1 ile 21 arası toplam 21 sonuç

Konu: İptal edilen goller

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default İptal edilen goller

Her maç en az bir tane golüm iptal ediliyor. Bu kadar da abartı olmaz bence.Hani tamam 4-5 maçta bir olsa tamam da her maç olamaz ki. Umarım bu güncellemede düzeltilir.
    FM Gazetesi

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

Aynen çok fazla gol iptal ediliyor ayrıca her maç 2-3 topum direkten dönüyor.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

Ya arkadaşlar ben ona denk gelmedim ama benim oyundada kale dibinde ve kale çizgisine nerdeyse ve hemen hemen sıfır noktasında haddinden fazla gol oluyor. Bi çok kez "uh nasıl vurdu o topa ordan?" sorusunu soruyorum. Bi anormallik var benim oyundada. Çünkü nerdeyse her maç sıfır noktasına yakın gol oluyor. Sizde de aynı sorun yada aynı goller oluyor mu?

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Demo beni en cok sinir eden özellik gol atıyorum 2-2 89 dakikada gol iptal ediyor ve sonrasını az cok tahmin edebilrsiniz

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Sadece benim değil karşı takımın da birçok golü iptal ediliyor.

evet ofsayttan gol iptal ediliyor ama kaleciye foulden edilmiyor. benim kaleci hava topuna çıktığında çarpışmadan dolayı düşüyor ama hakem daha hiç düdük çalmadı. kural hatası var.

Benimde bol bol golüm iptal ediliyor. Özellikle Burak Yılmaz bu konuda müthiş bir beceriye sahip. Adamın ofsayta düşme sayısı ile oynadığı süre aynı. Bir kere Fenerbahçe maçında ilk 10 dakikada 2 gol buldum. İkiside ofsayt nedeniyle iptal edildi. Sonrasında 5-0 kaybettim maçı. Bir golü 40 metreden yedim bir gol bildiğimiz 0 noktasından ortanın gelişine.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Geçende oynarken Beşiktaş - Karabük maçında 4 golüm iptal edildi çok gülmüştüm.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2008
    Yer
    İSTANBUL

Yaklaşık 15 maç falan oynadım kariyerimde benim başıma 1 veya 2 defa geldi bu olay o da ofsayttan dolayı.İlginç bir durum diğer arkadaşların ki

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Her maç gol iptali, her maç direkten dönen top, her maç penaltı... Sıkıntı geldi artık ama. Gelecekse gelsin bu güncelleme. Bu nedir arkadaş ya
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Oyundan acayip soğudum bu saçmalıklar yüzünden ben de.
    Betanın ilk halini arar oldum orta gol oluyordu ama bu kadar saçmalık yoktu.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

Quote Originally Posted by Ralf View Post
    Her maç gol iptali, her maç direkten dönen top, her maç penaltı... Sıkıntı geldi artık ama. Gelecekse gelsin bu güncelleme. Bu nedir arkadaş ya
    Aynen katılıyorum...Bende de fazlaca olmaya başladı. Güncelleme gelecek o güncelleme sonunda başka bir sıkıntı çıkacak.Önce ki seride güncellemeden sonra kanatlar bitmişti mesela. Bakalım neler olacak.

Açıkcası kariyerimde iptal edilen gol komple bir sezonda 1-2 yi geçmemiştir. Bu sorunla pek karşılaşmadım 2D Classic (2B Klasik) olarak oynuyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

Quote Originally Posted by SteveScarlett View Post
    Açıkcası kariyerimde iptal edilen gol komple bir sezonda 1-2 yi geçmemiştir. Bu sorunla pek karşılaşmadım 2D Classic (2B Klasik) olarak oynuyorum.
    Maç görüntüleme motorunun hata ile alakası yok sanırım. Bende maçları 2d klasikte oynuyorum. Ama bahsettiğimiz olaylar bolca oluyor.

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by GeanyGS View Post
    Aynen çok fazla gol iptal ediliyor ayrıca her maç 2-3 topum direkten dönüyor.
    Bende bir maç oldu çekilen bütün frikikler direkte patladı. Hatta dağlara taşlara gidecek toplar bir anda ivme kazanıp direkte patlıyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Çok ilginç. Maç motoru'nun 3D ya da 2D olması ile alakası yok ama karşılaşmamış olman çok ilginç.
    FM Gazetesi

Çok ilginç. Maç motoru'nun 3D ya da 2D olması ile alakası yok ama karşılaşmamış olman çok ilginç.
    Ben olduğunu düşünüyorum. Zira önce ki sürümlerde 1 sezon 3D oynamıştım. Çok enteresan goller atmış ya da yemiştim. Fakat 2D oynamaya başladım ve attığım golleri 3D olarak tekrar izledim. Çokta enteresan ve gerçeklikten uzak goller yemediğimi ya da atmadığımı fark ettim. İşte bu bana 2D ve 3D maç motoru arasında fark olduğunu düşündürdü. Ama tabii her maç 4-5 topun direkten dönmesi gibi bir durum söz konusu, o ayrı.
    Last edited by SteveScarlett : 06.Kasım.2012 at 18:47

Nesil
    2008
    Yer
    Mersin

Quote Originally Posted by Universal View Post
    Bende bir maç oldu çekilen bütün frikikler direkte patladı. Hatta dağlara taşlara gidecek toplar bir anda ivme kazanıp direkte patlıyor.
    Direkte mıknatıs var da top çekiyor sanki birden aşağı gidiyor direke çarpıyor

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ben olduğunu düşünüyorum. Zira önce ki sürümlerde 1 sezon 3D oynamıştım. Çok enteresan goller atmış ya da yemiştim. Fakat 2D oynamaya başladım ve attığım golleri 3D olarak tekrar izledim. Çokta enteresan ve gerçeklikten uzak goller yemediğimi ya da atmadığımı fark ettim. İşte bu bana 2D ve 3D maç motoru arasında fark olduğunu düşündürdü. Ama tabii her maç 4-5 topun direkten dönmesi gibi bir durum söz konusu, o ayrı.
    Alakası yok diyorum çünkü bende 2D oynuyorum
    FM Gazetesi

Bende iptal edilen bir golle karşılaştım Ama benim durum daha bir garipti. Rakip oyuncu baskıyı görünce kaleciye geri pas verdi, o an ofsayt durumunda olan oyuncum araya girdi golü attı. Hakem bayrağı kaldırdı!

Alakası yok diyorum çünkü bende 2D oynuyorum
    Ben izlenimlerimin beni bu fikre ittiğini söyledim. Kesinlikle o sebeple olduğunu iddia etmiyorum tabii. Eğer sende 2D oynuyorsan ve ben de bu sorunu yaşamıyorsam o halde bu durumda ''şanslıyım'' demeliyim

Mesaj Yetkileri