1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Fenerbahçe İle İlk Sezonda Şampiyonlar Ligi Kupası

Default Fenerbahçe İle İlk Sezonda Şampiyonlar Ligi Kupası

Merhaba,

Şu oyunda bir çok şeyi başarmıştım ama hiç bir zaman ilk sezonumda ŞL kupasını alamamıştım hep birilerinin ilk sezonda bu kupayı kazandığını gördüğümde ise kesin hile var falan demiştim =) sanırım kıskanıyordum =) En sonunda FM 2013 de Fenerbahçe ile ilk sezonumda tek bir DMC transferi ile bu başarıyı yakaladım.

Tabi şunuda belirtim oyuncu transferi yapmadım ama sezon başı tüm antrenör, gözlemci, doktor, menajer ne varsa işine son verip kendi kadromu oluşturdum.

Böyle bir başarıdan sonra kulüp bir anda uçuşa geçiyo... Gelmek istemeyen oyuncular kapınızda yatmaya başlıyo sözleşmeler hemen kabul ediliyor ve ilk sezon sonunda klüp bütçesi 90 Milyon Dolara kadar çıkıyor =) Buyrun buda fikstürüm...

Last edited by magicstigvolki : 04.Kasım.2012 at 18:58 Reason: İmla hatası...

Taktiğini paylaşır mısın(:

Nesil
    2006

Başarı için tebrikler, benim kendi oyunumda sadece Danimarka ligi açık ve Fenerbahçe ne tesadüftür ki Brugge ve Spartak ile eşleşti. Oyun acaba ön elemeler için ufak bir ayarlama mı yapıyor?

İşin ilginç yanı senin gibi Schalke'de Şampiyonlar Liginde süpriz yapmış ve Chelsea gruplarda veda etmiş.

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Aynısını beta'da yaptım.Basit eğer doğru yerlere 2 tane adam alırsan

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Galatasaray ve Fenerbahçe'de ilk sezon ŞL'yi kaldırmak gayet kolay.

Bende de Shakthar ilk sezonda bayerni yenerek ŞL kazandı.

Tebrikler hocam, taktiği ve transferi görmek isteriz.

Nesil
    2006
    Yer
    kediye kafa attığım yerde

Taktiğin ne acaba?

Taktiğim aşağıda arkadaşlar aldığım oyuncuda bedelsiz olarak Hosny Abd Rabo diye bir ön libero Merieles ve Baroni formsuz olduğu durumlarda orta sahada kullandım ancak çokda verim aldığım söylenemez.

Bu arada aşağıdaki kadrom 2. senemdeki kadrom ilk sene orta sahanın ortasında Meireles, Baroni, Topuz, Hosny değişmeli oynadı soldada tabiki Stoch var sezon sonu 21M$ a Arsenal'a sattım.

Mesaj Yetkileri