1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: Nerede yanlış yapıyorum

1. Default Nerede yanlış yapıyorum

1860 Münih takımını yönetiyorum. Lig başladı. Her maç iy en kötü 2-0 önde bitiyor. Ms 5-4 ,4-3 vs. yeniliyorum. Ne yaparsam yapsam engelleyemiyorum. Sinirden kendimi yerden yere atıyorum .
    BEŞİKTAŞ'ın taraftarıyız. Futbolcuların değil !

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Aynı ben,ne yazık ki bu maç motoru düzelmedikçe daha cok sinirlenecez

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

sistemin nasıl?

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Bende de bu durum söz konusu. Birçok maçta rakip geriden gelerek beni yendi veya berabere kaldı.

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

piskolojinizi o kadar bozmayın bir oyun için.
    zaman geçirmeyi aktif hale getir iş görür.

Fm tarihinin en kötü o yunu kesinlikle. 3-0 önde olsanız bile rahat olamıyorsunuz. Sezon ortalaması 6.5 olan bir adam taş çatlasa 1 gol atmış sadece hızlanması 15 16 ise defanstan top alıp bütün oyuncularınızı bir çırpıda geçip tık diye gol atabilir. Benimde başıma geldi 2-0 dan 2-3 geriye düştüğüm. Eğer pahalı bir bilgisayar kullanıyorsanız aman bu oyundan bir süre uzak durun. Bilgisayarı kırabilirsiniz sinirden.

Takma kardeşim bunları oyun sorunlu patch bekliyoruz bizde

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Bende aynı sorundan muzdaribim. Energie Cottbus'u çalıştırıyorum ve pek çok defa 2-0'dan maç verdim. Benimle aynı sorunu yaşayan insanları okudukça da oyunu nadasa bıraktım. Bakalım bir ay içerisinde yama gelecekmiş heralde. Artık o zaman başlarız ağız tadıyla oynamaya.

Nesil
    2007
    Yer
    GEBZE!

dmc oynat beklerin ileri çıkışlarına izin verme daha risksiz oyun tercih et.
    defans çizgisini ortalarda tut defansif mentaliteye geçsen bile.çizgiyi geri çekmek çok fazla gömülüp gol yemeye sebeb oluyor

bende beşiktaşla oynuyorum en az 4-5 maç 2-0'dan maç verdim yada berabere kaldım ve geneldede son 10 dakikada yedim golleri buna bi çözüm bulunması gerekiyor.

Oyun çok iyi yenilikler güzel tamam ama arkadaşım 2 3 ay daha beklet oyunu patch beklemiyelim düzgün oyun çıksın.Oyunun çıkmasını bekle sonra patch bekle bu böyle devam eder....Umut yok !

Mesaj Yetkileri