1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: En iyi FM

Nesil
    2007
    Yer
    Isparta

Default En iyi FM

Yapımcıların söylediği gibi en iyi fm, FM13'tür diyebilirmisiniz? Bu konuda ki görüşleri merak ettim sizin için en iyi fm hangisi?

NOT: Efsane fm yi kastetmiyorum sorumda mesela benim için cm 01/02 efsanedir ama tabiki 2013 daha iyi bi oyundur o kadar teknoloji yazılım gelişti bir sürü yeni detay eklendi gibi...

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

benim için de 2003/2004 en iyisi ,sonra 2007

maç motorunu düzeltsinler ondan sonra değerlendirelim

Quote Originally Posted by Vassili Zaitsev View Post
    maç motorunu düzeltsinler ondan sonra değerlendirelim
    katılıyorum, yenilikler gerçekten güzel ama maç motoru sonuçta oyundaki belkide en önemli şey. şuanki haline bakacak olursak fm 2012 bundan kat kat daha iyi bir oyun benim için.

Nesil
    2012
    Yer
    Trabzon

maç motoru rezalet...oyundan fazla zevk aldığım söylenemez.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Maç motoruna gelene kadar her şey çok güzel ama maç motoru gördüğüm en kötü maç motorlardan biri diyebilirim işin ilginç tarafı nasıl bu kadar sorunlu bir maç motorunu onayladıkları. Nasıl düzeltecekler o da muamma tabi. 2012'deki maç motorunun üzerine inşa edeceklerine resmen 5 yıl geriye döndü motor.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2007
    Yer
    Isparta

genel sıkıntı maç motorunun kötü olması anladığım kadarıyla onun dışında 2013 iyi ama maç motoru tabi büyük sıkıntı belki bi güncellemeyle düzeltilebilir

2008 ve 2012 şüphesiz.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

FM2005...
    efsanedir ve efsane kalacaktır

Benim için en iyileri fm 2008 ve 10.3 güncellemesi yapılmış fm 2010 dur. 2013 ise maç motoru hariç en iyilerinden ama maç motorunu güncelleme ile düzeltmeleri gerek.

Cm 01/02 serisi en sağlamıdır yeri bir baskadır gerisi kendi arasında takılır

Serinin en iyi oyunu diyemem. Ancak alt lig meraklısı biri olarak oyunu başarılı bulduğumu söyleyebilirim. Özellikle 3. Lig ve BAL'daki takım bilgilerine özen gösterilmiş, takdir ettim.

Mesaj Yetkileri