Sayfa 8 / 8 İlkİlk ... 678
211 ile 220 arası toplam 220 sonuç

Konu: Taktik ve Antrenman Tartışma Platformu

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

LİNK

Yardım eder misin taktiğin pürüzlerini çözmeme.Şimdiden çok teşekkürler.
    Steam id; wladcass

Açık ara forumdaki en iyi taktik Arrigo Sacchi 4-4-2dir

Arkadaşlar benim anlamadığım konu şu.Dikine oyun geniş alanda mı dar alanda mı oynanır ?
    Bir de dikine oyunda tempo kaç olmalıdır ?

Quote Originally Posted by byKpln View Post
    Arkadaşlar benim anlamadığım konu şu.Dikine oyun geniş alanda mı dar alanda mı oynanır ?
    Bir de dikine oyunda tempo kaç olmalıdır ?
    Öncelikle belirteyim,fm de öyle aman aman başarılarım felan pek olmadı genelde kariyerlerde 1,2 sezon oynayıp kapatırım.Çünkü sıkılıyorum.

Neyse konuyu dağıtmadan dikine oyun topu rakip sahaya taşımaya yönelik bir stratejidir.Şahsi fikrim topu rakip sahaya taşırken oyunu genişletmek topu taşımayı rahatlatır.

Tabi dikine oynayıp sonra ne yapmak istediğiniz de önemli.Topu ileri götürüp rakip sahaya yerleşmek amacınızsa kanat oyuncularına pek özgürlük vermeye gerek yok.Ancak ben direk rakip sahaya gideyim öyle çok top çevirmeme gerek yok diyorsanız kanatlara daha çok özgürlük vermek ve topla gidebilen oyunculara ihtiyacınız vardır.

Tempo olayını da yüksek yapmak kafidir diye düşünüyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Everton ile ilk sezonum. Jelavici sattıp forvetlerim Bony, Papis Cisse, Jovetic. Barcelona tarzı oynuyorum deplasmanlarda Styi AMC yapıyorum süper kontraya çıkıyorum. Ama iç saha maçlarında bu pek işe yaramıyor. STdeki adam çok yalnız kalıyor. Bony çok formsuz bu yüzden Cisseyi aldım zaten. barcelona tarzı stli olarak cisse fırsatçı golcü rülünde oynayabilir mi? Ve ona pozisyon yaratmak için neler yapmam lazım. MCdeki adamların derinden koşularını arttırıp ileri çıkmalarını sağladım bu biraz çözdü gibi ama asıl sorun topu alıyor ceza sahasına girmeden vuruyor :S
    turksportal...

Default Taktik ve Antrenman Tartışma Platformu

Merhaba arkadaşlar ben foruma yeni katıldım. İnşallah konuyu yanlış yere açmamışımdır.

Neyse konuya dönelim. Galatasaray ile ilk senemdeyim. Güzel bir taktik buldum. Drogba Yrd forvet, Burak yılmaz ise Fırsatçı golcü yaptım. Fakat son zamanlarda gol atamaz oldu. Oynadığı maçlar kötü geçiyor sizce ne yapmalıyım. Burağı hangi seçenekte oynatmalıyım. Yaratıcı forver vs. vs.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

her maçta oynatıyorsan biraz rotasyon yapmalısın.
    (/s)

çift forvet oynayabileceğim sistem önerileriniz var mı

Default Ölümsüz Taktik

Arkadaşlar Ne Yaparsam Yapayım Başarılı Olamıyorum

Sadece Arrigo Adlı Taktikle Tokatsporu 1. Yaptım O kadar.

Taktik Önerin Lütfen

Thumbs up Sürekli Gol Arıyan Aynı Zamanda Katı Defanslı Taktik

Arkadaşlar SİZLERDEN TAKTİK İSTİYORUM TOKATSPORLA SÜPER LİGE ÇIKMAK İSTİYORUM ARRİGO ADLI TAKTİKLE 1 SEZON KULLANDIM VE PTT LİGİNE ÇIKARDIM BAŞKA TAKTİKLER VARSA YORUM ATARSANIZ İYİ OLUR

Sayfa 8 / 8 İlkİlk ... 678

Mesaj Yetkileri