Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 35 sonuç

Konu: FMRTE 13 Türkçe

Default FMRTE 13 Türkçe

Son yılların en iyi Football Manager aracı yenilendi. Kendisini sürekli geliştiren,güncelleyen FM Gerçek Zamanlı Editör(FMRTE) yepyeni bir sürümüyle karşımızda.

Bu program bir hile olmaktan öte oyunda istediğiniz değişiklikleri yapmanız için kullanabileceğiniz en kapsamlı editör. Paragöz oyuncu menajerlerini, canınızı sıkan düşük maaş bütçelerini, oynatamadığınız yabancıları bir kaç tıkla sorun olmaktan çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda ödediğiniz transfer tutarlarını, takımın taktim uyumunu ve burda sayılamayacak kadar bir çok değişikliği FMRTE ile yapabilirsiniz.

Bu değişikliklere imkan sağlaması yetmezmiş gibi size "Toplu Düzenleme" imkanı vererek kolay düzenlemeler ve fantezi oyunlar yaratmanıza da imkan sunar.

Daha önceden kullanmış olduğunuz gözlemci(scout) programlarında alıştığınız özellikleri FMRTE'de bulabilirsiniz. Oyunculara geçmiş noktası yaratıp gelişimlerini gözleyebilir veya istediğiniz filtre ile oyuncu,personel veya takım arayabilirsiniz.

Üstelik yapmak istediğiniz tüm değişikliklere, tarafımdan çevrilip orijinal sürümüne eklenen "Türkçe" dil seçeneği sayesinde kolay bir şekilde hakim olabilirsiniz.

Değişiklikler FMRTE 13.1.2.2

- 13.1.2 desteği sağlandı.
    - Turnuva ünü ilgili hata düzeltildi.
    - Oyuncu cezalarındaki sorun giderildi.

Code:
    13.1.1.18

- FM 2013 desteği eklendi.
    - Yeni kontrat maddeleri gibi bazı ufak değişiklikler eklendi.
    - Ülke vergi oranlarını düzenleme imkanı sağlandı.
    - "Takımı iyileştir" özelliğindeki hata düzeltildi.
    - Rusya sürümüne uyum sağlandı.
    - Kişi ismi değiştirme devre dışı bırakıldı. (Oyunun kapanmasına neden oluyor)
    Uyum

- Football Manager 2013 – 13.2.1 (Retail version)
    - Football Manager 2013 – 13.1.1.328972 (Retail version)
    - Football Manager 2013 – 13.1.1.328992 (Russian version)
    - Football Manager 2012 – 12.1.0.327735 (Retail version)

Kullanmadan önce !

- Editörü kullanmadan oyunu kaydetip yedeklemeyi unutmayın.
    - FMRTE yapımcısı, oyun yapımcılarının FM Klasik modda kendi pazar alanları olduğu için programı FMC modundayken çalışmayacak şekilde ayarladı.

İndirmeden Önce !

FM Gerçek Zamanlı Editörün yeni sürümlerini kullanmanız için bilgisayarınızda Microsoft .NET Framework 4 yüklü olmalıdır.Eğer yüklü değilse;
    - Online kurulum paketi
    - Offline(Tam) kurulum paketi

Lisans Hakkında !

FMRTE'yi kurduğunuzda kısa süreliğine deneme süresine sahipsiniz. Ancak süre bittiğinizde yapabileceğiniz işlemler kısıtlanacak ve tüm özellikleri kullanabilmeniz için lisans numarası istenecek. Eğer programın gelişmesine katkıda bulunarak lisans numarası almak isterseniz "FMRTE Store" adresini ziyaret edebilirsiniz.

İndir

- FMRTE 13.1.2.2

Hakkımda

Ben FMRTE'nin resmi çevirmeniyim. Sunumu her yeni versiyonla bu konu üstünden güncelleyeceğim. Sorunlarınızı veya isteklerinizi benimle paylaşabilirsiniz.

tesekkurler genıe scout'uda paylasırmısınız ?

deneme sürümünü nasıl kullanıcaz save yaptığım zaman lisans istiyor

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

fmrte 2012 için alınan lisans bu sürüm için geçerli olmayacak sanırım

satın aldım şimdi napacam? nasıl aktif edecem? key nerede?

Quote Originally Posted by pappi View Post
    fmrte 2012 için alınan lisans bu sürüm için geçerli olmayacak sanırım
    FM 2012 için alınan lisanslar %50 indirim sağlıyor.

Quote Originally Posted by beytullah8888 View Post
    satın aldım şimdi napacam? nasıl aktif edecem? key nerede?
    Lisans numaranız mailinize gönderilir ve buradaki alandan görüntülenebilir.

trial sürümü yokki :S

Evet deneme süresi yok galiba, kaydetmek istediginde aktive etmeni istiyor.

Nesil
    2006
    Yer
    kediye kafa attığım yerde

5 dolar da bunun için verirsek oyun bize maliyeti 80 tl olur bence gerek yok sadece ca ve palara bakıp oyuncu buluna bilir

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Ufuk dostum birşey soracağım: geçtiğimiz sürümlerde swap player özelliği vardı bu seride o özellik kalktı mı yoksa farklı bir ad mı aldı? Çünkü oyuncu transfer etme seçeneği bulamadım.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Ufuk kardeş benim paypala üyeliğim yok ve paypal fmrte alırsam bir takım ücretler keseceğini söylüyor işte para çevirme ücreti vb.. Uluslararası paypaldan yararlanacağım sanırsam. Paypal ile ilgili detaylı bilgi verebilirseniz ya da başka bir yere yönlendirebilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Paypaldan FMRTE'yi satın aldığın zaman para tr ye dönüşecek kaybedeceğin birşey olmucak sadece ederi neyse örneğin 5 euro ise 12 tl olacak

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    Paypaldan FMRTE'yi satın aldığın zaman para tr ye dönüşecek kaybedeceğin birşey olmucak sadece ederi neyse örneğin 5 euro ise 12 tl olacak
    orda başka ücretlerde yazıyordu ondan kafam karıştı , ben alırsam sadece 5 euro mu gidecek yoksa daha fazla mı onu merak ediyorum

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Normali 4,75 Euro mu neydi ben o fiyata aldım 11-12 TL gidecek kredi kartından Türk lirasına çeviriyo paypal alırken

ok eyvallah

Son updateten sonra çalışmamaya başladı. Yeni versiyonu ne zaman çıkacak?

sanırım 13.1.3 ile uyumlu hale getirilmiş. ben denemedim ama dilerseniz bakabilirsiniz.

http://www.fmrte.com/forums/index.ph.../file/9-fmrte/

Teşekkürler. Evet uyumlu hale getirilmiş.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Siteye kayıt olmadan satın almıştım programı yani bir üyeliğim yoktu siteye. Paypaldan ödeme yaptıktan sonra key geldi ve otomtik olarak güncelledim. Fakat yeni gelen güncellemede no-licenced yazıyor ve tekrar key istiyor. Ben o aldığım keyi hiç bir yerde bulamıyorum. Üye olmadan alınan keyler nerede kayıtlı oluyor?

Nesil
    2006
    Yer
    kediye kafa attığım yerde

mail geliyor olması lazım verdiğin adrese

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Bütün maillere baktım hiç birinde yok malesef mail adreside yok. Bu durumda aldığım lisans boşa mı gitti.

vay arkadaş FMRTE bile ücretli oldu. Yokmu bunun gibi başka bir program

Orjinal Oyun Kullanıcısıyım Football Manager Güncelleme Yaptığı İçin FMRTE Oyun Sürümünü Desteklemiyor Yardımcı Olabilir Misin Veya Çözüm Üretmeni Bekliyorum + Lisans Var

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ByMusty007 View Post
    Orjinal Oyun Kullanıcısıyım Football Manager Güncelleme Yaptığı İçin FMRTE Oyun Sürümünü Desteklemiyor Yardımcı Olabilir Misin Veya Çözüm Üretmeni Bekliyorum + Lisans Var
    Güncelleme yayınlandı bugün. Otomatik güncellemeden yapabilirsin.

Lisans aldım masaüstü bilgisayarımda kullanıyorum ama laptop ta kurunca doğal olarak bu lisans başka bir bilgisayarda kullanıldı diyor, bunu aşmanın bir yolu varmı

Nesil
    2007
    Yer
    Isparta

ben cumartesi gece aldım programı paypaldan 12tl gibi bi fiyat çıkardı karttan çekildi dedi başka bi bedel ödenmiyor dimi ne kadar çıktığını bakayım diyorum kartımın harcamalarına girdiğimde hala görünmüyor orda bu harcama ne zaman düşer bi bilginiz var mı?

edit:şimdi tekrar baktım açık provizyonda 12.66 tl görünüyor bana 12.33 tl diye gelmişti ama olsun problem değil o kadar sonra dedim bu açık provizyon ne dönem içine aktarılmamış işlemlermiş daha sonra aktarılıyormuş sıkıntı yok dedim o halde geçince öderiz 12tl mizi
    Last edited by mustiUA : 11.Şubat.2013 at 12:53

Benim paypalımda para var kredi kartı kullanmadan alamazmıyım?

Merhaba ,

Steam'da FM Güncelleştirmesi Olduğu İçin FMRTE Oyununuzun Sürümü Desteklememektedir Diyor Güncelleme Yaptığım Zamanda Aynısını Diyor Çözümün Nedir Cevabını Bekliyorum

Şimdiden Teşekkürler Kolay Gelsin

Bu Yazdığım Olay Sürüm 13.2.2 Olması Lazım
    Last edited by ByMusty007 : 13.Şubat.2013 at 15:59

Nesil
    2007
    Yer
    Isparta

dün ben önce fmrte'yi sonrada fm'yi güncelledim hiç bi sorun yaşamadım bi daha dene istersen

fmte nasıl halldeceğim

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri