1 ile 20 arası toplam 20 sonuç

Konu: Oğuzhan Özyakup

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Default Oğuzhan Özyakup

Gerçekten kendini her gün geliştiriyor.Önümüzdeki sene gerçek bir avrupa yeteneği olur.Beşiktaşa gelerek doğru iş yaptı..
    Last edited by petrol_fb12 : 05.Kasım.2012 at 16:23

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Güç değerinin benzer yaştaki Türk oyunculara göre yüksek olduğunu düşünüyorum.

Özel Yetenek değerinin ise düşük olduğunu düşünüyorum.

Sonuç olarak henüz bir şey söylemek yersiz olur. Daha kaç maça çıktı ki ?
    Sentugo.

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

Profili şu haliyle gayet güzel. Jumping özelliğinin artırılmasını tavsiye ediyorum

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

1 maç iyi oynadı ya şimdi hemen o artsın bu artsın

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by serkan1520 View Post
    1 maç iyi oynadı ya şimdi hemen o artsın bu artsın
    Haklısın oyle olmaz ama ne oynadı be

Nesil
    2010
    Yer
    Kırşehir

Aslında sene başında yazacaktım ama henüz erken olduğunu düşünüyordum. Bugünkü maçtan sonra artık bir şeyler demenin vakti geldi. Bu adam bence bırak Beşiktaş'ı Türkiye'nin geleceği. Araştırmacılar görüyorlardır o yüzden profilini irdelemeyeceğim ama bu yaşta Fernandes'ten sonra Beşiktaş'ın 2. maestrosu. Altyapısı çok iyi.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Zihinsel olarak kesinlikle beş para etmez bir futbolcu, tekniği çok iyi olabilir ama malesef Türkiye'nin geleceği olması zor.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by lakin1907 View Post
    Zihinsel olarak kesinlikle beş para etmez bir futbolcu, tekniği çok iyi olabilir ama malesef Türkiye'nin geleceği olması zor.
    Turkiyenin gelecegi olacagi acikca belli Oguzhan cok kaliteli bir futbolcu.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Potansiyeli, takım oyunu, tekniği ve çalışkanlığı yükseltilmeli 19 yaşına olmasına karşın dün gece sahanın en teknik isimlerinden biriydi.

Futbol bilginden şüphe ediyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Zihinsel olarak kesinlikle çok iyi bir futbolcu, tekniği çok iyi olabilir ve ayriyeten Türkiye'nin geleceği olması çok büyük ihtimal
    FM Gazetesi

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Örnek veya sebep gösterebilir misin?

Steam ID: fotosuki

Arkadaşın nickindeki 1907 ibaresine bakarsanız Oğuzhan'ın neden zihinsel olarak kötü olduğunu anlarsınız. Herkes geleceği olduğunu savunurken böyle bir yorum bu yüzden olmalı diye düşünüyorum

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Objektif olarak bakmak lazım her şeye.Bence Oğuzhan gayet iyi performans gösterdi geride kalan maçlarda.Her oyuncu gibi Oğuzhan'ın da eksiklikleri var bunları geliştirebilirse çok iyi bir oyuncu olacağı kanaatindeyim.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Ben oguzhanı canlı olarak izlemiş biri olarak söyleyebileceklerim şunlar; Bir kere çok soğukkanlı, top ona gelince oyunu iyi okuyabilen ve heyecan yapmadan ne yapacagını önceden kestirebilen zeki biri.Pasları gayet iyi ve gerçekten altyapısını tekniğini Arsenal'den aldığını belli ediyor.Takım oyunu oynayan fazla bireysel haraketler sergilemeyen tam bir takım oyuncusu sık sık topla al ver yapmayı seven biri ve saha içerisinde oldukça kosan çalışkan bir oyuncu olsada defansıf yonu çok zayıf ama o kadar koşması bile büyük artıdır, sonuç olarak Türkiye potansiyelli bir oyuncuyu kazanmış oldu diyorum.Umarım bu istiktarını devam ettirir.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Açıkcası Oğuzhan'ın yeni profilini merak ediyorum. Umarım beklediğimiz şey olur profil anlamında.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

-9 olabilir.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by BleedingMoon View Post
    -9 olabilir.
    Hem Salih hemde Oğuzhan'ın PAsının -9 olması gerektiğini düşünüyorum bende. En azından hakedenler almış olacak eğer verilirse. Türk futbolunun geleceği bu oyuncular ..

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

-9 bence çok çok fazla 170lere kadar gidebiliyor diye biliyorum -9'u. -8 kalması uygun.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Sürekliliğinden süphe ediyordum sezon başındaki ilk iyi performansın sonra fakat artık sürekliliği olan bir oyuncu olduğunu gösterdi bambaşka bir profil bekliyorum kendisinden bekleyip göreliim

Mesaj Yetkileri