Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 35 sonuç

Konu: müthiş 3d!

Default müthiş 3d!

Arkadaşlar oyunun 3d'si pek iyi değil.

Madde madde yazayım;

1- Oyuncu isimleri pixel pixel eğer kenar seçeneğinde oynuyorsanız top size yaklaşıyorsa oyuncunun ismi netleşiyor biraz. Aksi halde uzak kanattaki adamın ismi kötü gözüküyor.

2- Garip hareketler var, gol atan oyuncu geri geri sevindi! Ve bunu yürümeden yaptı, sabit ayaklarıyla

3- 3d'de mi bilmiyorum ama savunma oyuncuları kütük yemiş gelmiş gibiler. Forvetlere müdahele yok. Topu alan gidiyor

Sabır diliyorum herkese

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Ben nasibimi aldım ve görmemek için sadece spiker olarak oynuyorum maçları.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Quote Originally Posted by europeanconquer View Post
    Ben nasibimi aldım ve görmemek için sadece spiker olarak oynuyorum maçları.
    düzeltilir umarım

Şu topu alan gidiyor olayı bende büyük sıkıntılara yol açıyor. Defansımın oyunda yan toplara müdahalesi dışında oyun içerisinde hiç bir müdahalesi yok. Acaba benim taktik anlayışımdan mı kaynaklı diye düşündüm başka bir oyun açtım. En iyi stoperleri koydum takıma yok arkadaş rakibimin forvetinin hızı yüksekse nereden alırsa alsın topu Messi'ye dönüşüyor. Bitiricilik 6 7 olsa da golü atıyor. 2-0 öndeyken 2-3 geriye düştüğüm maçlar oldu. Bende düzeltilir diyerekten kariyerimde çok yavaş bir şekilde ilerliyorum.

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Buyurun, bundan önceki hafta Antalya 5-1 yendi Tita 5 gol atmıştı 2'si penaltıdan yeni sorunumuz hayırlı olsun.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Maç motorunda ki sorun en azından 3 aşağı 5 yukarı herkeste aynı en azından bu sinirlerimi biraz daha toparlıyor : ) Her duran top ve kanattan gelen top pozisyonunda direk orta noktaya bakıyorum. Dünyanın en yeteneksiz takımları akıl almaz bir şekilde 2-3 pasta 60-70 metrelik bir koridor içinde pozisyon bulup gol atıyor ve o an sizin savunma havlinde olan 8 oyuncunuz ve kaleciniz ne yapıyor biliyor musunuz ? Hiç bir şey : )
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Skandal bir oyunla karşı karşıyayız anlaşılan, açıkçası düzeltmezler ise son olur benim. Eskiden demolarda olurdu böyle komik olaylar ancak oyun çıktı hiçbir değişme yok.

Oyunu daha oynamadım ama Duyumlar hiç iç açıcı değil

Nesil
    2005
    Yer
    Aydın

Oyunu açasım gelmiyor bunları görünce Bakalım hangi yamada düzelirse sorunlar, açar başlarım

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Üst direğe vuran toplar çok sinir bozucu. Her maç abartısız 5-6 tane üst direğe çarpan top oluyor.

Steam ID: fotosuki

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

kusura bakmayın ama sanki 2012 bundan çok daha iyiydi. Böyle devam ederse tahtları sallanır diyeceğim ama fifa manager benim hiç hoşuma gitmiyor...

2012 3D müthişti bence. Miles'a twitter'dan yazdım çat pat. İlgilenir umarım

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

2012'de de bu ne biçim 3d diyordunuz ama hatırlatırım

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

Quote Originally Posted by lakin1907 View Post
    2012'de de bu ne biçim 3d diyordunuz ama hatırlatırım
    2013'ün yanında nur nimet

Quote Originally Posted by antiochia View Post
    2013'ün yanında nur nimet
    Valla ben demedim de mumla arıyorum yalan değil.

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Şöyle adam gibi bir patch çıkarmadan oynamayacağım oyunu.Askıya aldım kendimi.Ne zaman hataları tamamen düzelten güncelleme gelir o zaman açarım.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bu saçmalıklar 50mb'lık güncellemelerle, patchle falan düzelmez arkadaşlar. Ben yıllardır fm cm oynarım böyle rezalet bir maç motoru görmedim. Teker teker saymaya gerek yok zaten herkes aynı şeyleri yaşıyor. Resmen hatalarla dolu ne görsel ne taktik açıdan hiç zevk vermeyen bir oyun olmuş. 3 yıldır orjinal alıyordum bu oyunu, ilk kez bu sene verdiğim paraya acıdım. Tam bir hayal kırıklığı oldu benim için.

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

SI bu sene maç motorunu sıfırdan yapmış yanlış bilmiyorsam. bu problemler ondan. eski maç motoru yılların birikimiydi ve yine kötüydü.

Çok kötü çok gaza gelip oynanayım diyorum sinirim zıplıyor kapatıyorum

Nesil
    2005
    Yer
    Aydın

Bu sene almayacaktım aslında, sırf Türkçe çıkardılar destek olalım diye aldım. Seneye kesinlikle Şubat'ı falan bekleyeceğim almak için.

Nesil
    2012
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by erayaydemir1903 View Post
    Çok kötü çok gaza gelip oynanayım diyorum sinirim zıplıyor kapatıyorum
    ) bu dediğin bende 5 6 defa oldu sanırım.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

benim de gaza gelip açtığım save 15-20 yi bulmuştur herhalde.

lakin, üst direğe çarpıp çıkan toplar. her maç mutlaka penaltı olması, kanatların topu sürüp, dibe inip, sonra tekrar mc'e pas vermesi. vb.

bu sorunlar bıktırdı.

türkçe yine çıkardı amatör falan, bir şekilde. ancak bu yıl başka bir anlamı var diye aldım oyunu. herhalde ilk ve son, orijinal fm'i aldım...
    (/s)

Nesil
    2007
    Yer
    Isparta

valla ben de orjinal aldım ne betayı ne tam sürümü henüz oynamadım bilgisayara kurdum duruyor öyle ama forumu okudukça hiç oynayasım gelmiyor

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

cok kötü bir mac motoru üst direk olayı cok garip olmus her firikik üst direge carpıyor ya dısarı cıkıyor yada iceri dönüp diger adam tamamlıyor. defans ve kalecinin hic etkisi olmuyor duran toplarda..
    bnm adamlar kanattan orta acmıyor ona deli oluyorum cizgiye kadar iniyo geri pas yapıyor kafayı yer insan böle olursa ya..

Düzeltirler mi sizce?

bende söylediklerinize aynen katılıyorum.fm 2008 den beri düşüşe geçiyordu bu oyun benim için ve 2013 versiyonunda yere çakıldı.eski günlerin hatrına yine oynuyoruz bişeyler yapmaya,zevk almaya çalışıyoruz ama hakkaten baydı.

ya siz hangi oyunda gördünüz, Call of Duty mesela en basitinden,oynayanlardan oyun motoru ile binlerce şikayet alacaksınız ve onla ilgili yama,patch gelecek(oyun motoru ile alakalı). Sen bu maç motorunu 2d olarak 03/04 versiyonunda hayata geçirdin, tamam bu sene yeni bir sistem kullanmışsın, ona da eyvallah da hiç mi test edilmedi?oyunun maç motoru ağustos ayında yapılıp eylül de mi test etmeye başlandı?? sözlükte biri yazmıştı,bütün bir yaz paşalar bir taraflarını serecekler sonra kışa kadar yok yama yok bilmem ne!

bu son aldığım orjinal fm dir.hatta belki de son oynadığım fm bile olabilir.herkesin bir skalası olabilir kendi oyun zevkiyle ilgili ama detaylarla ilginenler ve detaylarda bogulmayı sevenler için oyun tam bir fiyaskodur.

Fifa Manager e Cris'in hızı 70 Burak Yılmaz'ın 68 olduğu sürece, Fenerbahçe nin bütçesi (aslında fenerbahçe diye geçmiyor oyunda F. Istanbul diye bir takım var) 20 milyon euro, galatasarayınki 80 milyon euro gösterildikçe, Messinin hızı 96 yapıldıkça ( tamam kardeşim hızlı oyuncu da dünyanın en hızlı oyuncusu değil) football manager'e mahkümuz yapıcak bir şey yok

Kaosa gerek yok, "almasaydınız o zaman" diyecek hali de yok SI Games'in. Eleştirileri, hataları takip ediyorlar düzeltmek için çalışıyorlardır muhtemelen. Biraz sıkıntısını çekicez ama problemlerin giderilmesinin fazla uzun süreceğini zannetmiyorum. Tabii bu süreci aşana kadar oyundan beklentinizi fazla yüksek tutmayın Hatta benim gibi yapın, fm 2012'yle açlığınızı bastırın

bu tip hatalar malesef insanları orijinal oyun almakta çelişkiye düşürüyor ve çokta haksız değiller sonuçta öyle basit bir hata değil bu koskoca maç motoru hayır benim anlamadığım hiç mi oynamadınız oyunu piyasaya sürerken miles efendi ağlayıp duruyor orijinal diye diye ama kusura bakmasın gerekirse ingilizce olsun ama böyle maç motoru olmaz olamaz turksportal elemanların türkçe çalışmalarındaki emeklerinin hakkı verilsin diye orijinal edindik ama bu hiç olmadı kusura bakmasın.

Bide şu dk 90 da rakip takımların gol atma saçmalığını düzeltseler

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri