Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 37 arası toplam 37 sonuç

Konu: Fenerbahce

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Peki bunun sebebi nedir? Sezon biletler için değil de Gişe hasılatı için o sezonki başarının payı vardır yükselmesinde ancak aradaki fark çok fazla.

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Senin yazdiginin kelime oyunu oldugunu ima etmek istememistim. Bu izlenimi verdiysem ozur dilerim. Bunun yazildigini ben de okudum. Maalesef o haberi yazan kisi(ler) senin veya benim kadar tahsilli degil ve yanlis kullandiklari bir kelime bir cok insanin algisini degistiriyor.
    Yanlış anlamışım, kusura bakma, ben de özür dilerim...

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Önder HOCA View Post
    oyunda ilk sezon bilet fiyatı 30 euro ortalama kombine 759 euro

2. sezonda bilet fiyatı 21 euro ortalama kombine fiyatı 591 euro

ilk sezonu şl, lig, kupa ve süper kupayla kapadığım halde bilet fiyatı neden düşüyor ?
    ligin repiyle alakalımı ?
    gerçekte ligde şampiyon olmuş bir klübün gs yada fb bilet fiyatlarının lig popülaritesi gözetmeksizin artışı beklenmezmi ?
    Lig ve Kulup itibarlarinin veritabaninda fazla yuksek olmasi.

UEFA siralamasindaki yerimiz ile lig itibari birbiriyle uyusmadigi icin oyun ikinci sezon lig itibarini ve beraberinde kulup itibarlarini dusuruyor ve bu bilet fiyatlarina etki ediyor.

Yama ile beraber duzelmesini bekliyorum.

Quote Originally Posted by barahir View Post
    Peki bunun sebebi nedir? Sezon biletler için değil de Gişe hasılatı için o sezonki başarının payı vardır yükselmesinde ancak aradaki fark çok fazla.
    Tahminen Avrupa kupasi ve kupa maclarinda kombinelerin gecmedigini oyunun varsaymasi (Ingiltere'de boyle ama bizde kombine ic sahada oynanan butun maclari kapsiyor). Sezonluk bilet geliri asagi yukari bekledigim seviyede ama mac basina gelirde sorun var. Bu rakam yaklasik 5-6 milyon TL olmasi gerekirken 34 milyon TL civarinda.

Sizlerin bahsettiği konudan çok uzak olacak ama bir şey sormak istiyorum. Oyunda Fenerbahçe'yi yönetiyorum, 2021 yılındayım. Görevde bulunduğum 9 sene boyunca hiç başkanlık seçimi olmadı. Başkanın değişmemesini anlıyorum, ama neden hiç seçim olmadı ? Bunun başarı veya başarısızlıkla mı ilgisi var, yoksa ben mi bir şeyler kaçırdım acaba ?

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by ParduS View Post
    Sizlerin bahsettiği konudan çok uzak olacak ama bir şey sormak istiyorum. Oyunda Fenerbahçe'yi yönetiyorum, 2021 yılındayım. Görevde bulunduğum 9 sene boyunca hiç başkanlık seçimi olmadı. Başkanın değişmemesini anlıyorum, ama neden hiç seçim olmadı ? Bunun başarı veya başarısızlıkla mı ilgisi var, yoksa ben mi bir şeyler kaçırdım acaba ?
    dikta rejimi

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by ParduS View Post
    Secimlerle ilgili haber, sadece baskan degisecegi zaman oluyor.

Teşekkürler cevap için, bekleyeceğiz artık

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri