1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: FMC Stadium Superpack

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Default FMC Stadium Superpack

Bu paket, Klasik ve Meydan Okuma modları için tasarlanmıştır. Stadyum resimleri takımın bilgi, haber ve maç ekranlarında gözükecektir.

Ayrıca, aşadağıdaki temalar yüklü olduğu takdirde tam oyununuzda da çalışacaktır:

Steklo X3 v1.1: Maç günü, Kulüp Genel Bakış (Bunu yapabilmeniz için iki adet XML dosyasını "steklo_x3/panels" içine atmalısınız. XML dosyalarını indirmek için tıklayınız).

FM13 FMC Teması: Haber ekranı, Maç günü, Kulüp bilgisi

Paket, oynanılabilir 51 ülkeden 42'sinin stadyumlarını kapsamakta ve toplam 869 stadyum resmi içermektedir.

Dosyanın oyunda görünmesi için yapmanız gerekenler:
    • Dosyayı indirdikten sonra Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2013\graphics içine atınız.
    • Daha sonra cache dosyasını siliniz.
    • Aşağıda işletim sistemlerine göre cache dosyanın yeri belirtilmiştir.

Windows XP kullananlar için C:\Documents and Settings\Kullanıcıadı\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2013

Windows 7 ve Vista kullananlar için C:\Users\Kullanıcıadı\App Data\Roaming\Sports Interactive\Football Manager 2013
    • Şimdi oyuna giriş yapabilirsiniz. Artık stadyumlar oyundaki yerlerini almış olacaklardır.

Dikkat edilmesi gereken kısımlar:
    • Kurulum esnasında sizde mevcut olmayan dosyaları kendiniz oluşturun. Yani graphics dosyası yoksa bu isimde bir dosyayı kendimiz oluşturuyoruz.
    • Cache dosyasını bulamayan arkadaşlarımız gizli dosyaların görünümünü aktif etmeleri gerekmektedir.
    • Bunun için Başlat-Ayarlar-Denetim Masası-Klasör Seçenekleri'ne girin. Açılan bölümde Görünüm'ü tıklayın. Gizli dosyalar ve Klasörler kısmından Gizli dosya ve klasörleri göster seçeneğini işaretleyin ardından uygulayı tıklayın.
    • C:\Documents and Settings\Kullanıcıadı\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2013 burada yer alan "kullanıcıadı" kısmı bilgisayarınıza kurulum yapılırken verilen isimdir. Bilgisayardan bilgisayara farklılık gösterdiği için "kullanıcıadı" tanımlamasını yapmak zorunda kalıyoruz. Zira kullanıcıadı isminde bir dosya aramıyoruz.
    • Eğer daha önce bu takımlarla ilgili bir forma paketi yüklediyseniz, o paketi silmelisiniz. Aksi takdirde yeni paket çalışmaz.
    • Eğer oyun içerisinde yer alan skinlerden dark skini kullanıyorsanız yamalar görünmeyebilir. Skin ayarlarınızı düzelttikten sonra yamalar çalışacaktır.

Oyundan bazı görüntüler:

*Dosyasını kullanmamıza izin verdiği için geordie1981'e teşekkür ederiz.

Last edited by vivoperlei : 19.Ocak.2013 at 21:04

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

Paylaşım için teşekkürler deneyeceğim.

olmuyor biri yardım edebilri mi?dosyayı indiremiyorum,kaydet diyorum ama hiç bir şey gelmiyor,başka sitede upload edermisiniz?

edit:Şu sitede çabuk cevap verecek kimse yok değil mi??????yazık...

edit2: neyse buldum.
    Last edited by manager725 : 11.Kasım.2012 at 23:45

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Paylaşım İçin Teşekkürler ..!

Nesil
    2005
    Yer
    kaybedenler kumsalı

bunun normal fm için olanı yok mu?

Dosya indirilmiyor alternatif yok mu ?

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Link uçmuş.
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Upload edebilecek biri yok mu

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Beş dakika önce indirmeyi denedim ve indi. Çok ilginç. Dosyayı yükledim ve linkini ilk mesaja ekliyorum.

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bende de indi fakat html olarak indiriyor. rar olarak açınca da içinde bir şey yok diyor.

Mesaj Yetkileri