Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 60 arası toplam 60 sonuç

Konu: Taktik, Profil ve Mevki Düzeltmeleri

Ek olarak, bugün güncelleme yayınlandı. "Çeviri hata paylaşım alanı"nı ne zaman açacaksınız?

Quote Originally Posted by Aydin View Post
    Mümkün. En kısa zamanda çıkartacağım
    tesekkurler. merakla bekliyoruz.

son güncelleme ile profil özellikleri yarı türkçe yarı ingilizce oldu

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bundan vazgeçtim çünkü Bu iş biraz gereksiz yere zaman kaybı sağlıyor. Bunun yerine profildeki sıralamaya alışılması daha iyi olur diye düşünüyorum ki zaten burada artık sadece mevkiler için ayrı bir yama istendiği yazılıyor.

Bunu da çıkartırız ancak artık ufaktan ufaktan direk Türkçe haline alışsanız iyi olur
    Haklısın yeni sıralamaya alışmamız lazım artık İyi çalışmalar

Arkadaşlar ilk mesajda denilenleri yaptım ama bende resimde ki gibi saçma sapan bir durum oluştu bazı çzellikler türkçe bazıları ingilizce bu sorun neden kaynaklanır?

Quote Originally Posted by sakgoz79 View Post
    Arkadaşlar ilk mesajda denilenleri yaptım ama bende resimde ki gibi saçma sapan bir durum oluştu bazı çzellikler türkçe bazıları ingilizce bu sorun neden kaynaklanır?

aynı osrun bende de var malesef

Valla hocam eski klasörün yedeğini de almamıştım hepten rezil oldu oyun bu nedir kırma yarı türkçe yarı ingilizce böyle bir risk olacağını bilseydim klasörün yedeğini alırdım umarım konuyu açan arkadaşımızın çözümle alakalı bir fikri vardır yoksa oyunu mecbur baştan yükliycem her ne kadar istemesemde

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Bu sorun artık herkeste yaşanacaktır çünkü oyuna update geldi.

Bugün veya yarın bir yama hazırlarım bunu gidermek için.

Ayrıca bunu kendiniz de giderebilirsiniz.

/steamapps/common/football manager 2013/data/updates/update13-10/languages/changes/

kısmında yer alan turkish.ltc dosyasını,

/steamapps/common/football manager 2013/data/updates/update13-12/languages/changes/

klasörüne aktarmanız gerekiyor.

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Quote Originally Posted by sakgoz79 View Post
    Valla hocam eski klasörün yedeğini de almamıştım hepten rezil oldu oyun bu nedir kırma yarı türkçe yarı ingilizce böyle bir risk olacağını bilseydim klasörün yedeğini alırdım umarım konuyu açan arkadaşımızın çözümle alakalı bir fikri vardır yoksa oyunu mecbur baştan yükliycem her ne kadar istemesemde
    Oyunu baştan yüklemenize gerek yok. İçerik dosyalarını doğrulatırsanız oyun zaten eski haline gelir.

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Quote Originally Posted by Ouzy View Post
    Ek olarak, bugün güncelleme yayınlandı. "Çeviri hata paylaşım alanı"nı ne zaman açacaksınız?
    Yayınlanan ufak güncelleme ile birlikte Türkçeleştirme güncellenmedi. Önümüzdeki ay çıkması muhtemel olan yama ile güncel hale gelecek.

bu içerik dosyalarını nerede doğrulatıyoruz ve yeni oyun kur dediğim zaman hala sürüm orada 13.0.0 yazıyor 13.1.2 yazmıyor. eski oyunumu açtığımda ise sürüm 13.1.2 diyor. anlamadım bu işi

Oldu hocam aynen dediğiniz gibiymiş çok teşekkürler yardımınız için elinize ve emeğinize sağlık

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Quote Originally Posted by balgat80 View Post
    bu içerik dosyalarını nerede doğrulatıyoruz ve yeni oyun kur dediğim zaman hala sürüm orada 13.0.0 yazıyor 13.1.2 yazmıyor. eski oyunumu açtığımda ise sürüm 13.1.2 diyor. anlamadım bu işi
    http://www.turksportal.net/fmhaber/3...am-rehberi.htm

7. Adım

teşekkürler

çok teşekkürler.

10 sene sonunda ilk kez türkçe oynayacağım bu yama sayesinde.

Çok önemli olmasa da benim dikkatimi çeken para kısmı oldu. 10K 10B olmuş. Hadi o normal ama keşke 10 M, 10 MN olmasaydı. aynı şekilde kalsaydı. Milyon sonuçta türkçesi de aynı, M yeterliydi.

Neyse çeviride emeği geçen herkese teşekkürler. Yama için de sağolun.

16. Default

sorum yanlış anlaşıldıysa affola yama gayet güzel olmuş. Mevkiler şu yönde sıkıntı benim için yıllardır Türkçe Fm/Cm oynuyorum ozamanlar mevkiler değiştirilmiyordu tabi Oyüzden şimdi garip geldi Umarız Turksportal ailesi bu isteğimizi kırmaz mevkiler için ayrı yama çıkartır sonuçta onlarda insan onlarında bir hayatı var

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ben eski haline çevireceğim ama bulamadım steamdan. Nasıl oluyordu?
    Arsız Kargalar Paylaşıyorlar

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Quote Originally Posted by snaru View Post
    sorum yanlış anlaşıldıysa affola yama gayet güzel olmuş. Mevkiler şu yönde sıkıntı benim için yıllardır Türkçe Fm/Cm oynuyorum ozamanlar mevkiler değiştirilmiyordu tabi Oyüzden şimdi garip geldi Umarız Turksportal ailesi bu isteğimizi kırmaz mevkiler için ayrı yama çıkartır sonuçta onlarda insan onlarında bir hayatı var
    Çıkartacağım ama 1-2 gün uzayabilir şu sıralar biraz yoğunum.

Quote Originally Posted by Ralf View Post
    Ben eski haline çevireceğim ama bulamadım steamdan. Nasıl oluyordu?

Soracağım sorunun direk konu ile alakası yok. Tüm Football Manager serileri Türkçeleşecek diye bir haber yayınlanmıştı. Eski seriler için Türkçe çalışmalar başladımı bilgi verirseniz memnun olurum.

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Quote Originally Posted by reisbulut View Post
    Soracağım sorunun direk konu ile alakası yok. Tüm Football Manager serileri Türkçeleşecek diye bir haber yayınlanmıştı. Eski seriler için Türkçe çalışmalar başladımı bilgi verirseniz memnun olurum.
    Bu konu hakkında şimdilik bir şey söyleyemiyorum ne zaman çıkacağı ile alakalı çünkü önceliğimiz FM 13'ün Türkçeleştirilmesinin iyileştirilmesi.

Ayrıca bugün içerisinde sadece pozisyonların İngilizce'ye döndüğü yamayı yayınlayacağız.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Dil seçeneklerini Türkçe İngilizce çevirip durmaktan gına gelmişti çok iyi oldu bu yama elinize sağlık Allah razı olsun.

Nesil
    2011
    Yer
    Papaz'ın Çayırı

Vallahi harika oldu.
    Sabırla sadece mevkilerin ingilizce olduğu yamayı bekliyorum

Ayrıca bugün içerisinde sadece pozisyonların İngilizce'ye döndüğü yamayı yayınlayacağız.
    çok güzel olur bekliyoruz...

heyecanla siteye girdim ama sanırım bir gecikme oldu. olsun beklemeye devam

Nesil
    2006
    Yer
    11

Şu olay yüzünden kaç gündür bir türlü saramamıştım yeni seriye.Çok iyi oldu bu.Teşekkürler.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Gecikme için kusura bakmayın. Yama ilk mesajda.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

Ya aydın birşey sorucam bu Faruk koç kim?

teşekkürler emeğin için

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Ben sadece mevkilerin İngilizce olmasını istiyordum ama yanlışlıkla oyuncu özelliklerini de İngilizce yaptım bunu nasıl düzeltebilirim?

Nesil
    2006
    Yer
    Her Yerden

Teşekkürler

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri