1 ile 17 arası toplam 17 sonuç

Konu: Ne Yaptın Galatasaray

Default Ne Yaptın Galatasaray

Kadro

İnanılmaz bi sezon uyutmadı tırnakj yedirtti

Last edited by emrewoo : 05.Kasım.2012 at 05:03

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Benim oyunumda Galatasaray ilk sezon Şampiyonlar ligi yarı finaline, ikinci sezo ise UEFA yarı finaline çıktı ve yapıln transferlerde çok iyi.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Galatasaray ve Fenerbahcenin transferleri cok iyiydi fakat saha icinde oyle olmayinca FMde abarti gibi durdu.

Nesil
    2006

Bence Fenerbahçe ve Galatasaray kadroları kağıt üstünde çok çok iyi. Bunun farkında değiliz, çünkü Fenerbahçe'de Galatasaray'da bu sezon isteneni veremedi.

Nesil
    2011
    Yer
    beylerbeyi

Ya editörden oynanmış, ya da büyük bir hata var.. Kendinizi kandırmayın..

valla oyun bu kadar kolaysa bravo, oyunu orijinal alıyorum kaç senedir. bir takım eksiklikler ve gerçekçi olmayan durumlar yüzünden oyuna update bekliyorum. arkadaşın oyunu da gıptayla baktım ben bir türlü manchester'a bırak galatasaray'ı başka kalburüstü bir takımla bile 6 gol atamadım.

Editorden oynama neymis anlamadım ama cakma bisiyide alıp burda neden paylasıyım

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Eğer bunu benim için söylüyorsan save dosyamı paylaşabilirim
    Tüm fm serilerini oynadım ve böyle birşeye başvurmadım. Bunu yapan kişi oyundan zevk alamaz zaten.

Nesil
    2011
    Yer
    beylerbeyi

Quote Originally Posted by emrewoo View Post
    Editorden oynama neymis anlamadım ama cakma bisiyide alıp burda neden paylasıyım
    o zaman hata var işte.. galatasaray avrupa'da karpaty'ye bile gol atamıyorken, manu'ya 6 atmasını hiç bir taktiksel zekayla beceremezsin..

0Zaten değişik bi durum oldugu icin koydum buraya 2. macta 3- 0 kaybettim turu gectm

Nesil
    2011
    Yer
    beylerbeyi

Quote Originally Posted by heavy86 View Post
    Eğer bunu benim için söylüyorsan save dosyamı paylaşabilirim
    Tüm fm serilerini oynadım ve böyle birşeye başvurmadım. Bunu yapan kişi oyundan zevk alamaz zaten.
    seninle ilgili bir sıkıntı yok.. böyle maçlar olabilir, gerçekte de olabilir.. arsenal maçını biliyoruz..

Quote Originally Posted by cangulerdc View Post
    seninle ilgili bir sıkıntı yok.. böyle maçlar olabilir, gerçekte de olabilir.. arsenal maçını biliyoruz..
    Sıkıntı bendemi peki editorden ne yapmısm cok merak ettim takım tam kadro cıktı ne editoru

Nesil
    2007

Oyunun problemi boşuna kimseyi suçlamayın. Oyun kolay olmuş sanki. Takım uyumu yüksekse kimseyi dinlemiyorsunuz Juve'yi 5-0 yenmiştim ben de toplamda 9-1 ile eledim. Barça'yı gol yemeden toplamda 3-0 ile eledim. Takım uyumu %80'leri geçiyordu. Sonra takım ne olduysa kötü gitmeye başladı ŞL yarı finaline çıkarken takım uyumu %65'lerde idi Real'e toplamda 6-3 ile elendim. Ligde 15 puan fark varken son haftalarda hep puan kaybede kaybede 33. hafta zor şampiyon oldum takım uyumu düşünce. İlginç olmuş gerçekten.

devam edfen sonuclar

İnanılmaz bi sezon uyutmadı tırnakj yedirtti

ilk sezon galatasaray alıyor şampiyonlar ligini fener ise çeyrek finade eleniyor. update i beklemeden oynanmaz bu oyun. bir defa fenerle başlayayım dedim şampiyonlar liginde chelsea man city barca yı sıraya dizdim, süper ligi ise güç bela 4. bitirdim üstelik bursa ya 6-0 karabük e 5-2 yenildim sene içinde 3 yediklerimi hiç saymıyorum update şart

Mesaj Yetkileri