Sayfa 2 / 5 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 140 sonuç

Konu: En İyi Regenlerimiz

Quote Originally Posted by vivoperlei View Post
    İlgili başlık ile birleştirilmiştir.
    teşekkür ederim. kusura bakmayın gelişmiş aramalarda yaptım fakat bulamadım.

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Beyler bu arkadaş nasıl ne çalıştırmalıyım bu oyuncuya ?
    malatyAdana!

Nesil
    2012
    Yer
    Samsun

Ne çalıştırırsın bilmem de, kararlılığı yüksek bir defans oyuncusundan özel ders aldır 1-2 oyun tercihi kazanır.

Bir de regen resimleri için mod mu kullanıyorsun? Bende hiç böyle regen resmi yok, güzelmis

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Evet bi yerde görmüştüm ama unuttum farklı suratlar var .
    malatyAdana!

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Zıplama kesin çalıştır.

Nesil
    2006
    Yer
    Kırıkkale

Son Aslanlar..Yıllardır oynarım böylesini görmedim..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Güzel kardeşim benim 15 yaşında bu adamlar böyle nasıl çıkıyor yahu? Harbi hiç bir şey yapmadan mı çıkıyor?????? YUH diyorum ne yapıyorsan bize de söyle biz de yapalım :S

Quote Originally Posted by Redrum View Post
    Güzel kardeşim benim 15 yaşında bu adamlar böyle nasıl çıkıyor yahu? Harbi hiç bir şey yapmadan mı çıkıyor?????? YUH diyorum ne yapıyorsan bize de söyle biz de yapalım :S
    altyapı tesisini geliştir. 19 yaş altı antrenörlerini iyi seç. minik bütçesini yükselt bir sene düşmezse muhakkak düşüyor bir sonraki sene. ayrıca bucaspor ve trabzonspor'un altyapılarından çok iyi regenler çıkıyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

o genç antenörleri o kadar işe yarıyor mu yahu? ben bir iki tane koyuyorum genç antrenörü de onlar daha ziyade genç takımdaki adamlar çıktıktan sonra onları çalıştırmak için diye biliyorum..

Quote Originally Posted by Redrum View Post
    o genç antenörleri o kadar işe yarıyor mu yahu? ben bir iki tane koyuyorum genç antrenörü de onlar daha ziyade genç takımdaki adamlar çıktıktan sonra onları çalıştırmak için diye biliyorum..
    bir yerde okumuştum oyuncu seçimlerinde etkileri oluyormuş. yani pa gözlemciliğinin yüksek olması işe yarar.

Regenli oyuna hayır ! Şu saçmalığın önüne geçmeleri gerek.

Quote Originally Posted by Ravenholm View Post
    Regenli oyuna hayır ! Şu saçmalığın önüne geçmeleri gerek.
    regensiz oyun nasıl olacak? 2025 yılında hangi oyuncularla oynayacağız?

Quote Originally Posted by Tunguska1907 View Post
    regensiz oyun nasıl olacak? 2025 yılında hangi oyuncularla oynayacağız?
    Benim bahsettiğim bu abartılı oyuncular ve bunların çok kolay bulunması, yetiştirilmesi, çok fazla piyasaya çıkması, el değiştirmesi vs vs birde 15-17 yaşındaki veletlerin abartılı bir şekilde CA ya sahip olmaları. Adam 15 yaşında profili Ronaldo'dan iyi neredeyse burada oyunun gerçekçiliği nerede ? Bu kadar basit,abartılı,saçma,baştan savma olmamalı diye düşünüyorum ki ben oyunu olumsuz yönden eleştiren biride değilim

Benim bahsettiğim bu abartılı oyuncular ve bunların çok kolay bulunması, yetiştirilmesi, çok fazla piyasaya çıkması, el değiştirmesi vs vs birde 15-17 yaşındaki veletlerin abartılı bir şekilde CA ya sahip olmaları. Adam 15 yaşında profili Ronaldo'dan iyi neredeyse burada oyunun gerçekçiliği nerede ? Bu kadar basit,abartılı,saçma,baştan savma olmamalı diye düşünüyorum ki ben oyunu olumsuz yönden eleştiren biride değilim
    en son bulduğum regen 1 sezon sonra messi'yi geçecek özellikte. hatta hızlanma ve hız 15 olursa messi yanında selçuk şahin kalır. böyle adamlar da olmazsa olmaz

en son bulduğum regen 1 sezon sonra messi'yi geçecek özellikte. hatta hızlanma ve hız 15 olursa messi yanında selçuk şahin kalır. böyle adamlar da olmazsa olmaz
    Çok fazla regen var ve çok düşük fiyatlara alabiliyorsun birde FM Genie Scout kullan 15 MN€ ya 11 tane genç yaştaki Messileri Puyolları diz takımına oyna.

Çok fazla regen var ve çok düşük fiyatlara alabiliyorsun birde FM Genie Scout kullan 15 MN€ ya 11 tane genç yaştaki Messileri Puyolları yi diz takımına.
    genie scout bana göre hiledir. genie scout kullanan adamın yerinde olsam takıma 1 tane gözlemci alırım boşu boşuna para vermem. ben transfer dönemine 1 hafta kala sadece 1 2 saatimi oyuncu aramayla geçiriyorum. tek tek böyle değişik ülkelerdeki takımlara bakıyorum. çok iyi oyuncular buldum. mesela amerikan kıyağı diye foruma bir başlık açtım. orada da görebilirsin. bütün afrika, asya, okyanusya ve amerika kıtasına yoğunlaşıyorum. tek tek bakıyorum oyunculara. çok vakit harcıyorum fakat değiyor. israilden, bulgaristandan, amerikadan, mısırdan ve avustralyadan çok iyi oyuncular buldum. 4.5 yıldız 3'ü. yani biraz araştırma ve gayret gerekli diye düşünüyorum. genie scout hiledir bence. program hazır bulup getiriyor sen ucuza kapıyorsun bir kaç sene sonra takım wonderkid yuvası oluyor 4 5 yıl kadroyu değiştirmene bile gerek kalmıyor ve hiç zevki kalmıyor bana göre.

genie scout bana göre hiledir. genie scout kullanan adamın yerinde olsam takıma 1 tane gözlemci alırım boşu boşuna para vermem. ben transfer dönemine 1 hafta kala sadece 1 2 saatimi oyuncu aramayla geçiriyorum. tek tek böyle değişik ülkelerdeki takımlara bakıyorum. çok iyi oyuncular buldum. mesela amerikan kıyağı diye foruma bir başlık açtım. orada da görebilirsin. bütün afrika, asya, okyanusya ve amerika kıtasına yoğunlaşıyorum. tek tek bakıyorum oyunculara. çok vakit harcıyorum fakat değiyor. israilden, bulgaristandan, amerikadan, mısırdan ve avustralyadan çok iyi oyuncular buldum. 4.5 yıldız 3'ü. yani biraz araştırma ve gayret gerekli diye düşünüyorum. genie scout hiledir bence. program hazır bulup getiriyor sen ucuza kapıyorsun bir kaç sene sonra takım wonderkid yuvası oluyor 4 5 yıl kadroyu değiştirmene bile gerek kalmıyor ve hiç zevki kalmıyor bana göre.
    O kadar uğraşsan iyi, sağlam gözlemcilerini gönder sana bir sürü buluyor. Messiler Ronaldolar kaç yılda bir çıkıyor ? Oyunda maşallah her yıl 5-10 tane çıkıyor. O yüzden ben en fazla 2017-2018 sezonuna kadar istediğim başarıları yakalayıp o kariyerimi bitiriyorum çünkü o sezonlardan sonra oyundan zevk almıyorum. Oyun daha farklı bir hal alıyor gözümde.

Bence bu regen olayını değiştirmeleri lazım. Mesela kolay kolay keşfedilmemeli, çok daha az sayıda olmalı, 15-16 yaşındaki ergenlerin hayvan gibi CA ya sahip olmamaları lazım çok daha farklı şeylerle çok iyi gerçekçi hale gelebilirde sesimizi duyan yokki
    SiGames forumlarında değinmek lazım aslında.

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

15 yaşında 10 milyon euro verince içim gitmişti ama son sezon 53 maçta 60 gol attı.

Nesil
    2012
    Yer
    Samsun

Yukardaki arkadaş android mübarek...

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

(/s)

Aga bu nedir ya ca 120 pa 180

Nesil
    2012
    Yer
    Samsun

En iyi regenim değil belki ama en ilginç regenlerimden biri, gerek oynadığı pozisyonlar gerek mental ve teknik statları olsun Çok ilginç işler yapacak bu çocuk.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

ya bu kadar insan üstü regen cıkmamalı benim geliştirip yetiştirmem üstüne düşmem gerekmedikten sonra böyle dolu oyuncu cıkması ne bileyim gerçi ben daha böylelerine rastlamadım birde şu olayı sevmiyorum adam ofanisf orta saha markaj 17 teknik 6 veya stoper korner kullanma 18 markaj 6 güc 2 garip oluyor cidden

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Kaç senedir oynuyorum böyle regen görmedim arkadaş

malatyAdana!

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Maegras View Post
    En iyi regenim değil belki ama en ilginç regenlerimden biri, gerek oynadığı pozisyonlar gerek mental ve teknik statları olsun Çok ilginç işler yapacak bu çocuk.
    Gördüğüm en ilginç regen
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Papi44 View Post
    Kaç senedir oynuyorum böyle regen görmedim arkadaş

xl drogba gibi birşey

Nesil
    2006
    Yer

2.2 milyon euroya almıştım, Brezilya'da çok düşük serbest kalma maddeleriyle karşılaşabiliyorsunuz.

Quote Originally Posted by martymcfly View Post
    2.2 milyon euroya almıştım, Brezilya'da çok düşük serbest kalma maddeleriyle karşılaşabiliyorsunuz.

Hocam bu adamı kaç yaşında aldın, aldığından beri oynatıyomusun nası bişey bu böyle

Nesil
    2006
    Yer

18 yaşına girince geldi ama sürekli takımın abilerine eğitim verdirmem çok etkili oldu.

Sayfa 2 / 5 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri