1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: S&S Stats TV 2013

Default S&S Stats TV 2013

S&S Stats TV 2013.1

Daha önceki serilerde maç içinde oyuncularınızı daha iyi takip etmeniz için tasarladığım S&S Stats TV yenilendi.

Maç içinde oyunculara hükmetmeniz için gereken istatistikler eklendi. Saha içinde kim koşmaktan aciz, kim pas dağıtımını üstleniyor, kim pasları iyi yapıyor, ortalar hedefi buluyor mu, kim takımın en iyi şutlarını çekiyor ve golleri kim attırıyor maç içinde görmeniz için bu TV görünümünü kullanabilirsiniz.

Ayrıca FM 2013'de pozisyonlar arasındaki boşluklarda çıkan ekran yenilendi. Sizin seçebileceğiniz 2 yatay ve 2 dikey panelle merak ettiğiniz daha çok şeye ulaşacaksınız. Üstelik maç içinde olduğu gibi bu panelleri genişletip daraltabilirsiniz. Bu özgür görünüm sayesinde maçı tüm istatistikleriyle ve yorumlarıyla takip edebileceksiniz.

S&S Stats TV 2013 modunda maç içinde görebileceğiniz istatistikler;
    • Kart durumu/Maçın adamı
    • Kondisyon
    • İsim
    • Değişiklik/Sakatlık
    • Pas - İsabetli Pas
    • Orta - İsabetli Orta
    • Şut - İsabetli Şut
    • Asist - Gol
    • Koştuğu Mesafe
    S&S Stats TV görünümünü indirmek için burayı tıklayın...

Görüntüler

Kurmak için

- Bu görünümü kullanmak için arşivden çıkan "panels.fmf" dosyasını "Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2013" veya "Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2013\skins\<kullandığınız tema>" içine atmalısınız.

Hata alanlar

- Oyun içinde göremeyenler, önce "C:\Users\<kullanıcı adınız>\AppData\Roaming\Sports Interactive\Football Manager 2013" içindeki "cache" klasörünü silmeli ve sonra oyuna girmelidir.

eline sağlık güzel çalışma

steklo skin de çalışmıyor

C:\Users\xxx\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2013\skins\steklo_x3

buraya attım ama olmuyor cache dosyasınıda sildim olmadı

Quote Originally Posted by balgat80 View Post
    steklo skin de çalışmıyor

C:\Users\xxx\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2013\skins\steklo_x3

buraya attım ama olmuyor cache dosyasınıda sildim olmadı
    Steklo skinde aynı dosyaları kullanıyorsa çalışmayabilir. Benim bunun için yeni bir çalışma yapmam lazım.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Ufuk Gultin View Post
    Steklo skinde aynı dosyaları kullanıyorsa çalışmayabilir. Benim bunun için yeni bir çalışma yapmam lazım.
    Evet hocam ben de steklo ile uyumlu versiyonu bekliyorum, cok iyi olur

inşallah en kısa zamanda olur teşekkürler

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Uploaded with ImageShack.us

Link : https://rapidshare.com/files/2228501...V%202013.1.rar

Arkadaşlar zip li dosyanın içindekileri

"C:\Users\....\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2013\skins\....\panels" klasörürün içine atın

"C:\Users\....\AppData\Roaming\Sports Interactive\Football Manager 2013"
    cache dosyasını silin

hemen deniyorum inşallah sorunsuz çalışır

Nesil
    2007
    Yer
    Isparta

C:\Users\....\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2013\skins\....\panels şimdi burada .... olan kısımda bende skins'ten sonra bi klasör yok default skin kullanıyorum bazende dark skin ama açmam gereken klasörün ismi nedir?

Nesil
    2007
    Yer
    Isparta

hallettim sorun yok 2. seçenekteki gibi fm 2013 klasörüne attım sorun kalmadı

Mesaj Yetkileri