Sayfa 1 / 12 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 350 sonuç

Konu: Liverpool|Tıpkı Eski Günlerdeki Gibi (2.Sezon)

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Default Liverpool|Tıpkı Eski Günlerdeki Gibi (2.Sezon)

Merhaba Arkadaşlar çok uzun zamandır bu sitenin üyesiyim forumlarda pek aktif görünmesem de forum içinde aktif bir şekilde bulunuyorum. Uzun zamandır hayranı olduğum takım ile kariyer yapma hedefim vardı bunu sizinle paylaşmak istedim.

Mabedimiz

Kuralları okudum kabul ediyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Kariyeriniz onaylanmıştır, başarılar.

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

Yapıcagım. Ilk karıyer olucak lıverpool bende buyuk heyecan yaratan bır takım sana tavsıyem daha cok adalı oyunculara yonel

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Samet Samasti basın mensuplarının karşısına çıkıyor...

Muhabir: Öncelikle zor bir göreve getirildiniz ve tecrübeniz olmamasına rağmen başarılı olabilecek misiniz?

Samet Samasti: Sizi gayet iyi anlayabiliyorum fakat buraya başarı için geldim.

Muhabir: Liverpool'un içinde bulunduğu durum ortada ve taraftarlar artık başarıyı istiyoralar ateşten bir gömlek giydiniz neler söyleceksiniz?

Samet Samasti: (Gülerek) Durumun bukadar abartılmasını yersiz buluyorum takımım her ne kadar kötü günler geçiriyor olsa da Liverpool herzaman Liverpooldur. Başarı gelecek sadece zaman ve sabır istiyorum.

Muhabir: Transfer etmek istediğiniz oyuncular kafanızda şekillenmiştir diye düşünüyorz bunları bıizimle paylaşabilir misiniz?

Samet Samast: Tabi ki kafamızda transferlerimiz mevcut isim olarak söylemeyeceğim fakat orta alan ve forvet hattına önemli takviyeler yapmayı düşünüyoruz.

Muhabir: Peki bu transferler ne zaman gerçekleşecek

Samet Samasti: (Gülerek) Arkadaşlar az önce sabır istediğimiz söylemiştim... Henüz yeni başladık transferler gelecektir.

Basın Sözcüsü: Arkadaşlar toplantı bitmiştir herkese teşekkür ederiz.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by elapuesto View Post
    Yapıcagım. Ilk karıyer olucak lıverpool bende buyuk heyecan yaratan bır takım sana tavsıyem daha cok adalı oyunculara yonel
    Tavsiyeni değerlendireceğim. Bende büyük heyecan yaşıyorum başlamak için

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by vivoperlei View Post
    Kariyeriniz onaylanmıştır, başarılar.

Teşekkür ederim

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Milan Baros Liverpool'da

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

City'nin genç gölcüsü Guidetti Liverpool'a kiralandı

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Avrupa Ligi kuraları çekildi ilk rakibimiz Mleda Boleslav

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Hedef Santrafor mevkisine aradığımız oyuncuyu Sparta Prag'ta bulduk. Kweuke 4.6M € karşılığında imza attı.

Transferlerin sonuna geldik gibi... Birazdan hazırlık maçları ve transfer SS'lerini oyuna ekleyeceğim

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Fernandes transferi yakışırdı.Başarılar

Benim en sevdiğim kariyerim de Liverpool'laydı.İmzamda da linki var,başarılar.

Selçuk İnanıda al alabiliyosan üstad =)

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

İlk resmi müsabakamız Avrupa Ligi'nde oldu... Güçsüz rakibimiz karşısında deplasmanda iyi bir galibiyet aldık.

[IMG][/IMG]

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ozan42 View Post
    Fernandes transferi yakışırdı.Başarılar
    Orta sahaya bir transfer düşünüyorum bu Fernandes olabilir

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by manager725 View Post
    Benim en sevdiğim kariyerim de Liverpool'laydı.İmzamda da linki var,başarılar.
    Teşekkür ederim. tavsiyelerini bekliyorum ozaman

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ablukaalarm34 View Post
    Selçuk İnanıda al alabiliyosan üstad =)
    Selçuk için çok parar istediler.. Kulübün maddi durumu şuanlık iyi değil. Sezon öncesi 4.3M€ bütçe verdiler

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Borini ve Suarez'in yanına fazla transfer olmuş sanki , umarım eski günlerine dönebilir L'pool , Joe Allen ne alemde (profilini alabilir miyim ) ve son olarak başarılar .

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Transferler:

[IMG][/IMG]

Avrupa Ligi Rövanş maçı:

[IMG][/IMG]

Maça iyi başladık ilk yarı golü bulduktan sonra takım nedensiz bir şekilde geri çekildi rakibin 3 net kontra atağını Reina önledi. Devre arası konuşmam etkili oldu ve rakibi Anfield çimlerine gömdük!

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by MuraTBudaN View Post
    Borini ve Suarez'in yanına fazla transfer olmuş sanki , umarım eski günlerine dönebilir L'pool , Joe Allen ne alemde (profilini alabilir miyim ) ve son olarak başarılar .

Öncelikle teşekkür ederim. Benim taktiğimde 3 forvet oyuncusu bulunuyor ve Liverpool'da forvet kıtlığı vardı.

Taktiğim:

[IMG][/IMG]

Joe Allen Profili:

[IMG][/IMG]

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Basın Toplantısı:

Samet Samasti: Arkadaşlar öncelikle hepiniz hoşgeldiniz. Sorularınız varsa alabiliriz?

Muhabir: Sayın Samasti yaptığınız 3 forvet transferinden şüphesiz en çok göze batan Kweuke oldu performası çok iyi neler söyleyeceksiniz?

Samet Samasti: evet 3 forvet oyuncusu da önemli golcüler fakat Kweuke'nin performansı çok iyi gerçekten. Biz transfer ederken kendisinden bu performansı bekliyorduk.

Muhabir: Milan Baros'un eski dönüşü ve ilk maçında kendi taraftarı önünde müthiş performansı vardı neler hissediyorsunuz?

Samet Samasti: Baros gerçekten çok büyük bir golcü ve hayranı olduğum bir isim. Son maçtaki performansı gerçekten çok iyiydi. Bu şekilde devam ederse Liverpool'un değişilmezlerinden olacak.

Muhabir: Sezon başında çok iyi bir Liverpool izlettireceğiz demiştiniz görüyoruzki gayet hucüm oynayan bir takım ve bu sezon şampiyonluk yarışında olacak gibi.

Samet Samasti:

Bunu söylemek için henüz erken diyebilirim takımın birkaç eksiği var onları da çözünce istediğimiz oyunu sahaya yansıtacağız.

Muhabirler: Bir soru daha sorabilirmiyiz?

Samet Samasti: Arkadaşlar takım ile birlikte bir yemek organizasyonumuz var geç kalmak istemiyoruz başka soru yok teşekkür ederiz katılımınız için

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

doni'yi joe cole'ü elden çıkartabilirsen çıkar...

Gk-1. 2. 3.t.belford
    Df-g.johnson j.flanagan j.robınson d.wılson d.agger s.coates m.kelly
    Mf-j.cole s.downıng s.gerrard j.henderson l.leıva j.allen
    Fw-a.carrol bu yazdıklarımın yanına eksıklerı tamamlarım ama bu oyunculardan 10 u oynar ılk 11e sadece bır transfer yaparım muhtemelen kalecı olur lıverpoolu basarısızlıga goturen 2.sınıf yabancı ordusudur lıverppoolun ozu adalı oyunculardır yanı ben kendım boyle yaparım eger senelerdır basarısızlıgı olan bır takımı alıyorsan bastan yatırım yapıcaksın 5 senelık bır kadro kurucaksın altyapıya onem verıceksın bu ıs barosla onla bunla olmaz vızyonunu dusuruyosun takımın bana gore

Mantıklı ol chelsea m.cıty manu bunların kadrosunla malı gucu ıle yarısamazsın sen yenı genc bır takım yaratmalısın takım oyunu oynayacak ruhta oyuncularla oynamalısın

Bu arada yazdıklarımın dısında kadroda kalanların hepsını gonderırım yanı yazdıgım oyuncuların ustune transferlerle kadromu kurarım lıverpoola

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

Gk-1. 2. 3.t.belford
    Fw-a.carrol bu yazdıklarımın yanına eksıklerı tamamlarım ama bu oyunculardan 10 u oynar ılk 11e sadece bır transfer yaparım muhtemelen kalecı olur lıverpoolu basarısızlıga goturen 2.sınıf yabancı ordusudur lıverppoolun ozu adalı oyunculardır yanı ben kendım boyle yaparım eger senelerdır basarısızlıgı olan bır takımı alıyorsan bastan yatırım yapıcaksın 5 senelık bır kadro kurucaksın altyapıya onem verıceksın bu ıs barosla onla bunla olmaz vızyonunu dusuruyosun takımın bana gore
    skrtel de iyidir hatta agger'den de iyi

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Gk-1. 2. 3.t.belford
    sezon başında verdikleri bütçe ile daha iyilerini almam imkansız. Benim taktiğimi sahaya yansıtım etkili bir oyun oynamak istiyorumve bunu yapmam için en azından ilk sene ucuz ama iyi oyuncuları almam gerekiyordu. Tavsiyen için teşekkür ederim. Ayrıca en az beş senelik bir kadro kurman için ciddi bir bütçen olması gerekiyor

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Nihayet sezon Everton maçı ile başlıyor SS'ler birazdan.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Everton

[IMG][/IMG]

Maça etkili başladığımız söylenemez ama bunun nedeni taktiğin tam olarak oturmamasıdır... Buna rağmen dirençli oluşumuz ve penaltı ile birlikte gelen galibiyet

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Avrupa Ligi rakibimiz hiçbir zaman bize rakip olamayacak TNS oldu...

[IMG][/IMG]

Premier Lig 2. Hafta

Swensea

Çok pozisyon bulmamıza rağmen gol yollarında becerikli değildik. Fakat Kweuke'nin formsuzluğu sonrası onun yerine oyuna giren Milan Baros bize galibiyeti getirdi.

Avrupa Ligi Rövanş maçı

[IMG][/IMG]

Skor garantisi olduğundan dolayı yedek ağırlıklı bir kadro ile sahaya çıktık. Takımımızın tek sayısı son haftaların formda ismi Milan Baros'tan geldi

Sayfa 1 / 12 12311 ... SonSon

Mesaj Yetkileri