Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 36 sonuç

Konu: Tavsiye Edeceğiniz Türk Oyuncular

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Default Tavsiye Edeceğiniz Türk Oyuncular

çalıştırdığınız takım türkiye ligi'ndeyse eğer, bizim için türk oyuncular olmazsa olmazımız. malum en fazla 5 yabancı oynatabiliyoruz.. pek iyi türk oyuncu da yok aslında ama (transferi zor olmayan) belki gözden kaçanlar ya da tavsiye etmek istedikleriniz olabilir. bu konu altında iyi iş yapacağına inandığımız türk oyuncuları paylaşalım.

2. sezondayım, fenerbahçe'yi yönetiyorum. pozisyon farketmeksizin şu an türk oyunculara çok ihtiyacım var mesela!

benim size tavsiyem 'jem karacan (mc)'. türkiye liginde büyük takımları yönetiyorsanız iyi iş yapar. transferi de kolay.

Robin Yalcin - Dmc
    Serdar Tasci - Dc
    Ömer Toprak - Dc
    Kerim Frei - Orta Sahanın Her Noktası
    Mehmet Ekici - Mc / Amc
    Tolga Cigerci - Mc / Amc
    Samed Yesil - St
    Muhammed Demirci - St
    Gökhan Töre - Amrlc
    Sercan Sararer - Amrlc

Bunları almak zorunda kaldım 5 yabancı uygulamasından dolayı 2 sene içerisinde. Birçoğu bilindik isimler ama 4 büyüklerde oynayabilecek olanlar bunlar. Oyunun başındaki yabancılarımdan sadece Stoch'u tutuyorum. Haricinde alınabilecek olanlar

Soner Aydogdu
    Hakan Çalhanoglu
    Serdar Aziz (çok zor alınıyor)
    Okay Yokuşlu (kayseri küme düşerse mutsuz olup, transfer listesine konuyor)
    Alper Potuk (2. sezon sonu 6 mio pounda alınabiliyor.)
    Yiğit İncedemir (Anchor Man oynatacaksanız çok faydalı. Başka pozisyonlarda işlemez.)
    Ozan İpek (4 büyüklere rotasyon oyuncusu olur.)
    Kadir Bekmezci (Anchor Man oynatacaksanız çok faydalı. Başka pozisyonlarda işlemez.)
    Koray Günther DC (Dortmund kiralık listesine koyuyor, 2 sezonluğuna kiralayıp 3,5 mio pounda satın alma maddesi koyabiliyorsunuz, konsantrasyonu çok yüksek bir isimle birebir antreman yaptırırsanız iyi gelişiyor. Örneğin: Egemen Korkmaz)
    Tolgay Arslan (rotasyon için, kiralanabilir.)
    Kemal Tokak (rotasyon için alınabilir.)
    Yunus Malli (mental açıdan iyi bir isimle birebir çalıştırmak lazım. Örneğin: Alex)

Aklıma bunlar geldi, ilk etapta. Balıkesirspor, İBB, Bursa, Buca, Altay altyapılarını dikkatle izlemek lazım. Çok iyi regenler çıkıyor.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Gençlerbirliğindeki Aykut demir stoper

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Serdar Aziz. 2. sezonumda FB'ye almayı düşünüyorum.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Antalyaspor'daki Emrah Bassan benim çok hoşuma gitti. Sezonun başında 1.8m pound'a kadar çıktım, vermediler. Devre arasında bir daha deneyeceğim.
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

Stoper Aykut Demir'i bende öneririm. Sol bek Hasan Ali Kaldırım'a alternatif olarak Antalyaspor'dan Musa Nizam ve Sivasspor'dan Ziya Erdal'ı alabilirsin. Kadro derinliği ve ileri ki sezonlarda yabancı kısıtlaması yüzünden Murat Ceylan'ı kadrona katabilirsin.

Nesil
    2006
    Yer
    Ýzmir

Adili erdoğan var arkadaşlar grasshopers ta.Çok iyi bir deep-lying forward oluyor.Kaçırmayın.

Gökhan Töre'yi kesinlikle tavsiye ediyorum. Hayvani bir sekilde oynuyor. Ikinci sezonunda 44 maçta(29'u ilk 11) 4 gol 15 asist, üçüncü sezonda(daha önce rotasyondaydi, artik hep ilk 11de oynatiyorum) ise ilk 7 maçta 7 asist ve 2'de gol atti. Sag'dada oynayabiliyor ancak sol'da çok daha etkili.
    Rubin'i yönettigim için kaça gelir bilmiyorum ama kaçirmayin.

Aykut Demir.

Muhammet Demir, Salih Uçan, Recep Niyaz, Ömer Toprak, Serdar Aziz, Kerim Frei, Gökhan Töre ve Samed Yesil harika oyuncular oluyorlar.

Gökhan töre diyosunda bana 59 MN e geldi sercan sarareri kesinlikle önermem ve muhammet demirci harikalar yaratıyor.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Jem Karacan

Galatasaray ile oynuyorum şu sıralar ve Melo'yu adeta takımdan kesti. Temposu yüksek, takım oyununa katkısı ciddi derecede var, ortasahada Selçuk İnan ile birlikte güzel işler yapıyorlar.

3,5m $ bütçe ile nasıl alınacak acaba bunlar ? Fenerbahce ile oldugum kadro ile devam edicem ama son dakikada bi bjk dan muhammed süprizim olabilir..ancak bana kesinlikle Türk forvet lazım bunda emrah bassan olarak düşünüyorum..son 5 gun alınabilir bir Türk forvet önerebilecek varmı ?

Muhammed Ildiz 21 yaşında Rapid Wiende oynuyor. Sağlam bir orta saha ve gelişime açık. Buradan inceleyebilirsiniz;

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=111234

Trabzonspor'lu Soner Aydoğdu çok sağlam bir futbolcu oluyor, hemde genç. Türkiye liginde oynuyorsanız ilk seneden almanız lazım 10 yıl orta sahada oyun kurucu sıkıntısı çekmezsiniz. Avrupa'da da belirli başlı çoğu takımda tam verim alırsınız. Birde Orhan Gülle 2. veya 3. sezonda takım ile sözleşme yenilemiyor ama özellikleri düşüş gösteriyor takımında mutlu olmadığından erkenden kapmak lazım bu oyuncuyu. Gelişime açık defansif orta saha.

hayrettin yerlikaya

250-350k pound gibi bi paraya alınabilior oyun başında bu paraya iyi bir türk sol bek almak imkansız

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Erhan Kartal sağbek Denizlisporda oynuyor gelişime çok açık büyük takımlarda iyi yedek anadolu takımlarında as oyuncu olur

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

İlkay Gündoğan vardı bide

Nesil
    2007
    Yer
    Samsun

Soner Aydoğdu
    Aykut Demir
    Okay Yokuşlu
    Gökhan Töre
    Alper Potuk

çok fayda sağlayan oyuncular

Bir de elde patlayanlar var;

Kerim Frei
    Sercan Sararer

gibi.

Jem Karacan'ı hiç kaçırmayın.ben 15e aldım şuan değeri 33 M.
    Aykut Demir.
    Sercan Sararer Güzel bir rotasyon oyuncusu.
    Kerim Frei'i yeni aldım daha bi numarasını göremedik.

Okay Yokuslu, Tolga Cigerci, Emre Can, Alper Potuk gelecekte almayı istedigim adamlar.

bütçen yeterse tabii ki Mesut Özil...Bir de Eren Derdiyok süper bir gölcü..

Adili Endogan

Grasshopersda, 17 yasinda DLF.

75 - 100 bin arasi alinabilir.

Oyun baslangicinda bile özellikleri gayet iyi.

Samed Yeşil Liverpooldan kiralanabilir. Ben GS'ye kiralamıştım rotasyon olsun diye iyi iş çıkardı. Diğer sezon FB, sonraki sezon da bBursa kiraladı bu adamı. Onlarda da iyi iş yaptı. Bursada ilk 11 oynatıldı gol krallığına oynuyordu.

24. Default

Tolga Ciğerci ve Jem Karacan ı ilk sezonumda aldım.4 büyüklerde gayet güzel gelişip faydalı oluyorlar.Pas isabet yüzdeleri çok başarılı özellikle.

Konyaspor'da Sol Kanat Ali Dere 19 Yaşında Çok Yararlı Oluyor.

Nesil
    2012
    Yer
    Samsun

Gökhan Töre - M/AM(RCL) - 5M € peşin 20M € 48ay taksitle, toplamda 25M €
    Jem Karacan - DM/M(C) - 1,5M € peşin 4,5M€ 48 ay taksitle, toplamda 6M €
    Aykut Demir - D(C) - 1M€ peşin 4M € 48 ay taksitle, toplamda 5M €
    Koray Günter - D(C) - Ara transferde anlaşmalı, sezon sonu geliyor - Bedava
    Sinan Bolat - GK - Ara transferde anlaşmalı, sezon sonu geliyor - Bedava

Not: Yukarıdaki isimler GS kariyerimle aldığım isimlerdir, fiyatlar GS ayarında takımlarda aşağı yukarı aynı olacaktır.

Bunların haricinde;

Emre Can - DM/M(C)
    Orhan Gülle - DM/M(C)
    Artun Akçakın - ST
    Sezer Özmen - D(C)
    Mehmet Ekici - M/AM(C) - GS gelmiyor, ama kesinlikle alınması gereken bir oyuncu.
    Ömer Toprak - GS'ye almayı başaramadığım, içimde ukte olmus defans oyuncusu.
    Okay Yokuslu - M/AM(C)
    Kerim Frei M/AM(LC) ve Sercan Sararer M(R)/AM(RL) - İyiler ama bana kalsa almayın derim, özellikle Sercan'ı.
    Muhammet Demir - ST
    Samed Yeşil - ST - hiç deneme fırsatım olmadı.
    Last edited by Maegras : 19.Aralık.2012 at 13:49

DMC olarak Robin Yalcin'ı mutlaka takıma kazandırmanızı öneririm. ilk sene büyük katkı beklemeden 2.sene daha fazla sorumluluk alarak çok güzel işler başarıyor.

Sol bek için gökhan süzen.

diğerlerini arkadaşlar yazmış zaten...

Quote Originally Posted by tefo89uaa View Post
    hayrettin yerlikaya

250-350k pound gibi bi paraya alınabilior oyun başında bu paraya iyi bir türk sol bek almak imkansız
    Alparslan Erdem(Bucaspor)

Musa Cagiran(19) ve Veysel Sari da dayanıklılıkları ve iyi özellikleri nedeniyle mutlaka transfer edilmesi gereken gençler bence. İki yönlü orta saha ya da dmc olarak oynatabilirsiniz bunları.

Alpaslan ozturk(19) mc,dmc,dr,ob,mr de başarıyla oynayabilen iyi bir oyuncu. Fenerbahçeyi alanlar ofansif bekte ve defansın sağında gökhanın yerinde rahatlıkla oynatabilirsiniz. İlk başta 2 yıldızı var 3.5'a kadar çıkabiliyo. Kararlılığı da 15.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri