1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: ürün kodu kullanıldı hatası

Default ürün kodu kullanıldı hatası

bugün d&r dan almıştım oyunu. steamdan yükleme yapmak için kodu girin dedi fakat şu hatayı aldım.

ne yapabilirim bu durumda?

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Geri götüreceksin. Derdini anlatacaksın, yenisini verecekler.

Steam ID: fotosuki

geri deyip tekrar denedim. Aktive oluyor deyip alttaki bar dolmaya başladı. Fakat ondan sonrada "sunucu yoğun, bağlanamadınız" gibi bişeyler dedi.. Anlamıyorum neler oluyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

sorunun sebebi şu: (bana göre) önce ingilizcesi:

Steam: We'll be doing routine maintenance on the Steam Servers on Tuesday November 6th around 16:00 PDT (GMT-0700)

Game play should not be interrupted, chat, game lobbies and community web features will be affected for the duration of the maintenance. Some content downloads may be briefly interrupted.

Please subscribe to this thread for latest updates:
    http://forums.steampowered.com/forum...5&goto=newpost

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

gerçi öğleden sonra dört gibi demişler ama, görüldüğü gibi bakım çalışmaları yüzünden download aksamaları da olacaktır deniliyor. merak etme steam bu, ben kaç defa oyuna girememiştim bu bakımlar yüzünden

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

eğer resimdeki mesajı ilk yükleme denemende aldıysan oyunu aldığın yere gidip derdini anlatmaktan başka birşey yapamazsın.o mesajda

"girdiğiniz seri numarası zaten başka bir hesaba kaydedilmiş,fm2013 aktivasyon işleminiz gerçekleştirilemedi.
    eğer cdkey'i daha önceden kaydettiyseniz ve hesap adınızı hatırlamıyorsanız hesap bilgilerinizin mail atılması için "retrieve account" e tıklayın."

gibi birşey diyor.eğer cdkey'i yanlış yazmadıysan oyunu aldığın yere gitmelisin.aralgame'de bu tür sorunlar dvd kutusu dvdsi oyunun key'i görünür şekilde foto çekilip yollanınca halloluyordu ama dnr nasıl çalışır bilmiyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

gerçi arkadaş diğer yzısında yüklemeye başladı ve sonra durdu demiş, steam de o gün güncelleme yapıyormuş ve bu hataların olabileceğinden bahsetmiş, arkadaşdan da ses çıkmadı sonra, sanırım işini halletti? bi bilgi verse iyi olur

Quote Originally Posted by metinoktay View Post
    gerçi arkadaş diğer yzısında yüklemeye başladı ve sonra durdu demiş, steam de o gün güncelleme yapıyormuş ve bu hataların olabileceğinden bahsetmiş, arkadaşdan da ses çıkmadı sonra, sanırım işini halletti? bi bilgi verse iyi olur
    hocam yok işi halledemedim daha.

ertesi gün d&r gittim ve orada oyunlardan sorumlu eleman bana mail adresini verdi. kitapçıgın üzerindeki kodun resmini çekip gönder dedi. o da aral'a yollayacakmış ve yeni bir kod vereceklermiş.

bende öyle yaptım fakat 4 gündür beklemedeyim. hala mail gelmedi.

@pappi, evet öyle halloluyormuş. ya da steam'ın destek sayfasına mail atabilirim fakat onlar aynı zamanda oyunu orjinal aldıgıma dair belge, yani fişin de fotogarfını istiyorlar.

yeni kod gönderdiler. şimdi bir sorun yok.

Mesaj Yetkileri