Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
61 ile 90 arası toplam 140 sonuç

Konu: En İyi Regenlerimiz

Talking En İyi Regenlerimiz

2 sezondur bendeydi. Geçen sezon normal bir şekilde idare etti ama bu sezon çoştu. Uzaktan atıyor, freekick'ten atıyor, slalom yapıp atıyor. Asıl mevkisi forvet olmasına rağmen kanatta yardırıyor adeta. Ademilson'la ikisi rakiplerin korkulu rüyası oldu.

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

adam attigi gol kadarda asist yapiyor cok felaket bir oyuncu

Default Muhteşem ikili Neymar & Vogels (Regen)

2018 yılını devireceğim nerdeyse. şu ana kadar fenerbahçe,man city ve kısa çapta amerika maceram ile new york'u yönettim. neymar'la new york'ta tanıştım tabiki. avrupaya getirmek imkansızdı. yıllık 4.7 M'a new yorkta başladık ve mükemmel performans ile beni adeta büyülüyordu. sonra sezonun bana ters gelen tarihleri yüzünden daha sezonun başlamadığı hannover ibb ve dortmund'a iş için başvurdum. boştalardı hepsi. aralarından dortmund kabul etti tabi bende ilk işim neymar'ı getirtmek oldu. hemde çok uygun fiyata amerikadan katmış oldum kulübe. bu neymar macerasını başka konuda anlatmıştım ordan okuyabilirsiniz. konu tr'ye büyük çapta oyuncu getirmek konusu.

neyse sadede gelirsek yeni bir regen keşfimle mükemmel ikili oldular son hazırlık maçında neymar ve vogels hatrick yaptılar. evet ikisi birden juventus'a karşı

bende paylaşmak istedim buyrun özellikler. avrupanın en iyi hucum ikilisi.

Ama bu performans ile neymar'ı elimde tutacağımı sanmıyorum. büyük ihtimal sezon sonu gider. isteyeceği sözleşmeyi kulüp karşılamaz bence. barça ya da real alabilir. o yüzden bu sezon neymarın ve bu ikilinin tadını çıkaracağım ha karşılarsa olurda kulüp o zaman tadından yenmez

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Sadece Burak benim altyapımdan çıktı,Ramos Real Madrid'in Ayhan ise Hacettepe'nin altyapısından çıktı.Üçüde mükemmel oyuncular

Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Default En İyi Regenlerimiz

GS yın yüksek performansı yetmiyormuş gibi bide üstüne aldıkları adama ve performansına bakın ben nasıl şampiyon olim bu ligde =)

arkadaşlar regenlerin gelişimi için ekstradan ne yapmalıyız daha iyi gelişimi için yani. elimdekileri kaybetmek istemem çok iyiler. bunlar benim regenler.

Nesil
    2012
    Yer
    Rize

Default Bir kaç regen da benden

Nesil
    2013
    Yer
    Antalya

yeni bir selçuk inan lazımdı leverkusen de buldum 9.5m € ödedim ama değer

Uploaded with ImageShack.us

Barcelona'nın Arjantin'deki altyapısından 500K'ya kaptım.Daha ilk sezonu o yüzden biraz formsuz ligde.

Quote Originally Posted by Spe1907 View Post
    Güzel bir regen, türk vatandaşlığı var mı?

Adı Ethem olduğu için soruyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Isparta

bende koyacam inşallah bi gün regenlerimi hep akşam eve gidince koyayım diyorum sonra unutuyorum

Quote Originally Posted by SteveScarlett View Post
    Güzel bir regen, türk vatandaşlığı var mı?

Adı Ethem olduğu için soruyorum.
    malesef yok, Bosna-Hersek 2.vatandaşlığı. Bende ilk Ethem i gördüğümde umutlanmıştım türk olabilir mi diye

Quote Originally Posted by Spe1907 View Post
    Harika bir regen=) Kalecilik özelliğide 4 boyuda uzun kalede bile oynar maşallah=)

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Paylaştığım oyuncuların, Victor Mohammed dışında, ahım şahım profilleri olmasa da sağlam performans sergiliyorlar.

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

ilk defa altyapımdan böyle bir yetenek çıktı

Tüm kariyerini bende geçirecek inşallah koçum benim.Pique halt yemiş yanında

Quote Originally Posted by Önder HOCA View Post

ilk defa altyapımdan böyle bir yetenek çıktı
    Adı Dirk Kuyt'u andırıyor=) güzel regen.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Şimdiden kadroya giriyor seneye formayı alır gibi.

Altyapıdan çıktı beklentilerimiz büyük.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

daha ilk sezon alt yapımdan çıktı hemen sneijder ile eğitime başlattırdım

alonsoyu almıştım ikinci sezon bana geldiğinde daha bıyıkları bile terlememişti.. 975 bin dolar bonservis bedeli vermiştim.. dördüncü sezonun yarısında barçanın kelkinmelerine daha fazla dayanamadım ve 45 milyon dolar nakit paraya ispanyaya uğurladım..

alonsonun yerini yeni bi gençle doldurmam gerekiyodu.. o gencide amerikada buldum.. adı hammond.. onu alonsodan 25 bin dolar daha pahalıya aldım.. bonservisi 1 milyon dolar.. havalanında alonsoyu uğurladıktan sonra geliş terminalinde hammondu karşıladım.. şuan değeri 9.5 milyon dolar.. kaybetmek istemem ama ilerde onuda 45-50 milyon dolar gibi paralarla karşıma gelen olursa satabilirim..

Nesil
    2007
    Yer
    Samsun

Gördüğüm en iyi regen değil, hatta takımımda daha iyi bir regen var altın ayakkabı sahibi ancak;
    gurbete geldiğim Almanya'da içimi ısıtan, bana can yoldaşı olan bir yetenek.

Bayern alt yapısından çıkma, adeta yeni bir Mehmet Scholl, Mesut Özil...

Bu takımdan ayrılınca da yanımda götüreceğim keratayı

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Takımımdaki en kaliteli regen olarak tasvir etmek sanırım yanlış olmaz. Henüz 21 yaşında olmasına rağmen, Avrupa'nın üst düzey kulüplerinde ilk 11 oynayacak kapasitede bir isim. Zaten bir önceki transfer döneminde devler peşindeydi.

Toby Alderweireld'i takımdan gönderdikten sonra, genç yaşına ve potansiyeline güvenerek ilk 11'de oynatmaya başladım. Bir yıldan az bir süre içinde muazzam bir gelişme gösterdi.

Teknik özellikleri pek fazla dikkat çekmese de fiziksel anlamda çok güçlü bir oyuncu. Gerek yeteneği, gerekse istikrarı sebebiyle Avrupa devlerinin transfer listesinde yer alıyordu. Tottenham, aralarından en yüksek teklifi yapan takım oldu: £40 milyon. Reddettim.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Remy, bildiğin Iniesta.
    Micha nasıl stoper öyle? Hem güçlü, hem hızlı, hem çevik.
    Siyanda da jet motoru.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

ajaxın altyapısı mı hepsinin çıkışı? dnalarla oynanmış la resmen bu ne böyle

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Quote Originally Posted by ForCimbom View Post
    ajaxın altyapısı mı hepsinin çıkışı? dnalarla oynanmış la resmen bu ne böyle
    16-17 yaşlarındayken farklı takımlardan transfer ettim hepsini. Ne yazık ki Ajax altyapısından bu seviyede oyuncular çıkmadı henüz. Aralarından en parlak geleceğe sahip olduğunu düşündüğüm:

Nesil
    2013
    Yer
    sinop

Quote Originally Posted by vivoperlei View Post
    Takımımdaki en kaliteli regen olarak tasvir etmek sanırım yanlış olmaz. Henüz 21 yaşında olmasına rağmen, Avrupa'nın üst düzey kulüplerinde ilk 11 oynayacak kapasitede bir isim. Zaten bir önceki transfer döneminde devler peşindeydi.

Toby Alderweireld'i takımdan gönderdikten sonra, genç yaşına ve potansiyeline güvenerek ilk 11'de oynatmaya başladım. Bir yıldan az bir süre içinde muazzam bir gelişme gösterdi.

Teknik özellikleri pek fazla dikkat çekmese de fiziksel anlamda çok güçlü bir oyuncu. Gerek yeteneği, gerekse istikrarı sebebiyle Avrupa devlerinin transfer listesinde yer alıyordu. Tottenham, aralarından en yüksek teklifi yapan takım oldu: £40 milyon. Reddettim.

offf bee regenlere bak hepsi fantastik oyuncular

Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon

Mesaj Yetkileri