Bu Hatayı Almıştım Bu İşlemi Yaptım Oldu Düzeldi Kariyere Devam Ettim....

Nesil
    2005
    Yer
    Kapalidan

Bu oyunu CM 01/02 den beri oynuyorum. Daha sonra oyun editörlerinin FM ye geçmesi ile birlikte bende FM ye geçiş yapanlardanım. Bu sitenin oyuna türkçe dil desteğinin eklenmesi için yaptığı girişimleri , FM yetkililerinin Türkiye'de orjinal oyun alımlarının az olduğu gerekçesini bahane ederek türkçe dil desteğine karşı aldıkları tavırlarıda iyi biliyorum. Ancak bu crash dump hatasına bir anlam veremiyorum. O dönemler öğrenci olduğumuz için harçlıklarımız orjinal oyun almaya yetmiyordu ancak şimdi hiçde azımsanmayacak rakamlar vererek aldığımız oyununun böylesine sinir bozucu bir hatayla karşımıza çıkması ve kimsenin çözüm bulamaması gerçekten kabul edilemez bir durum ...

Nesil
    2013
    Yer
    Coventry/UK

Quote Originally Posted by rammstein7 View Post
    2 gün önce fm 2013 e dönmemle beraber aldığım crash dump ların ardı arkası kesilmeyince bu yöntemi kullandım ve şimdilik düzelmiş görünüyor teşekkür ederim.

Sayfa 8 / 8 İlkİlk ... 678

Mesaj Yetkileri