Sayfa 2 / 24 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 701 sonuç

Konu: Durmak Yok Yola Devam/Part 5

Nesil
    2009
    Yer
    istanbul

Palermo deplasmanı her zaman zor olmuştur.Ancak deplasman oyunu olarak iyi bir oyun ortaya koyduk ve 3 gol ile önemli bir 3 puanı almayı başardık..

Üst üste 3. galibiyet amacı ile çıktığımız karşılaşmada beklerimizin golleri ile 3 puanı almaya başardık..Maçın en kötü tarafı ise ileri uç oyuncularımızın kaçırdığı basit gol pozisyonlarıydı..

Gol sıkıntımızın istatistikleri..Beklerimiz sağ olsun...

Haftaya Napoli ile deplasmanda karşılaşacağız,ilk amacımız 1 puan..

Nesil
    2009
    Yer
    istanbul

Napoli maçında forvet kalitesi resmen kendini gösterdi ve Cavan'nin 2 golüne engel olamayıp 1 puanı hakettiğimiz maçtan puansız döndük..

İTALYA DERBİYİ BEKLİYOR...

Sezonun en önemli 2 maçından birine bu hafta çıkıyoruz,Lazio şu an çok formsuz ve 19.sırada..Galip gelerek taraftarımızı mutlu etmek istiyoruz...

Nesil
    2009
    Yer
    istanbul

SALLADIK AMA YIKAMADIK!!!

Maç hakkında fazla yorum yapmaya gerek yok kronikleşen forvetsizlik sıkıntımız devam ediyor..

Maçtan faha çok en iyi oyuncularımızdan sol bekimiz Balzeretti'nin antremanda sakatlanması ile şok yaşadık gerçekten..Bu hiç ama hiç iyi olmadı gerçekten...

10.hafta lig tablosu;

[

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Almanya'nın kurtlarından İtalyan kardeşlerine selamlar, başarılar diliyorum, FORZA ROMA

Neı cok yararlı olmus balzarettının sakatlıgı kotu olmus bence ıyı oynuyorsun ancak lamela ve osvaldoyu daha etkılı hale getırmelısın ayrıca taddeı den verım alma ımkanın var

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

biraz toparlanmış gözüktü takım ilerleyen haftalarda daha etkili olacağını düşünüyorum

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Roma her zaman keyif veren bi kariyer olur başarılar dilerim Ligde fena değilsin evinde çok iyisin deplasmandada 1-2 maç kazanırsan üst sıralara çıkarsın.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Juve kopmuş gitmiş ama umutsuzlanmak için erken iyi bir seri neden olmasın dedirtir

Nesil
    2009
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by LeoN48 View Post
    Almanya'nın kurtlarından İtalyan kardeşlerine selamlar, başarılar diliyorum, FORZA ROMA
    Teşekkür ederim arkadaşım,

Quote Originally Posted by elapuesto View Post
    Neı cok yararlı olmus balzarettının sakatlıgı kotu olmus bence ıyı oynuyorsun ancak lamela ve osvaldoyu daha etkılı hale getırmelısın ayrıca taddeı den verım alma ımkanın var
    Çok doğru beklerim şu an beklentimin üstünde ancak hücum hattından ne yaptıysam verim alamadım,duruma göre devrearasında bir değişiklik yapabilirim.Ancak Lamela'da ısrarlıyım..

Quote Originally Posted by samasti View Post
    biraz toparlanmış gözüktü takım ilerleyen haftalarda daha etkili olacağını düşünüyorum
    Bende öyle temenni ediyorum zaten ilk sene amacım ilk 5 arasında yer almak..

Quote Originally Posted by furdun View Post
    Roma her zaman keyif veren bi kariyer olur başarılar dilerim Ligde fena değilsin evinde çok iyisin deplasmandada 1-2 maç kazanırsan üst sıralara çıkarsın.
    Çok teşekkür ederim dediğin gibi deplasmanlarda 1-2 galibiyet beni rahatlatacak...

Nesil
    2009
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by BY17 View Post
    Juve kopmuş gitmiş ama umutsuzlanmak için erken iyi bir seri neden olmasın dedirtir
    Juve'yi yakalamam çok zor dostum da seri kulağa çok hoş geliyor

Nesil
    2006
    Yer
    bursa

Bojan Krkic nasıl gidiyor.Sene başında Spor Gecesi'ni sunan Emek Ege ve Özgür Buzbaş 10 gol atıp atamayacağına dair iddiaya girmişlerdi

Nesil
    2009
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by immortal86 View Post
    Bojan Krkic nasıl gidiyor.Sene başında Spor Gecesi'ni sunan Emek Ege ve Özgür Buzbaş 10 gol atıp atamayacağına dair iddiaya girmişlerdi
    Bojan Milan'da oyunda ama baktım kötü golü yok

Nesil
    2009
    Yer
    istanbul

Sampdoria deplasmanın son 10 dakikada müthiş bir geri dönüş yaparak 3 puanı deplasmanda almayı başardık..Gerçekten çok önemli bir 3 puan oldu bizim için..

Roma'da adeta futbol resitali sunduk İnter karşısında..Osvaldo ilk defa güzel bir oyun ortaya koyarak 3 puanın mimarı oldu..Üst üste 2 maç kazanarak özgüvem kazanmış olduk.Bu arada Nei ise harika performansına devam ediyor gerçekten,ben bile bu kadarını beklemiyordum..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

sampdoria deplasmanından sağa salim çıkmak büyük başarı. Ayrıca İnteri tarumar etmişsin. Seri galibiyetler alabilirsin

Nesil
    2009
    Yer
    istanbul

ŞOK BİR SAKATLIK DAHA!!

Nesil
    2009
    Yer
    istanbul

Torino deplasmanında 3-0 öne geçtiğimiz ve iyi oynadığımız karşılaşmada 90.dakikalarda gelen 2 gol biraz tedirgin etse de 3 puanı almasını başardık..

Evimizde Chievo gerçekten çok iyi savunma yaptı,her şeyi denedik ama savunmayı aşamadık ve 1 puana razı olduk..Kazansak çok iyi olacaktı bizim için..

Cagliari deplasmanı sakat ve cezası bulunan 5 as oyuncumuzdan eksik çıktı.Rakip kalecinin büyük hatası ve Lamela'nın uzak mesafeden akıl dolu vuruşu ve biraz da şansın yardımıyla 3 puanı almayı başardık..

Ligde istediğimiz gibi ilk 4 arasındayız.Az gol atmamıza rağmen bu performansı şu an için yeterli buluyorum..Osvaldo'nun istikrarsız performansı ve vasatı aşamayan performansı nedeniyle devre arasında yollayıp yeni bir hücumcu ile takımı takviye etmeyi planlıyorum şimdilik..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Roma'ya karşı hep bir sempatim olmuştur takipteyim.İyi gidiyorsun gayet.

Nesil
    2009
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by Kaan Souza View Post
    Roma'ya karşı hep bir sempatim olmuştur takipteyim.İyi gidiyorsun gayet.
    Teşekkür ederim,zar zor gidiyoruz ama şu sakatlıkları atlatabilsem daha iyi olucam eminim..

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Ligde direksiyonu almaya başlamışsın, taktiklerimiz de çok yakın birbirine.. Ara transferde düşündüğün isim var mı?

Nesil
    2009
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by LeoN48 View Post
    Ligde direksiyonu almaya başlamışsın, taktiklerimiz de çok yakın birbirine.. Ara transferde düşündüğün isim var mı?
    Osvaldo'yu satmayı ve onun yerine golcü alma planım var,eğer ekstra bir bütçe verilir ise defansa da takviye yapabilirim...

Nesil
    2009
    Yer
    istanbul

TEK FARKLI KAZANMAYA DEVAMM

Evimizde Udinese maçında iyi futbol oynayarak 3 puanı almayı başardık.Özellikle genç oyuncularım Lamela ve Florenzi çok iiy oynadılar..

Pescara karşısında beklediğimden fazla zorlanmamıza rağmen formda ismimiz Lamela'nın tek golü ile galip gelmeyi başardık..

Nesil
    2009
    Yer
    istanbul

İtalya kupasında yedek ağırlıklı çıktığımız karşılaşmada sezonun en farklı galibiyetini aldık..Beklerimizden 3 gol gelmesi ve Totti'nin muhteşem performansı geceye damga vurdu adeta...

Nesil
    2006
    Yer
    bursa

Valla çok kaliteli kadro olmamasına rağmen iyi gidiyorsun...Seneye bomba transferler yaparsın umarım.Juventus'tan gına geldi artık

Nesil
    2009
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by immortal86 View Post
    Valla çok kaliteli kadro olmamasına rağmen iyi gidiyorsun...Seneye bomba transferler yaparsın umarım.Juventus'tan gına geldi artık
    Mali durum berbat resmen dostum.Devre arası transfer yapacaktım ama imkanı yok adam almanın..

Umarım bu sene ilk4te olursam iyi bir bütçe ile daha kaliteli bir takım kurarız...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

pjanic'in sakatlığı kötü olmuş.. Fm 2012 de profili gayet iyiydi iyi de maçlar çıkarıyordu... bu oyunda nasıl acaba çok merak ediyorum doğrusu bilgi verebilir misin?

Nesil
    2009
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by samasti View Post
    pjanic'in sakatlığı kötü olmuş.. Fm 2012 de profili gayet iyiydi iyi de maçlar çıkarıyordu... bu oyunda nasıl acaba çok merak ediyorum doğrusu bilgi verebilir misin?
    Pjanic sakatlanana kadar iyiydi ancak onun yerine oynattığım Florenzi'den çok verim aldım ve Pjanic şu an yedekte..

Nesil
    2009
    Yer
    istanbul

Ligde Atalanta karşılaşmasında iyi futbol oynadık ancak yine tek farklı galip gelebildik..Önemli olan 3 puandı...

Fiorentina deplasmanında 1 puana razıydık aslında ancak farklı galip gelerek yolumuza kayıpsız devam ediyoruz..

2. olmaya devam...

Nesil
    2009
    Yer
    istanbul

İtalya kupasında Bologna engelini uzatmalarda bulduğumuz goller ile geçerek adımızı yarı finale ya zdırdık..Yarı finalde ki rakibimiz Padova oldu...

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Maşallahı var takımın, önüne geleni deviriyorsun, derbileri bekliyoruz..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

işte beklediğim tam da buydu... seri galibiyetler başlamış... Ben de bir başlayabilsem galibiyetlere

Sayfa 2 / 24 İlkİlk 123412 ... SonSon

Mesaj Yetkileri